Vánoční nepohoda

Anonymní
24.12.20 17:21

Vánoční nepohoda

Ahoj, asi většina z vas :palec: už připravuje štědrovečerní večeři. Já to nějak neřeším, spíš to je den kdy chci mít klid, pohodu, prostě příjemný den. Ovšem můj přítel tohle vše narušil. Fakt jako, zkazit vše :palec:. Jsem si myslela, že se to obejde bez hádky, teda on spíš vyčítal nesmysly. Takže ještě počítám, jako dárek výčet výčitek :lol:. Tento rok byl i takový vztahově těžší…No kdo z vás má pohodu, tak to máte štěstí :srdce: Nebo má (měl) někdo tak „krásný“ Vánoce jako já?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6825
24.12.20 17:35

Pokud se dohadujete pořád, tak že je Štědrý den, na tom nic nemění ně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1649
24.12.20 18:09

Takové vánoce máme každý rok, protože manžel je taky vždy zkazí (a nejenom vánoce). Štědrý den dělám jen kvůli dceři, jinak bych to neřešila. Všechno nachystám, navařím, nakoupím dárky pro všechny i pro sebe, abych pod stromkem vůbec něco měla, manžel se navečeří, rozbalí svoje dárky, na které se skoro nepodívá a odchází zase k počítači ( u toho sedí pořád když je doma). Ani nepočká až dcera rozbalí dárky, je mu to úplně jedno. Roky vím, že to tak zase bude, ale vždycky jsem z toho smutná a naštvaná.
Tak to jsou naše vánoce :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60115
24.12.20 18:18
@lucik2011 píše:
Takové vánoce máme každý rok, protože manžel je taky vždy zkazí (a nejenom vánoce). Štědrý den dělám jen kvůli dceři, jinak bych to neřešila. Všechno nachystám, navařím, nakoupím dárky pro všechny i pro sebe, abych pod stromkem vůbec něco měla, manžel se navečeří, rozbalí svoje dárky, na které se skoro nepodívá a odchází zase k počítači ( u toho sedí pořád když je doma). Ani nepočká až dcera rozbalí dárky, je mu to úplně jedno. Roky vím, že to tak zase bude, ale vždycky jsem z toho smutná a naštvaná.
Tak to jsou naše vánoce :,(

To je teda smutné, že nevydrží ani dvě hodky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
24.12.20 18:32

Mě Vánoce obecně nijak zvlášť nezajímají - mám k nim jakoby neutrální vztah. Vánoční sentimentální přeslazená atmosféra mě spíš děsí. 8) V dětství jsem je ještě ráda měla.

Tvůj přítel by si ale měl na hádky a výčitky najít jinou dobou, jestli je trochu soudný. Vždycky jsem nechápala lidi, kteří se právě o Vánocích vyžívají v dusnu a všem to zkazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 18:40

Zakladatelka

@lucik2011 to je teda hrozné, člověk si řekne jenom dítě. Mohu potvrdit, že ty děti si opravdu pamatují.
@holkazprahy1 právě taky neřeším vánoce, nepecu, nic vánočního nemáme. Jen chci prostě pohodu, ne jak říkáte dusno. To víte no, chvíli úplně je v pohodě. Stačí málo a oheň na střeše. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
5531
24.12.20 18:48
@lucik2011 píše:
Tak to jsou naše vánoce :,(

Upřímně, proč takhle žiješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
24.12.20 18:52

To je jedna z těch nejsmutnějších věcí. Člověk se těší, že po tom všedním shonu a stereotypu bude mít klid, pohodu, hezký den, ale někdo jiný mu to naprosto zkazí. Nemá dost úcty ke svátkům a vlastně ani k partnerovi/partnerce. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 18:55

Nedávné úmrtí v rodině, k tomu rozvod a hrozící rozvod, takže není zdaleka celá velká rodina pohromadě tak, jak by měla být. Skoro každému někdo chyběl a vánoce to vždy vyplaví. Navíc nápad s pouštěním lodiček z ořechů, které jak na potvoru zhasly zrovna dvěma s podlomeným zdravím (rakovina a 80+). Takže co začalo zvesela, skončilo přes veškerou snahu smutkem a slzami.

Ale je fakt, že radost střídaná se smutkem je stále lepší, než dusno a hádky. I tak doufám, že příští vánoce budou pozitivnější.

• Citovat
  • Nahlásit
732
24.12.20 19:09
@Anonymní píše:
Nedávné úmrtí v rodině, k tomu rozvod a hrozící rozvod, takže není zdaleka celá velká rodina pohromadě tak, jak by měla být. Skoro každému někdo chyběl a vánoce to vždy vyplaví. Navíc nápad s pouštěním lodiček z ořechů, které jak na potvoru zhasly zrovna dvěma s podlomeným zdravím (rakovina a 80+). Takže co začalo zvesela, skončilo přes veškerou snahu smutkem a slzami.Ale je fakt, že radost střídaná se smutkem je stále lepší, než dusno a hádky. I tak doufám, že příští vánoce budou pozitivnější.

Něco podobného se stalo mojí babičce s lodičkami, proto jsme je nikdy nepouštěli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
24.12.20 20:40

Nic si z toho nedělej u nás Vánoce taky nic moc, u nás Vymena názoru proběhla v noci, až to skoro vypadalo, ze se rozejdeme…no ustáli jsme to, ale nálada k ničemu, Vánoce primárně rada moc nemam, nějak tak jsem to letos dala hlavně kvůli dceři - no třeba to příští rok bude lepší. :? :? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.20 21:16

U nás to také není ideální, jsme po rozchodu před týdnem, přítel si píše se svou novou, spíš to preckavame, čekají nás ještě Vánoce s dětmi, po Novém roce nás čeká stěhování… Já se koukám na Popelku a přítel si venku asi telefonuje s buchtou, jak mu chybí… Hrozný Vánoce :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
7909
24.12.20 21:43

Anonymni to snad neni ani mozny, tak proc neni rovnou s ni? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
24.12.20 21:45
@lucik2011 píše:
To mi je líto :open_mouth: to se tak chová pořád?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7909
24.12.20 21:52

Je pravda ze neco takoveho jsem mela taky, obtezovali jsme ho vsim, kdyz by musel na hodinu opustit hru, bez takoveho je nam ted lip…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat