Vaše rady proti rýmě :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 02.10.14 07:51
Vaše rady proti rýmě :-) ???

Ahoj holky :kytka:,

už jsem opravdu zoufala, poraďte nějaké vaše osvědčené rady proti rýmě? Vůbec se jí nemůžu zbavit, Mám nějaký sprej eucasol, který se stříká do prostoru, nepomáhá to, pára taky nepomáhá, kapky o těch už ani nemluvím… Máte nějaké vaše osvědčené tipy?? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
elen-ka
Extra třída :D 13145 příspěvků 16 inzerátů 02.10.14 08:26

No tak záleží na druhu rýmy. Píšeš ze se jí nemůžeš zbavit. Jak dlouho ji máš? Není možnost zvážit alergická reakce na něco?

Jinak já používám proplachování slanou vodou, mořskou vodou, vincentku. Snížení mléčných výrobků, tymiánovou mast pod nos, zvýším množství cibule a česneku v denním (spíše večerním) jídle, často větrám, vhodná vlhkost v bytě/v práci (klidně jsme dávali mokrý ručník na topení) apod.

Petra Z
Hvězda diskuse 52491 příspěvků 02.10.14 08:27

Konvička na výplach nosu…super véc jak pro me tak pro dite kdyz má rýmu

FikuLenka
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 02.10.14 08:28

Tymiánová mastička od Justu :) Výborná snad na všechno. Nejlépe zázvorový čaj s citrónem a medem, na oběd česnečku a není možné :) Na odřený nos doporučuji Borozan, to je vynález :)

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 02.10.14 08:31
@Petra Z píše:
Konvička na výplach nosu…super véc jak pro me tak pro dite kdyz má rýmu

Nedávno jsem o ní četla. Malá trpí na rýmy a tím jak pořádně nesmrká, za chvíli je z toho kašel… :zed: Jak zvládá to vyplachování dítě?

cimbík
Závislačka 2550 příspěvků 02.10.14 08:34
@Petra Z píše:
Konvička na výplach nosu…super véc jak pro me tak pro dite kdyz má rýmu

Souhlasím, dcerka pokaždé když dostala rýmu, tak jsme se s ní trápily i tři týdny. Dostala jsem tip na konvičku a po týdnu je holka bez rýmy :dance:, v kombinaci se sinupretem a člověk jen žasne co jí z toho nosíku teče za hnus :poblion:.
Pro holky to nejdřív bylo nepříjemné, ale naučily se a teď se dokonce hádají o to které budu vyplachovat první. Samy uznaly, že jim to pomáhá. :palec:

elen-ka
Extra třída :D 13145 příspěvků 16 inzerátů 02.10.14 08:35
@berusa.m píše:
Nedávno jsem o ní četla. Malá trpí na rýmy a tím jak pořádně nesmrká, za chvíli je z toho kašel… :zed: Jak zvládá to vyplachování dítě?

Já jsem konvičku měla a vyhodila jsem ji. Nešlo mi to, asi jsem levá či co. :think: :nevim:

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 02.10.14 08:47

Mořská sůl do nosu a antihistaminika (zyrtec, claritine, xyzal).

Petra Z
Hvězda diskuse 52491 příspěvků 02.10.14 08:55

@berusa.m no náš naprosto v pohodě
Začali jsme s tim v léčebně detske, kde nas to učila sestřička byli mu 4 roky
A opravdu koukam kolikrát co z toho nosu všechno teče
Stojí u umyvadla, ja si ho jako by položí na jednu ruku a vypláchneme jednu nosní dírku a pak to samé na druhou stranu

LenkaN26
Závislačka 4146 příspěvků 02.10.14 08:59

Já jsem taky pro česnek. Jak na mě něco leze dám si koňskou dávku a ve většině případů to přejde ;-)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 02.10.14 09:06

Mě nikdy nic nepomohlo. jen vydržet, a na noc si stříknout olynth, abych usnula. léčená rýma trvá týden, a neléčená 7 dní :?

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 02.10.14 09:17

Já jsem minulý pátek večer kýchala a do rána z toho byla rýma. Celou sobotu jsem jen polehávala s ucpanýma dutinama a byla na umření :-)
Večer jsem šla do sauny s levandulovým olejem. Rýma se pořádně spustila a už ve středu jsem byla zdravá. :dance:

siisi
Kelišová 5695 příspěvků 02.10.14 09:21

No já jsem nedávno objevila toto, a musím teda souhlasit, že je to zázračná věc, jak píše tento bylinkář. Do dne po rýmě. Navíc se to ředí a používá na kde co, stříká i do krku (okamžitě po pálivém zánětu), na angíny, na rány, po klíšťákách, do uší. Ale já mám vyzkoušenou jen rýmu a zánět v krku.
 http://www.dedekkorenar.cz/…ky--p22.html

Ale pokud to máš delší dobu, tak to může být i alergická rýma.

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1979 příspěvků 02.10.14 11:47
@FikuLenka píše:
Tymiánová mastička od Justu :) Výborná snad na všechno. Nejlépe zázvorový čaj s citrónem a medem, na oběd česnečku a není možné :) Na odřený nos doporučuji Borozan, to je vynález :)

Tak přesně tohle je i můj recept proti rýmě :palec:

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 02.10.14 12:37
@siisi píše:
No já jsem nedávno objevila toto, a musím teda souhlasit, že je to zázračná věc, jak píše tento bylinkář. Do dne po rýmě. Navíc se to ředí a používá na kde co, stříká i do krku (okamžitě po pálivém zánětu), na angíny, na rány, po klíšťákách, do uší. Ale já mám vyzkoušenou jen rýmu a zánět v krku.
http://www.dedekkorenar.cz/…ky--p22.htmlAle pokud to máš delší dobu, tak to může být i alergická rýma.

Dle popisu aplikace při rýmě, to vypadá jako síla! ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >