Vánoční dárky - tipy

Anonymní
9.12.19 09:52

Vánoční dárky - tipy

Holky, Vánoce jsou tady a já nemám páru co koupit snoubenci. Nějaké tipy, nápady? Mě opravdu nic nenapadá, fantazie nulová, poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21146
9.12.19 09:55
@Anonymní píše:
Holky, Vánoce jsou tady a já nemám páru co koupit snoubenci. Nějaké tipy, nápady? Mě opravdu nic nenapadá, fantazie nulová, poradíte?

A jaké má zájmy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 09:59

@Russet Zájmy moc nemá, hraje na kytaru.

• Nahlásit
  • Citovat
13738
9.12.19 09:59

Miliontá diskuze, takové jsou tu každý den, zapatrej. Už tu padla spousta nápadů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21146
9.12.19 10:02
@Anonymní píše:
@Russet Zájmy moc nemá, hraje na kytaru.

Lístky na koncert? Nějaký „zpěvník“? Ale jestli hraje dlouho, určitě to zvládne i bez not.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14726
9.12.19 10:07

Musíš vědět co má rád, kolik do něj chceš investovat atd…
Má rád elektroniku? Tak mu kup něco vytuněného..
Chce to vědět, co má rád.
Nedávno jsem viděla na FB z Unilad video, kdy chlap dostal pod stromeček PlayStation 4 a měl velkou radost, choval se jako malé dítě. :mrgreen:
Takže pokud něco má rád, zaměřit se na to a koupit to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 10:29

Ja třeba koupila celkem drahej parfém vim, že o nem kdysi mluvil, tak letos na nej doslo :lol: blbne mu mys u pc, takže novou mys, fusekle jsou klasika, bez těch by to nebyly vánoce :mrgreen: :mrgreen: plus triko a mikinu, to potřebuje a pak kosmetiku kterou vím, ze používá a není to klasika sampon za 100, ale dražší.

• Nahlásit
  • Citovat
730
9.12.19 10:46

Jestli má rád alespoň trochu počítačové hry můžeš mu koupit někde poukaz na virtuální realitu. Budu to kupovat příteli k vánocům-jeste to nezkoušel ale párkrát o tom mluvil. Nebo laser game a podobně zazitkove věcí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama