Dárky pro rodiče přítele - inspirace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 13:57
Dárky pro rodiče přítele

Zdravím. Blíží se Vánoce. Letos pojedeme s přítelem a jeho rodiči na hory na chatu pres cele Vanoce. Ale co za darky pro jeho rodiče? Vztahy máme pěkne takže zadne naschvaly:D ale cim jim udelat radost? Nekdo rekne podle toho co maji radi a věnují se tomu… Tata ma rad motorky ale do takovych veci mu nikdo nesmi kecat..vse ma nebo to nechce:D mamka miluje knihy(detektivky) ale za tyden přečte dve tři knihy a uz opravdu nevím jaké:D rada peče…ale na to uz vse ma uz i domaci pekarnu. Absolutně mi docházejí napady…nemeli by jste nejake napady? Inspiraci?

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 08.11.18 14:01

Hodne zalezi na Tve financni situaci :nevim: ja treba dala rodicum byvaleho nekolikadenni pobyt ve wellness a oni mi pak rekli,ze neco tak krasneho uz dlouho nedostali :)

Kriss Tina
Kelišová 5435 příspěvků 08.11.18 14:02

A chlap nic nevymyslí pro svoje rodiče? Já to Teda řeším tak, že já nakoupím jakože společnej dárek od nás obou pro moje a chlap pro svoje rodiče :mrgreen: jinak záleží na cenovém mantinelu. Třeba nějaký zážitek? Nedělit jim zážitkovou večeři, wellnes pobyt??

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11616 příspěvků 08.11.18 14:06
@Anonymní píše:
Zdravím. Blíží se Vánoce. Letos pojedeme s přítelem a jeho rodiči na hory na chatu pres cele Vanoce. Ale co za darky pro jeho rodiče? Vztahy máme pěkne takže zadne naschvaly:D ale cim jim udelat radost? Nekdo rekne podle toho co maji radi a věnují se tomu… Tata ma rad motorky ale do takovych veci mu nikdo nesmi kecat..vse ma nebo to nechce:D mamka miluje knihy(detektivky) ale za tyden přečte dve tři knihy a uz opravdu nevím jaké:D rada peče…ale na to uz vse ma uz i domaci pekarnu. Absolutně mi docházejí napady…nemeli by jste nejake napady? Inspiraci?

Matce dárkový poukaz na nákup knih, novou kuchařku na pečené dobroty…s dárkem pro otce bych se poradila s přítelem. Jestli ještě studuješ, není vhodné vymýšlet drahé dárky. Co bude kupovat přítel, že se ptáš, co jim máš koupit ty? Nejde se složit dohromady s ním?

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 08.11.18 14:13

Já mám pro tchána drahou lahvinku :mrgreen: a ještě musím něco vymyslet.Mám ho ráda,takže to neodbydu.Tchýně nedostane nic

unuděná
Kelišová 5553 příspěvků 2 inzeráty 08.11.18 14:14

Zeptej se jejich syna, to máš nejlepší ;) Jinak u nás měly úspěch třeba lístky do divadla, wellnes víkend pro oba, nebo let balonem. To nám teda nejprve málem omlátili o hlavu, že se jich chceme zbavit, ale nakonec to byl nezapomenutelný zážitek ;) Nebo omrkni slevové servery, třeba tě něco bimcne. Tchýně třeba byla na kurzu olejomalby, taky pěkné ;)

Králičice
Extra třída :D 13060 příspěvků 08.11.18 14:15

Pro tchýni poukázku do knihkupectví, tchánovi mě napadlo tričko s motorkou, knížku o motorkách, sadu nářadí..

P4ja
Kelišová 6304 příspěvků 08.11.18 14:45

No řešila bych to dohromady s partnerem. Ale u nás to většinou spadne stejně na mě :) Takže většinou nějaké lístky do divadla, poukaz na nehty, kadeřnictví atd. A tchánovi to teda dokopu manžela, aby koupil něco v železářství, a když opravdu neví, tak nějaké dobré a kvalitní jídlo.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 08.11.18 15:12

Nechat to na manželovi, dostane tchýně sprcháč a tchán basu lahváčů :mrgreen: Takže to každý rok obstarávám já, ale vrčím u toho, že by mi teda mohl jejich syn dát aspoň nějaký tip :roll: Letos jsem si říkala, že je vyšlu do nějaké restaurace nebo za zážitkem, ale musím se nejdřív poradit s manželem a nejlíp i se švagrovou, jestli by jim to vůbec udělalo radost, nebo budou spíš otrávení, že někam musí, jen aby to nepropadlo :mrgreen: Jsou spíš takový domácky založení :)

jancabr
Kecalka 344 příspěvků 15 inzerátů 09.11.18 14:54

taky bych to vyřešila poukázkovou formou nebo předplatným časopisu (nějaké MOTO, ohledně pečení třeba Apetit apod.)

008JanaJ
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 11:25

Ahoj, jsem tu nová, ale pokud nevadí přidám se, jelikož řeším podobnou záležitost :-( a vůbec nevím, ani co svým rodičům natož tak manželovým.. Každý rok jim dáváme něco k jídlu, pití.. Nebo kosmetiku, už dostali knihy, poukazy, které stejně vždy propadnou.. ale jsou to takové dárky, které si pořídí i samy, chtěla bych letos něco originálního, co jim fakt udělá radost nebo usnadní život :D Co jim zůstane a k něčemu jim to i bude. Přemýšlím nad vysavačem listí, ale popravdě, není trapné dávat tento dárek v zimě ? :D Díky za názory… :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >