Vánoční dárek pro muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabka1379
Povídálka 34 příspěvků 08.11.18 20:58
Vánoční dárek pro muže

Ahoj te :) mám dotaz :) co budete kupovat svému chlapovi k Vánocům :) já letos vůbec nevim. Prosím řekněte co budete pořizovat abych se mohla inspirovat :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

MartinKa36
Závislačka 3421 příspěvků 08.11.18 21:01

https://www.ford.cz/…novy-mustang

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 08.11.18 21:02

Já parfém.hokejovou mikinu kappu. Triko a společný dárek máme velký obraz děti.

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 21:05

Dnes jsem koupila lístky na Rammsteiny ;-) A ještě dostane nějaký balíček jako první pomoc při padání vlasů - už jsem koupila v lékárně šampon a ještě přikoupím nějaké vitamíny. Začíná si na to poslední dobou stěžovat a mít z toho deprese, že je to počínající známka stárnutí :-D

Ennny
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 08.11.18 21:05

Lístky na Alexandrovce knihu s oblíbeným zpěvákem a potah na ergonomický polštář.

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 08.11.18 21:07

Budu davat manzelovi chilli sadu ve zkumavkach a knizku :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 21:17

Můj muž letos dostane sadu na domácí vaření piva.

(anonym proto, že zná moji přezdívku, nepotřebuju, aby si to přečetl).

svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 08.11.18 21:29

@Gabka1379 poukaz do barber shopu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 21:32

zatím mám jen vymyšlený polštář ve tvaru srdce s naší fotkou,dál nevím,ale ještě studuji takže si nemužu moc vyskakovat :)

Lucinka08
Stálice 77 příspěvků 2 inzeráty 08.11.18 21:37

Muj letos dostane bedýnku z menboxeo , teplakovku a parfém.

Lenka_Hal
Kelišová 5612 příspěvků 08.11.18 21:39

Fiha, jeste tapu, loni darkovy poukaz do obchodu se zbranemi, pred tim rucne upravovany nuz,…letos nejak nemam fantazii. Asi neco k lovu. :nevim:
Sadu k vareni piva uz dostal k narozeninam, bomba, od te doby tu pravidelne varime s kamarady a fakt dobry pivo. :D

růžový achát
Závislačka 4916 příspěvků 08.11.18 21:55

Mému muži kupuji luxusní kravaty a košile, letos mu přikoupim sekyru ( miluje štípání dřeva) , knihy - detektivní thrillery, nové luxusní rozrážečky na orienťák, parfém, kuklu na běžky, sportovní brýle na běžky a ještě nějaké blbosti.

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 08.11.18 22:21

Zážitek na cely den ve škole smyku… vždycky, když jedeme přes vysoké mýto, tak cumi na to jak jantar a ze by si to chtěl zkusit, jsem na nej zvědavá :lol:

Lenka_Hal
Kelišová 5612 příspěvků 08.11.18 22:24
@Verurizeckova píše:
Zážitek na cely den ve škole smyku… vždycky, když jedeme přes vysoké mýto, tak cumi na to jak jantar a ze by si to chtěl zkusit, jsem na nej zvědavá :lol:

To ja mam tady u nas v zime skoro denne… :mrgreen:

Ornwen
Závislačka 4655 příspěvků 08.11.18 22:25

já kupuju modely metal earth https://www.gme.cz/…-vyhledavani?…

a přidám i knihu nebo nějaké chilli.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >