Vánoční ozdoby

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 18.09.10 14:31
vánoční ozdoby

možná si někdo řekne, že šílím s vánocema, ale ráda by jsem si vyrobila nějaký vánoční ozdoby. Budu na to mít teď čas, tak ať se doma nenudím, radši začnu s předstihem, protože na poslední chvíli už toho člověk moc nevyrobí. Co děláte vy doma, nebo jste někde viděli něco hezkýho, hoďte fotečku :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Eliška
Extra třída :D 11810 příspěvků 18.09.10 15:00

Já už mám pár slaměných, ale o moc víc asi blbnout nebudu. Jsem začátečník, takže jsem teprv posléze zjistila, že pletené se dělají z žita a já mám ječmen, takže holt jsou jen hvězdičky různého druhu.

Jsem zvědavá hlavně, jaké tipy dáte na přírodní ozdoby :wink:

korana.kora
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 18.09.10 15:10

Jeje, tak to se hodi :) Zadny tipy ani rady sice nemam, ale jsem zvedava, jestli nekdo neco prihodi. Taky bych rada neco vyrobila, z ozdob na stromecek nam toho moc nezbylo a prirodni ozdoby jsou stoprocentne hezci nez koule a sisky z obchodu. Ono se to nezda, ale Vanoce jsou tady ani nemrknem :-D

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 18.09.10 15:15

Ahoj, co tohle?

http://www.mimibazar.cz/navod.php?…

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 18.09.10 15:20

http://www.mimibazar.cz/navod.php?…

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 18.09.10 16:53

A co tohle: http://www.mimibazar.cz/navod.php?… Já to mám skoro na všech oknech v baráku a zabralo mi to teda pěkných pár hodin než jsem to vystřihla.

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 18.09.10 16:56

A ještě fotky

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 18.09.10 16:57

A ještě jedna

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.09.10 17:06

Ahoj. Já před mnoha lety dělala ozdoby ze špejlí. Nejdřív jsem si na čvrtku narýsovala šesticípou hvězdu, tu jsem vystřihla a polepila podélně rozříznutými špejlemi. Fotku nemám, páč tenkrát jsem měla jen obyč foťák.

Vloni jsem jako ozdoby na stromeček dělala perníkové 3D koule (duté koule z perníku ozdobené bílkovou polevou). Jejich fotku mám ;) .

PetraJ
Kelišová 6736 příspěvků 18.09.10 19:18

hkac - to je krásný, jak to děláš? Asi upečeš půlky koulí v nějaký formě a pak slepíš bílkem? Nebo jinak?
Fakt se mi to líbí.

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 18.09.10 20:02

Hele, vůbec není brzo, je tak akorát :lol: . Já mám už koupených asi pět dárků a dneska jsme s kamarádkou na hřišti řešily výrobu adventních věnců :-D .

Jinak na oknech mívám každoročně to, co PetraJ, ještě jsem si je zatavila do folie, tak vydrží věčně.
Vloni jsem vyráběla koule a zvonky z vodního skla:
 http://www.mimibazar.cz/…nne_foto.php?…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.09.10 20:18

PetraJ, přesně tak. prodávají se i formičky (a teď jsem je viděla i ve slevách). Jen to teď na netu nemůžu najít. Ale zkus pohledat tady na emiminu ve skupinách, loni jsme se o nich bavili a jsou tam i odkazy, kde to koupit a hlavně jak to vypadá. Je to kruhové vykrajovátko a deset polokoulí. Vykrajovátkem vykrojíš kolečko, naplácneš na tu polokouli, upečeš, sundáš a pak po dvou lepíš k sobě. Já zdobila před lepením, tj každou polokouli zvlášť.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 18.09.10 20:22

A na stromečku to vypadalo takhle ;)

korana.kora
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 19.09.10 08:43

hkac - ty pernicky jsou krasny. Hledala jsem formicky, ze bych to take zkusila, ale nasla jsem jen vajicka :( Urcite se daji sehnat i normalne v domacich potrebach, ne?

Jinak na okno nic nelepime, ale vypada to taky krasne. Spis vzdycky zavesim nejake lehke ozdoby na zaclonu. A co jsem si vzpomnela, tenkrat jsem delala na stromecek malinky darecky z krabicek od sirek a zbytku balicich papiru…docela obycejny ale taky to vypadalo hezky.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >