Jak mám připravit kuře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vikic1
Povídálka 43 příspěvků 07.10.18 09:41
Varenie kuraťa

Ahojte. Viete mi poradiť. Màm kupené kuracie rezne vykostené a bez kože oni sú uz aj očistene od blàn alebo nie.Ak nie ako mam to očistiť. Za každu pomoc ďakujem

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 07.10.18 10:13

Omyj maso a pokud nekde bude blana tak nozem proste odriznes :nevim: ale mas koupeny rovnou rizky, ne prsa, tam by nic byt nemelo

Monchichik
Kelišová 5456 příspěvků 07.10.18 10:40

Kuřecí prsní řízky jsou očištěné, jestli máš kuřecí stehenní řízky, tak tam je potřeba je ještě dočistit, bývá tam veprostřed i taková malá kost nebo co to je.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >