Vánoční divadelní hra - děti MŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
leja.t
Kecalka 109 příspěvků 11.11.18 20:22
vánoční divadelní hra - děti mš

Přeji krásný večer,

obracím se na vás s velkým dotazem… Musím se skupinkou dětí(věk cca 4-6 let) natrénovat nějaké vánoční vystoupení na Zahájení adventu u nás v obci..
Potřebovala bych prosím pomoct, nemáte některá z vás nějaký scénář? Nebo třeba nějaké vaše kamarádky? Budu vážně vděčná. Spadla jsem do toho, tak nějak nečekaně a zahájení adventu je 2. 12 :-( Ani jsem nevěděla, kam toto téma zařadit :-( Zatím děkuji, Leona

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25247 příspěvků 11.11.18 20:26

Na fb je skupina pro učitele, lepší bude zeptat se tam. Budou mít i určitě něco v psané podobě.

leja.t
Kecalka 109 příspěvků 12.11.18 17:15

Nemám fcb, ale děkuji :-)

AlžbětaNo
Povídálka 19 příspěvků 09.12.18 21:45

Realizovala jsem spoustu vánočních her a muzikáků, ale často jsem spíš improvizovala podle vánočního příběhu (tedy podle textu Bible). Stačí to vzít do textů.
Ale pokud umíte anglicky a Amazon najdete spoustu scénářů v angličtině.
Kdysi jsem viděla jedny Kowbojské vánoce, ale už je námám. Ty anglické jsou i z písněmi v angličtině. Doufám, že to stihnete. :-)

AlžbětaNo
Povídálka 19 příspěvků 09.12.18 21:47

@leja.t nemyslím si, že by to dělali čeští učitelé. Pokud vím, dobré vánoční hry se realizovali jen na Bratské škole a to tradičně mnoho let. Na většině škol něco takového není, vánoční programy jsou specialita spíše církví a jejich nedělek (škol pro děti).

leja.t
Kecalka 109 příspěvků 12.12.18 22:14

@AlžbětaNo Zdravím, moc děkuji, je to parádní inspirace pro příští rok, letos jsme nakonec něco vymysleli, a nebylo to nejhorší. Tak pohoda. :) Pěkný večer, Leona

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >