Varování - jesle naruby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Geeg
Kecalka 176 příspěvků 04.04.18 20:13
Varovani- jesle naruby

Maminky, na jesle naruby si dejte pozor. Mela jsem tu,,cest’’ tam par mesicu pracovat. Majitelka mne a dalsim odmitala dat smlouvu ( stale nejake vymluvy ) a premlouvala nas at jsme prihlasene UP a u ni at jsme nacerno. Byla jsem na vsech pobockach- delala jsem tzv kolecko- praha 6 a 10, tam to bylo v poradku o dite bych strach nemela. Ale praha 8 a 6, tak to byla hruza :pocitac: na P6 vedla tridu skolkovych deti kamaradka majitelky, ktera ani nemela patricne vzdelani pro praci a mela problem s alkoholem. Deti nechavala bez dozoru a opalovala se na terase v patre. Navic na ne byla opravdu zla, treba meli kreslit slunicko, ona mezi nimi prochazela a vysmivala se jim- teda Marino ( to byla jedna z holcicek ) to je ale hnusny slunicko, to jeumis kreslit poradne?! Pak se jeden chlapecek pozvracel a trochu i na koberec, tak vybehla ze tridy a kricela : vole, to ja uklizet nebudu, se pobleju, to je prase- do tridy se odmitala vratit, kluk brecel a bylo mu spatne- nezajem. 8o Tenkrat jsem odtamtud odesla a dal to neresila. Ted kdyz mam sama dite a vzpomenu si na tu hruzu, tak mi to neda, abych ostatni maminky nevarovala. Nemate vubec jistotu, kdo se tam bude o vase dite starat a jaky zpusobem. :cert: :cert: :cert: Nevim jestli se to tam za ten cas zlepsilo, nebo zhorsilo, ale rozhodne si to tam PORADNE proverte.

Reakce:

Margery
Echt Kelišová 8997 příspěvků 04.04.18 20:25

Já tam dítě měla a rozhodně jsem teda spokojená nebyla. Rozebírat to nebudu, za nás rozhodně ne.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 04.04.18 21:43

@Geeg to jsi to nikde nenahlásila? 8o

Geeg
Kecalka 176 příspěvků 04.04.18 22:22

Bohuzel ne.. smlouvu jsem nikdy nedostala..takze jsem tam byla nacerno vlastne a resila jsem abych rychle nasla jinou praci.. Dneska uz bych to nahlasila, proto aspon pisu recenzi.

leho
Nováček 1 příspěvek 14.04.18 22:38

Tak moje dcera do jesli Naruby na Praze 6 chodi pres pul roku (cca 1-2× tydne) a vedouci na me zatim vzdy pusobila jako s detmi zkusena a mila pani, ktera to s detmi umi a dcera s dochazkou nikdy nemela problem. Do jesli se tesi. Na tety i deti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 05:01
Club Tamino

Na P 6 nedoporucuji. Chodili jsme par mesicu. Pani Hanka je skvela, teta potetovana a druha mlada slecna jsem myslela prvni mesic, ze neumi mluvit. Nereknou nic, co dite jedlo, pilo atd. S malymi detmi nemaji zadne zkusenosti. Prijmou temer i na smrt nemocne deti. Ty roznesou infekci na ostatni, takze pocitejte, ze vase dite bude cely rok nemocne. Bud s nim budete porad doma nebo se tam bude nemocne trapit bez odborne pece, jelikoz je tam hodne deti na dve tety. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >