Lukostřelba výběr luku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neeviim
Povídálka 21 příspěvků 09.08.18 13:42
Lukostřelba výběr luku

Zdravím, je tu někdo kdo se zabývá lukostřelbou? Popřípadě jaký e-shop/obchod doporučili? :) Máte někdo zkušenosti s e-shopem: www.luky-sipy.cz/obchod.html

Všem moc děkuji za odpověď :))

Reakce:
Tydlifuk
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 09.08.18 14:44

S tímhle e-shopem zkušenost nemám, my jsme objednávali na archery.cz a kamarád nám vše vyzvedával přímo v Praze.

M_Vladim
Echt Kelišová 7742 příspěvků 09.08.18 14:58

Trochu - synek střílí v oddílu.
Obchod neznám, ale úplně základní otázka: pro koho a pro jakou střelbu to má být ? :think:

M_Vladim
Echt Kelišová 7742 příspěvků 09.08.18 15:01
@Tydlifuk píše:
S tímhle e-shopem zkušenost nemám, my jsme objednávali na archery.cz a kamarád nám vše vyzvedával přímo v Praze.
… určitě slušný obchod. :palec:
SAJ
Závislačka 3194 příspěvků 09.08.18 15:05

Zkušenosti mám, v rodině mám dva lukostřelce.
Kde budeš střílet, na jakou vzdálenost, chceš závodit? Jaký typ lukostřelby preferuješ (reflexní, holý, kladkový… Terč nebo terénní?) To jsou otázky, které si musíš zodpovědět, nez něco pořídíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >