Ve 22 letech bez partnerky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mesec
Kecalka 183 příspěvků 01.11.14 13:28
Ve 23 bez partnerky

Ahoj holky,

čím to stále je, že ve svých ještě 22 letech jsem stále sám? Ať potkám jakoukoliv holku, tak je v drtivé většině zadaná a nebo si nesedneme. Přítelkyně jsem už měl, ale to bylo ještě v pubertálních časech.

Oslovovat holky je pro mě snadné, ale vyhýbám se společenským akcím, nezabavím se tam a nudím se. Za to ve sportovních zařízeních se cítím ve své kůži.

Jak jste se vy seznámily?

P. S. Ne že by mi extra vadilo, že sem sám, ale už by se nějaká slečna hodila :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 42498 příspěvků 01.11.14 13:39

@Mesec tak třeba na ní natrefíš tam kam chodíš ;), my jsme s manželem na sebe taky natrefili náhodou :mrgreen: a vlastně jsem s nim začala mluvit že jsme měli stejné fotáky :mrgreen: :mrgreen:

enyf
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 01.11.14 13:40

Příliš málo informací, aby se dalo posoudit. :-)

Chyba může být ve vzhledu, v nedostatku příležitostí, ve způsobu vyjadřování, v tom, že neznáš svůj věk… :lol: V čem si ty myslíš, že to je?

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 01.11.14 13:40

Nechápu co řešíš, jsi mladý a můžeš užívat života :nevim: Věnuj se tomu, co tě baví a třeba právě tam potkáš svou spřízněnou duši :)

A k tvé otázce, svého přítele jsem poznala přes přátele na oslavě narozenin :)

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 01.11.14 13:47

Já řešila to samé, byla jsem sama, na vesnici, kde všichni mladí utekli do světa a já měla pocit, že se snad nikdy neseznámím. A zajít si někam sama mě nelákalo.
Tak jsem na radu kamarádky zkusila seznamku, registrace mě stála 100,–…a byla to moje nejlepší investice v životě. Našla jsem si tam skvělého chlapa a dneska už se těšíme na miminko a chystáme společné bydlení…

Fjodorka
Extra třída :D 11333 příspěvků 01.11.14 13:59

http://bazingaaa.cz/…ull/1718.jpg čuchám něco v tomhle stylu :lol:

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 14:00

Tak už tím, že se vyhýbáš společenským akcím, tak máš zúžený výběr. Třeba já bych o nespolečenského sportovce nestála, nic proti tobě. Jinak většinu partnerů jsme potkala v práci. Nevím, zda pracuješ a v jaké oblasti, nebo jestli jsi student…jako „ajťák“ se asi moc v práci nechytneš, ale jinde třeba…nebo jako student, určitě. Držím pěsti, nevěš hlavu a být tebou, užívala bych si života, něco si vydělala, užívala si občasných sexuálních šancí a ve věku 22 let bych se určitě vážně nevázala. Já jsme se vždy už od mládí vázala, a myslím, že to nebylo úplně nejlepší. nakonec jsem na rozumného partnera narazila v 28 letech, po rozvodu. Nevaž se, odvaž se :mrgreen: Ty předchozí roky a partneři mi sice dali nějaké zkušenosti, ale vzali hodně peněz, a dnes jsem mohla být úplně někde jinde, než vícekrát začínat.

Příspěvek upraven 01.11.14 v 14:02

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 01.11.14 14:01

Ja sveho manzela znam cca od 14ti let, tenkrat jsem pro nej byla dite. Kamaradili jsme spolu a po letech se veci sebehly tak, ze on byl najednou rozvedeny a me v tu dobu prestaly bavit kratke a povrchni znamosti. Tak jsme to dali dohromady. :lol:

marketa0211
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 01.11.14 14:21

Já přítele potkala na badoo a už jsme spolu 3 a půl roku. Čekáme druhé miminko.Taky jsem nikdy nebyla na žádné diskotéky atd. A nelituji toho, že se mi syn narodil už v 19ti. Přítel je starší, tak doufám, že už se vybláznil dost. :mrgreen:

Slani82
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 01.11.14 14:21

Zkus nejakou internetovou seznamku. Napis tam treba neco o sobe, jake mas zajmy, jakou holku hledas, treba si tam pak zacnes s nejakou psat, a kdyz zjistis, ze si rozumite, tak se muzete domluvit na setkani a pak se uvidi, jestli si sednete i osobne. Takhle jsem se seznamila s manzelem ja, uz jsme spolu skoro 10 let

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 01.11.14 14:43
@Fjodorka píše:
http://bazingaaa.cz/…ull/1718.jpg čuchám něco v tomhle stylu :lol:

Respektive: „divky ve tvem veku ocenuji zejmena financni zajistenost. Zrejme budes chudy“ :nevim:

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 01.11.14 14:49

@Mesec pises ze te to netrapi, tak uzivej mladi a casem urcite nejakou princeznu potkas, az se sam budes divit jak k tomu doslo… ale nekam obcas zajit by jsi mel, vitualni sex je nicmoc ;)
s manzelem jsme se seznamili v baru :mavam:

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 01.11.14 14:51
@Kofolová píše:
Respektive: „divky ve tvem veku ocenuji zejmena financni zajistenost. Zrejme budes chudy“ :nevim:

Takhle starého znám, ještě žádnou neměl (a chtěl by mě :zed: ), ale peněz má dost. Na něj sedí bohužel ta fotka. :|

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 01.11.14 14:55
@Litta píše:
Takhle starého znám, ještě žádnou neměl (a chtěl by mě :zed: ), ale peněz má dost. Na něj sedí bohužel ta fotka. :|

Ja radsi starsi a preferuji vnitrni krasu :mrgreen:

Litta
Extra třída :D 13525 příspěvků 01.11.14 14:56
@Kofolová píše:
Ja radsi starsi a preferuji vnitrni krasu :mrgreen:

Pro mě je starší (ono mu asi není 23, asi o nějaký rok víc, ale ne o moc no). :mrgreen: A krásný mi nepřijde ani zevnitř. :| Jsem zlá. :lol: Tak chodím s jeho někdejším nej kámošem. :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >