Vdané, na kolik vás vyšla svatba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.13 12:49
Vdané, rady :)

Ahoj, poprosím o zachování anonymity..
Jdu se s Vámi poradit.. bavili jsme se doma o svatbě, již máme tříletou holčičku. Máte holky některá zkušenosti, že jste se vyloženě že se vezmete dohodli? Nebo fakt to bylo překvápko v kleku..? :palec:
My jsme to probírali a chtěli bychom oba…ale nějak promýšlíme prašule spíš.
Na kolik Vás vyšla svatba?? :)
Já co jsem vymyslela, šaty by mi šila teta, je švadlena a chci je jedině od ní - což samozřejmě budu jí platit látku a vše. :)
Dort druhá teta - je cukrářka :D
A tím ohledně známých končíme :D
Potřebovali bychom se vejít do nějakého normálního rozpočtu, vůbec netuším jak to vymyslet, budu vděčná za každou radu!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lussye
Extra třída :D 14679 příspěvků 09.09.13 12:52

My jsme se dohodli…no dohodli, bylo to tak trochu v afektu, když jsme měli začátkem roku rozepři, a pak zněj vypadlo at si vyberu termín…tak jsem si vybrala.
Svatbu jsme měli malou, jen rodiče a svědky. Dort mi dělala sestra(cukrářka) a zároveň svědkyně, stál mě jen ubytování sestry. a udělala jsem to tak jak jsem chtěla já, a na veškeré příbuzné jsem se vybodla.

Jakákoliv romantika se u nás nekoná.

Alik.htm
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 09.09.13 12:55

Tak my se o svatba doma samozřejmě taky bavili, ale jednoho krásnýho dne bylo doma překvápko v kleku :-) nás svatba se vším všudy vyšla asi na 50 tisíc. Šaty jsem měla půjčené asi za 7 tis., hostina nás vyšla asi na 18 tisíc, pánovo oblek asi na 5 tisíc, pak ještě výsluška a všechno možný okolo :-) přeju hodně štěstí :kytka:

Mikia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.13 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj, poprosím o zachování anonymity..
Jdu se s Vámi poradit.. bavili jsme se doma o svatbě, již máme tříletou holčičku. Máte holky některá zkušenosti, že jste se vyloženě že se vezmete dohodli? Nebo fakt to bylo překvápko v kleku..? :palec:
My jsme to probírali a chtěli bychom oba…ale nějak promýšlíme prašule spíš.
Na kolik Vás vyšla svatba?? :)
Já co jsem vymyslela, šaty by mi šila teta, je švadlena a chci je jedině od ní - což samozřejmě budu jí platit látku a vše. :)
Dort druhá teta - je cukrářka :D
A tím ohledně známých končíme :D
Potřebovali bychom se vejít do nějakého normálního rozpočtu, vůbec netuším jak to vymyslet, budu vděčná za každou radu!

Ahoj my se braly v roce 2009 a měli jsme 6 měsíční cácorku měli jsme obyčejnou malou svatbu cca 11 lidí prostě jen rodiče a my + sourozenci drahé to nebylo hostina byla u nás na zahradě dortík od známe šaty za 2500 Kč v Polsku, oběd klasika řízky s bramb. salátem a polívka záleží jak moc jste nároční :pankac: My moc peněz neměli takže jsme si velkou bohatou svatbu nemohly dovolit. Takže vše záleží na Vás. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.13 12:58

Jééé holky, díky :) To se mi ulevilo…a hele, jak to je s radnicí? Tam si domluvim termín, kdy mají volno? :)
Jsem fakt agent v tomhle :D
Taky bychom měli jen oslavu na zahradě pro nejbližší, mamka by menu uvařila - to strach nemám :) Nebo mě napadlo rezervnout nějakou hospodu, nějakej salonek aspon na oběd - a to cálnout :)
A pak už jen oslavu na zahradě :)

Ewista
Závislačka 3147 příspěvků 09.09.13 12:59

Ahoj, máme 19 m holčičku a svatba byla 20.7.,takže to máme čerstvě za sebou :-) Bylo nás 40 a vyšlo nás to na 75 tis. Musim zdůraznit, že většinu věcí-dárky pro svatebčany, jmenovky, vývazky…jsem dělala sama, dort, kytky levně od známé, koláčky od tety, prstýnky za 9 tis.,takže žádné přehnané ceny, šaty pro mě půjčení 6600 a pro manžela oblek jsme sehnali za 2000…každá blbost když se napočítá, tak se to pak nezdá…psala jsem si každou položku, každou blbůstku a i přesto to bylo tolik.Jo a ještě je hodně důležitý, že hostina byla u mojí mamky v restauraci, pivo a víno jsme měli vlastní vč. zobání, chlebíčků atd. a tvrdý alkohol jsme platili jen když jsme někoho pozvali, jinak si každý platil sám, ale popravdě se ho stejně moc nevypilo.Za pronájem jsme taky nic neplatili…Třeba výzdobu na stůl jsme kromě ikeban s živýma kytkama, organzy, perliček a plovoucích svíček měla, kytku na moje auto od jedné paní z bazaru…záleží, jak si to představujete, kolik lidí, kde atd… :) Hodně štěstí!

hehehe
Extra třída :D 11626 příspěvků 3 inzeráty 09.09.13 13:00

My jsme se také v podstatě dohodli, akorát bylo překvápko kdy přišel s prstýnkem, ale víceméně jsem to čekala, jen nevěděla přesně.. :) Tady víc než kde jinde platí - jaké si to uděláš, takové to máš, krásnou svatbu můžeš mít za 200.000 ale i za 20.000, záleží jen a jen na tobě.

pralinka2727
Závislačka 3277 příspěvků 09.09.13 13:02

U nás byla klasická romantická žádost o ruku, v restauraci u večeře :mrgreen: ale bylo to očekávané vyústění společného bydlení a plánování budoucnosti.
S malým rozpočtem asi moc neporadím, nás to stálo komplet cca 80 tisíc.
Ale jen moje šaty a oblek manžela nás vyšel na 25 tisíc. Já jsem si nechala šít svoje a manžel si kupoval kvalitní oblek.
Dorty, koláče a zákusky nám upekla babička cukrářka-zadarmo a prstýnky máme z oceli za 3,5 tisíce.
Jsou odolné a manžel ho navíc sundal ještě na svatbě, tak proč by mělo ležet v šuplíku třeba 8 tisíc.
Fotograf, sice známý ale stejně cca 6 tisíc.
Hostina pro cca 35 lidí 25 tisíc.
Květiny 3 tisíce
Výzdoba 3 tisíce
Hudba - manželův kamarád a zároveň svědek je DJ, takže zdarma.
Oznámení a pozvánky ke stolu - po 100 kusech - 1800,– měli jsme svůj návrh a nechali vytisknout v tiskárně.

Nika91
Závislačka 3621 příspěvků 09.09.13 13:05

My se tedy taky dohodli, ale u nás to bylo vůbec takové hodně jiné :mrgreen:
Každopádně nás ta svatba vyšla asi na 50 000kč a to jsme měli něco kolem 20 lidí. Ale my měli obřad na zámku s hudbou, to bylo asi 12 000kč pak moje šaty a vlasy dalších 12 000kč a kytice ale hostina nás vyšla asi na 5 000kč. bylo hrozné vedro, tak jsme měli zamluvený stůl u nás v hospůdce na zahrádce a dělali nám kýtu a pstruhy
No a zbytek jako oblek, koláčky a tak. Záleží v jakém to pojmete stylu :mrgreen:

finduska
Neúnavná pisatelka 17257 příspěvků 09.09.13 13:05

U nas to bylo, že jsem se o tom bavili v létě(vloni) :P pak jsem na to ještě párkrát narazila, bylo mi doporučeno mlčet..A nakonec jsem na špičce stromku v prosinci našla prsten :srdce:
Cenově já se tím ráda chlubím- 40 000 na 42lidí :lol: Ale včetně všeho. Šaty, oblek, boty pro oba, oblek pro syna a saty pro malou švagrovou, šperky, věci na převlečení, ubytování pro deset lidí co je hodně z daleka, oběd pro všechny hosty, fotograf, živá muzika, večeře pro všechym, dvoupatrový překrásný dort, 8beden chlebíčků(jedli jsme je ještě za dva dny a s námi celá ulice) pak bylo 15obložených táců, jedna peřená buchta, 250koláčků,150věnečků a 70mini zákusků. a pak ještě bylo 16výslužek :lol: a těch 40 000 je i s tombolou co jsme měli pripravenou(ale ta byla fakt o castkach cena za deset korun, ale srandy u toho bylo:-D) a samožrejme v tom pocitam i veskere piti pro vsechny hosty, muzikanty atd..nevim jestli ta hromada lidi nic nepila, ale platili jsme minimum.Je fakt, že ja sama mela jednoho pripitkoveho panaka, dve pullitrove vody a zhruba od 7 do 11 vecer jsem crcala jedno ovocny pivko-nebyl cas :P

j vidis jeste v tech 40 000 jsou prstynky a kytky :P a celkove vyzdoba stolu(organzy, svicky, perlicky)

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 09.09.13 13:12

My jsme se dohodli, překvápko se nekonalo :-)

Měli jsme malou svatbu bez zna mejch, vyšla nás na cca 20 tisíc, víc jak 25 to se vším všudy nebylo, ale je to už 5 let zpátky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.13 13:13

Taky budu muset sednout a vše propočítat a je fakt, že by na svatbu přijeli i moje tety a bratranec z druhého konce republiky, ale ty by tu asi nespali, myslím..
Nebo nevím. A sv.noc? Doma? :)

kate02
Nadpozemská drbna 26100 příspěvků 09.09.13 13:15
@Anonymní píše:
Taky budu muset sednout a vše propočítat a je fakt, že by na svatbu přijeli i moje tety a bratranec z druhého konce republiky, ale ty by tu asi nespali, myslím..
Nebo nevím. A sv.noc? Doma? :)

my ji měli zadarmo v hotelu, kde byla hostina, ale teda děs… :lol: :mrgreen: došla teplá voda, po 10 hodině už neměli nic k jídlu, snídané taky nedělali… :andel: :mrgreen: :mrgreen: ale aspoň máme na co vzpomínat :mrgreen:

Saman
Ukecaná baba ;) 2406 příspěvků 09.09.13 13:17

My jsme se na svatbě dohodli tak zhruba, že o ní oba stojíme a pstýnek byl pak překvápko :) Za svatbu nemusíš utratit majlant. Výhodné je si přát místo svatebních darů peníze. My dali třeba za svatební oslavu pro 30 lidí přesně tolik, kolik jsme od nich dostali. :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56909 příspěvků 09.09.13 13:18

Mě ex překecal, tak jsem kejvla. Datum jsme vybrali náhodné, objednali prstýnky, šaty jsme půjčovaly. Obřad byl pro nejbližší příbuzné - 8 lidí, hostina doma na dvoře (chtěli jsme to tak), celé n ás to vyšlo na 10 tis. Oznámení jsme si dělali sami, vše zařídili a udělali sami, dort pekla sousedka cukrářka. :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama