Reklama

Varování - jesle naruby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Geeg
Kecalka 176 příspěvků 04.04.18 20:13
Varovani- jesle naruby

Maminky, na jesle naruby si dejte pozor. Mela jsem tu,,cest’’ tam par mesicu pracovat. Majitelka mne a dalsim odmitala dat smlouvu ( stale nejake vymluvy ) a premlouvala nas at jsme prihlasene UP a u ni at jsme nacerno. Byla jsem na vsech pobockach- delala jsem tzv kolecko- praha 6 a 10, tam to bylo v poradku o dite bych strach nemela. Ale praha 8 a 6, tak to byla hruza :pocitac: na P6 vedla tridu skolkovych deti kamaradka majitelky, ktera ani nemela patricne vzdelani pro praci a mela problem s alkoholem. Deti nechavala bez dozoru a opalovala se na terase v patre. Navic na ne byla opravdu zla, treba meli kreslit slunicko, ona mezi nimi prochazela a vysmivala se jim- teda Marino ( to byla jedna z holcicek ) to je ale hnusny slunicko, to jeumis kreslit poradne?! Pak se jeden chlapecek pozvracel a trochu i na koberec, tak vybehla ze tridy a kricela : vole, to ja uklizet nebudu, se pobleju, to je prase- do tridy se odmitala vratit, kluk brecel a bylo mu spatne- nezajem. 8o Tenkrat jsem odtamtud odesla a dal to neresila. Ted kdyz mam sama dite a vzpomenu si na tu hruzu, tak mi to neda, abych ostatni maminky nevarovala. Nemate vubec jistotu, kdo se tam bude o vase dite starat a jaky zpusobem. :cert: :cert: :cert: Nevim jestli se to tam za ten cas zlepsilo, nebo zhorsilo, ale rozhodne si to tam PORADNE proverte.

Reklama

Reakce:

Margery
Echt Kelišová 7949 příspěvků 04.04.18 20:25

Já tam dítě měla a rozhodně jsem teda spokojená nebyla. Rozebírat to nebudu, za nás rozhodně ne.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 04.04.18 21:43

@Geeg to jsi to nikde nenahlásila? 8o

Geeg
Kecalka 176 příspěvků 04.04.18 22:22

Bohuzel ne.. smlouvu jsem nikdy nedostala..takze jsem tam byla nacerno vlastne a resila jsem abych rychle nasla jinou praci.. Dneska uz bych to nahlasila, proto aspon pisu recenzi.

leho
Nováček 1 příspěvek 14.04.18 22:38

Tak moje dcera do jesli Naruby na Praze 6 chodi pres pul roku (cca 1-2× tydne) a vedouci na me zatim vzdy pusobila jako s detmi zkusena a mila pani, ktera to s detmi umi a dcera s dochazkou nikdy nemela problem. Do jesli se tesi. Na tety i deti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama