Jakou dělat kaši?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BetyBet
Povídálka 25 příspěvků 08.05.19 13:03
Jakou dělat kaši?

Ahoj :) Jaké děláte na večer kasičky? Máme je formou večeře a nechce se nám pořád točit dokola kupovane :) Děláte některá domácí a kde čerpáte třeba recepty i na obědy a tak? Děkuji za rady :) :kytka:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4933 příspěvků 08.05.19 13:11

Já kupovala instantní bezmléčné v DM, jáhlovou, rýžovou, krupicovou. Dochucovala jsem je ovocem nebo přesnídávkou. Kolem roka i špetkou skořice. Jakmile rozkousal chleba, dostává kaši tak jednou týdně, jinak chleba a nebo zbytek od oběda

Terez001
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 08.05.19 13:21

Já kupuju kaše snad všechny, ale jen bez přidaného cukru. Střídá i s nemlecnymi, domácí asi neumím, mám je všechny takové lepive, hutné, nevím, asi dělám něco blbě. Takže vselijake. Hipp, nutrilon, Bio nestle atd. Dochucuji ovocem, ořechy, skořicí, nemlecne občas kapičkou rýžového/javoroveho/datového sirupu, ale jen maličko. Syn je miluje k snídani, nebo i k večeři, podle toho co ten den ji.

Terez001
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 08.05.19 13:26

Jinak obedy dělám podle sebe, co doma mám hodně zeleniny, nějaké maso, kus kus, rýži, quinou, bulgur, brambory, těstoviny, bataty…kombinuju vselicos. Hlavně Teda hodně zeleniny, červenou čočku, ryby, cizrnu,… Sem tam přidám mozzarelu, vejce atd. Aby měl od všeho něco. Zezacatku jsem se inspirovala recepty, ale nikdy jsem to neudělala tak dobře, jak když si to výmyslim sama. Naštěstí sni vše, obědy miluje asi nejvíc.

radkka
Generální žvanilka 20808 příspěvků 08.05.19 15:38

Vařím domácí kaše. Instantní jsou pěknej kentus, extrudovaný suroviny nemají žádnou výživovou hodnotu, jenom děti cpete sacharidama ;) Uvařit pohankovou kaši zabere asi pět minut. Jinak dělám jáhlovou a ovesnou. Nejraději mají pohanku.

BetyBet
Povídálka 25 příspěvků 09.05.19 06:55

@radkka právě proto jsem se ptala :)

lucynka25
Echt Kelišová 9687 příspěvků 09.05.19 07:38

@BetyBet Vetsinou děláme domácí kaše s ovocem.
Ale kase jíme na snídani, na večeři jsou těžké do břicha, to si dáváme lehčí jídla, jako třeba zeleninové polévky ;)
Když už, tak mam doma v záloze kaše instantní od Nomina..máme rádi jahlovou a spaldovou, ostatní děláme svoje.
Nejvic top jsou u nás ovesne kaše.

BetyBet
Povídálka 25 příspěvků 09.05.19 13:44

@lucynka25 synovi na noc kaše vyhovují :) zkusím tu Nominu, díky :)

Váš příspěvek
Reklama