Vaříte denně teplé večeře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana.49
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 09.05.19 13:04
Vaříte denně teplé večeře

Ahoj vařítě denně teplé večeře? můj manžel je vyžaduje, dokonce mě slovně napadl když jsem mu říkala až nastoupím vzpět do práce po rodičovské, že už denně nebudou teplé večeře, vytočil se do nepříčetnostu a řekl mi a to se jako po práci budeš jen válet? no neměla jsem slova. Jedno dítě mi nastupuje do školy a druhé do školky. Teď to beru tak že jsme doma a čas na to mám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
neila
Extra třída :D 12338 příspěvků 09.05.19 13:06
@Jana.49 píše:
Ahoj vařítě denně teplé večeře? můj manžel je vyžaduje, dokonce mě slovně napadl když jsem mu říkala až nastoupím vzpět do práce po rodičovské, že už denně nebudou teplé večeře, vytočil se do nepříčetnostu a řekl mi a to se jako po práci budeš jen válet? no neměla jsem slova. Jedno dítě mi nastupuje do školy a druhé do školky. Teď to beru tak že jsme doma a čas na to mám.

mám to s dětmi úplně stejně, taky teď denně vařím teplé večeře, ale kdyby po mě manžel takhle vyjel, tak ho nejspíš protáhnu pánví 8o Na obědy nechodí, že jeho svět stojí na teplé večeři? Co dělá, když přijde z práce??

Lalelale
Závislačka 4499 příspěvků 09.05.19 13:06

Ufff… Prosimtě a takový vul to byl i před RD? Prestala bych vařit úplně, ať něco dělá i on a po práci se jen nevali. Jinak ne můj by si tohle ke mně nedovolil a o tom tvém by si asi myslel, že je to pěkný blbeček

xammy
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 09.05.19 13:09

Ne, nevarim je ani na RD. Tvůj muž je hulvát.

Gorlami
Závislačka 3324 příspěvků 09.05.19 13:11

Uff, to je kokot.

Ne nevarim teple večeře a to jsem na rd, manžel si sám děla studené večeře, občas mu něco zbyde od obeda :).

cecetka
Echt Kelišová 8234 příspěvků 09.05.19 13:13

@Jana.49 To jako fakt? 8o 8o 8o Tak se nemusi po praci valet on a muze varit :mrgreen:

Ne, pres tyden nevarim. Maximalne spagety aglio olio, zeleninove rizoto apod., zkratka rychlovky do pul hodky.

Monchichik
Echt Kelišová 8347 příspěvků 09.05.19 13:14

Nemám problém uvařit teplou večeři, ale jemu bych nepodala ani suchý chleba. Co si to dovoluje? A co dělá po práci on? Maká doma? A ano, budu se válet, to bych mu odpověděla.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 09.05.19 13:14

NE.

Lychee13
Závislačka 3178 příspěvků 09.05.19 13:15

Vařím, vařila jsem na RD, vařím i když už jsem v práci. Jenže manžel mi řekne, že nemusím, že si ohřeje klobásu. Kdyby se choval jako ten tvůj, tak mu na ten talíř na*eru a teda ohřeju, ať to má teplé.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 09.05.19 13:17
@Jana.49 píše:
Ahoj vařítě denně teplé večeře? můj manžel je vyžaduje, dokonce mě slovně napadl když jsem mu říkala až nastoupím vzpět do práce po rodičovské, že už denně nebudou teplé večeře, vytočil se do nepříčetnostu a řekl mi a to se jako po práci budeš jen válet? no neměla jsem slova. Jedno dítě mi nastupuje do školy a druhé do školky. Teď to beru tak že jsme doma a čas na to mám.

Ani omylem, nikdy jsem to nepraktikovala, jen když mám sama chuť, tak bramboráky, nějaká polévka apod. Pro zakladatelku, tvůj manžel je pito.ec, slušně řečeno, jo válet s dětmi.. :cert: :cert:

xammy
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 09.05.19 13:17
@Lychee13 píše:
Vařím, vařila jsem na RD, vařím i když už jsem v práci. Jenže manžel mi řekne, že nemusím, že si ohřeje klobásu. Kdyby se choval jako ten tvůj, tak mu na ten talíř na*eru a teda ohřeju, ať to má teplé.
:palec: :mrgreen:
Lorry1
Povídálka 11 příspěvků 09.05.19 13:18

Ne. Jen se snazim, aby doma vzdy bylo pecivo a neco na nej.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17413 příspěvků 09.05.19 13:18

To už je dnes druhá taková diskuze. Ženský proboha, co to mate doma idioty? Život s takovým chlapem si neumím představit. Neumím si představit, s tímhle začít žít, natož mít děti.

monzaj
Ukecaná baba ;) 2150 příspěvků 09.05.19 13:20

A to vyžaduje cerstve uvařené? Nevarim každý den, ale třeba ob dva.. třeba z kg mletého udělám omáčku na špagety+sekanou.. plus nějakou polívku a máme to na střídačku (vecere-obed -jak je manžel doma) a podobně.. když nestíhám nebo se sní rychle tak udělám třeba palačinky nebo krupicovou kaší a je to. Polivku mám mimo leto skoro vždy to máme taky na dýl. Nevadi nám veceret to samé treba dvakrát za sebou :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 09.05.19 13:20

Ne. Večeře totiž zařizuje manžel. Většinou neco doveze, ale občas i vaří. Tvůj muž je blb

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama