Jakou dýni na dlabání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 15.10.18 13:21
Jakou dýni na dlabání?

Ahoj. Jakou dýni mám koupit na dlabání? Hokkaido nebo jinou?
 Díky

Reakce:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 15.10.18 13:48

V obchodech se ted na dlabani prodavaji mexicke dyne. Minimalne v Albertu je jich plno.

tininas
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 15.10.18 13:53

Ahoj.

Vydlabat můžeš každou dýni. :)

Hokkaido je skvělá na vaření, protože se nemusí loupat, slupka se krásně rozvaří. Ale to Tě v této chvíli nezajímá.

Jestli myslíš dlabání dýně styl Halloween, tak rozhodně oranžovou. :) U nás v obchoďáku ji prodávají přímo pod tímto názvem nebo jsem ještě zaznamenala název dýně mexická, tykev turek nebo dýně obecná.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 16.10.18 11:25

@Afrikana @tininas
Holky díky, v Kauflandu jsem objevila ty mexické, tak snad se povede…
V našem Albertu včera měli jen ta hokkaida.
@tininas Jo, dýňovou polévku z hokkaida děláme a je bezva ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >