Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Máte zkušenost s rostoucími dinosaury? Mohly byste mi doporučit? Aby z toho vyrostlo něco trochu přijatelného pro 6 letého kluka?
Díky
Ti dinosauři jsou z takové gumy, která do sebe je schopna nasáknout vodu a proto rostou. Když vyrostou, tak jsou takoví vlhcí a když se nechají na vzduchu, tak se z nich zase voda vypařuje a tak se po nějaké době zmenší na původní velikost. Pokud byste ho měli delší dobu ve vodě, tak je dobré vodu měnit - už se nám pak stalo, že začal dinosaurus smrdět.
Nakonec z toho vyroste dinosaurus - barvu ani jaký většinou moc ovlivnit nejde - mým dětem to ale bylo většinou jedno.
Značku nevím,dlouho trvalo než se nacucal vodou. Pak byl velký - vypadal tedy spíš jako že je oteklý
a časem jak vysychal,tak se zmenšoval, myslím že snad i lehce napraskl. Celkově vypadal pak tedy dost uboze. Myslím,že to tak bude u všech rostoucích zvířátek z vody,takže bych zvala něco levného.
Posílala jsem jak ti naši dinosauři vyrostli kdysi ségře. Tak se můžeš podívat na kvalitu a těch nacucaných. Za mě se mi více líbí, když jsou malí. Moje děcka zase milují, když jsou nacucaní.
Jako za 60kaček docela dost muziky aspoň pro našeho pětiletého. Dostal ho od kamaráda k narozkám. Asi 3 dny sledoval než se vylíhl a pak zas jak se zmenšoval
Fáze klubání z toho vejce mi přišla zajímavá.