Stavebnice Meccano?

207
6.11.09 19:31

Stavebnice Meccano?

V obchodě jsem narazila na stavebnici Meccano. Mám 2,5letého dost živého a montovacího synka:-) Tak přemýšlím, co k vánocům. Zaujala mě tahle stavebnice, ale nevím, jestli to pak v reálu není blbost. Nemáte to někdo doma? Zajímaly by mě teda hlavně ty verze pro věk 2+. Předem děkuju všem za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Sakari
6.11.09 21:16

Ahoj,
máme doma Meccano Tractor 2+
www.meccano.com/…/product.php?…
Hračka je to hezká, ale to montování jde dost těžce.
I já mám problém některé dílky od sebe oddělit nebo naopak do sebe zasunout. Nejvíc na nervy mi jdou takové oranžové, gumové špunty. Na těch jsem si už pár nehtů zničila :-x .Můj syn ten traktor poprvé sám smontoval až tak ve 4,5 letech - s mojí menší dopomocí. Když už je to smontované, je ten traktor docela stabilní a prakticky nerozbitný. Přežil i pád z prvního patra na dlažbu :palec: .

Sakari

• Nahlásit
  • Citovat
207
14.11.09 17:01

Aha… tak to tedy nevím, jestli do těhle hraček jít…:-( Myslela jsem, že si to bude moct pak víceméně montovat sám… chtěla jsem koupit něco jednoduššího, např. tučňáka, ale když píšeš, že sis na tom i ty zlámala nehty, tak to asi pro 2,5 leté dítě moc není… chtěla jsem nějakou novou hračku… syn je montér) ale Duplo už je okoukaný. Mám k tomu mimčo, tak potřebuju, aby se aspoň trošičku zabavil sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
7.2.10 16:08

ahoj, my koupili synovi ke třetím narozeninám taky ale tu 4+ a mám s tím co dělat sama, ale neodsuzuju to, je to moc prima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
7.2.10 19:56

Aha, takže hlasy mých známých se shodují s tím, co o MECCANO tady čtu… Firma Meccano je dlouholetý konkurent výrobce Merkuru. V poslední době rozšířila výrobu i o ty plastové hračky a „panenky pro iPOD“. Ale některé konstrukční detaily se asi ne úplně povedly…

Nechceš radši zkusit koupit malému stavebnici SEVA? S tou se vyblbla už moje generace v předškolkovém i školkovém věku… vřele doporučuju.

Třeba tady: www.maxikovy-hracky.cz

i jinde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama