Help! Vánoční krize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 17:32
Help! Vánoční krize

Ahoj, prosím, zachraňte mě! :)
Blíží se Vánoce a já nevím, čím udělat radost svému prvňáčkovi. Už jsme si o dárcích povídali, kreslil dopis pro Ježíška, ale nakreslil tam dárky, které chce pro mámu, pro tátu, ale pro sebe - barevná čmáranice. Na otázku, co to je, tak prý, že „cokoli“ :zed: Kreativní dítě, no. :)
Chtěl by Lego letiště - letištní budovy (letadla má). Jenže jediná krabice, která se ještě prodává, stojí 4 tisíce. :roll:
Knížky ho moc neberou, líbí se mu jen něco. Má moc rád Atlas strašidel (http://www.klubknihomolu.cz/knihy/detail/?…), ale nic podobného se mi nedaří najít. Taky se mu líbí Viktorka a vesmírná dobrodružství (http://www.klubknihomolu.cz/knihy/detail/?…). Nějaký tip na podobný nenásilný, dobrodružný komiks pro děti?
Miluje Monopoly a hru Dračí hrad (http://hrajeme.cz/hry/11446/). Neznáte nějakou jinou společenskou hru, která by byla této podobná?
Jinak ho samozřejmě baví počítač, ale to nám v dárcích nepomůže.
Nějaké jiné tipy na dárky pro prvňáčka? Nesmí to být nic s bojovací a válečnou tématikou (žádné tanky, střílečky, pistole a podobně). Autíčka ho moc neberou, navíc jich má doma mraky. Stejně tak dinosauři. Prostě už nevím, čím mu udělat radost.
Co si přejí vaši prvňáčci? Jaké hry či hračky fakt dlouho neomrzí?
Omlouvám se za anonymitu, je to hodně osobní, nechci, aby mě tu někdo poznal. Prosím zachovat anonymitu. Děkuji.
Předem díky moc všem za rady! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 07.11.18 17:44

Tak mu kup lego letiště, máš hlavní dárek a k tomu nějakou tu hru, knihy, měkouše a hotovo. PLus třeba nějaké pokusy nebo chov něčeho.

AstraG
Závislačka 4406 příspěvků 07.11.18 17:45

Dobble, jenga věž, dáma, Mindok - smart games - máme hru safari a na ledě, velký stolní fotbálek - syn dostal loni a úspěch veliký. 3D puzzle, máme Tower bridge, letos chce syn nějakou loď z pirátů. Elektronické šipky, brusle (in-line/lední), longboard - hodně oblíbený dárek k narozeninám. Letos mám pro obě děti nějaké vytesávání dinosauří kostry ze sádry. Pak doporučím mrknou na stavebnici Cobi - super kvalita, mají tam i letiště, ale syn ujíždí na válečných modelech - letadla z 2.sv.v. a tak. Dcerka dostala od cobi Noemovu archu se zvířátkama, taky je pěkná. Pak u nás ještě frčí takový ten tekutý písek…je toho pořád dost z čeho vybírat. Ikdyž mě už taky docházejí nápady, hlavně u syna, který má snad vše a o hračky už moc nestojí.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16796 příspěvků 07.11.18 17:51
@jenny.fields píše:
Tak mu kup lego letiště, máš hlavní dárek a k tomu nějakou tu hru, knihy, měkouše a hotovo. PLus třeba nějaké pokusy nebo chov něčeho.

Co když nemá na jeden dárek ty 4 tisíce? Každý nemá hodně peněz a nemůže se takhle vydat i když jsou vánoce.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 07.11.18 17:57
@Kobliha51 píše:
Co když nemá na jeden dárek ty 4 tisíce? Každý nemá hodně peněz a nemůže se takhle vydat i když jsou vánoce.

Tak to samozřejmě možný je :nevim: Každopádně píše, že to je to, co si syn nejvíc přeje. Tak ať přidají třeba babičky :think: Nevím, jaký mají rozpočet.

Šarlota4
Echt Kelišová 9848 příspěvků 07.11.18 17:59

Pokud je to ve vasich moznostech, tal bych koupila to lego a 2-3 male darky k tomu. Jako je to darda, ale to lego je nesmrtelny.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 07.11.18 17:59

Kdyby šlo o terminál pro pasažery, tak tady je za 3 tis. https://www.sbazar.cz/…pro-pasazery

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25027 příspěvků 07.11.18 18:02

Na ebay momentálně za 900 kč a 2000 kč-aukce.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 07.11.18 18:03

My jedeme Lego a pak Albi tuzka-dokupujeme dalsi knizky a puzzle. A pak jeste RC modely na ovladani, o nic jineho nas 6lety nestoji. A od Svojtky ty encyklopedie s okynky.

AnastazieB
Echt Kelišová 8365 příspěvků 07.11.18 18:20

Společenských her jsou stovky, stačí si sednout a najít nějakou, která bude vhodná. Já jsem teď synovi objednala hru Cestujeme po hradech a zámcích, je to podle mně podobné Monopolům, akorát s hrady. Jinak u nás vede taky Lego, různé encyklopedie, pokusy, česká historie, letadla.

Waldessori
Nováček 3 příspěvky 07.11.18 18:34

Diky za tip na knihu, sama jsem mela v detstvi desne oblibenou podobnou, tak jsem zvedava :)
na megaknihach jsem nasla jeste nejaky svetovy atlas strasidel
 https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?…

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 07.11.18 18:37
@Kobliha51 píše:

U nás třeba jediné přání je druhý rytířský hrad ze série Lego castle. Bohužel už se nevyrábí, takže pouze sběratelské edice, tj. většinou bez krabice, bez návodu a vse sesypane na hromadu. Ještě minule to bylo zaprášené a smrdělo to zatuchlinou. Takže mám slušnou praxi v umývání 2500 pidi kostiček. To vše bratru za 4.500 Kč. Takže u nás lego letos určitě ne. Jednou mi to stačilo. Nic jinýho si nepřeje a společenských her máme dva narvané šuplíky

Alenice14
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 07.11.18 18:48

Milá zakladatelko, možna by jsi mela doplnit rozpocet.Mam doma taky prvnacka, nejvic si preje lego, celou sadu Harry Potter. Takze nic levneho. K tomu jako kazde rok pyžamo,Elektronicke šipky,Mič na basket.Pak jeste nejakou tvorivou sadu a uvidim co potkam po ceste v obchodech ;)

Angličanka
Stálice 78 příspěvků 07.11.18 18:53

Ahoj mám tip na vtipnou knihu o strašidlech https://www.megaknihy.cz/…sidel-1.html
U nás je největší hit lego, hry aktivity, twister, tekutý písek a sliz.

Filzefina
Stálice 53 příspěvků 07.11.18 19:20

Super je Carcassonne. To by ho mohlo bavit a vas taky. Hrajeme to s manzelem :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >