Ve vaně během menstruace

Anonymní
20.2.21 21:03

Ve vaně během menstruace

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli bych mohla jít do vany, když mám menstruaci. Menstruaci mám dneska poslední den, takže hodně slabou
Mohla bych do vany?😄

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10778
20.2.21 21:05

To jsou otázky :mrgreen: Jo, máš svolení můžeš do vany. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
20.2.21 21:18

Tak já bych se třeba vykoupala a pro lepší pocit pak jen opláchla sprchou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7449
20.2.21 21:43

Ja se pri menzes bezne koupu ve vane uz leta a nikdy se mi nic nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
20.2.21 21:44
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli bych mohla jít do vany, když mám menstruaci. Menstruaci mám dneska poslední den, takže hodně slabou
Mohla bych do vany?😄

A proč bys nemohla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6527
20.2.21 21:45

Jj máš svolení od celého emimina :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 21:46
@JancaS84 píše:
Jj máš svolení od celého emimina :mavam:

Děkuji moc😄

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 21:47

Proč bys nemohla? Pokud to máš poslední den tak vůbec neřeš, pokud v začátku tak dej kalich/tampon a je to v pohodě ;)
Zrovna včera mě neteř chtěla ve vaně, měla jsem to třetí den, ještě silné, ale v pohodě. Nechala jsem si kalíšek a pohoda ;)

• Citovat
  • Nahlásit
183
20.2.21 21:50

Jasně, běž a odreaguj se :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
20.2.21 21:57

Pro plavkyně, které sportují závodně, je samozřejmé, že musejí i při menstruaci naplno trénovat, aby byly připravené na závody. Není důvod, proč by ses Ty nemohla koupat ve vaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4422
20.2.21 22:35
@Russet píše:
A proč bys nemohla?

Tak mne gynekolog rikal, ze je lepsi sprcha, kvuli hygiene. A to vam holky nevadi, kdyz se koupete pri ms, ze z vas jde krev v ktere se koupete, fuj to fakt ne..nerikam budis posledni den ale uprostred treba 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9108
20.2.21 22:46
@lilith1 píše:
Tak mne gynekolog rikal, ze je lepsi sprcha, kvuli hygiene. A to vam holky nevadi, kdyz se koupete pri ms, ze z vas jde krev v ktere se koupete, fuj to fakt ne..nerikam budis posledni den ale uprostred treba 8o 8o

Koupu se s tamponem samozřejmě, lepší jsou asi ty co nenasaknou vodu. Bez něj by mě to ani nenapadlo, spíš kvůli infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 22:52

Já se teda koupu bez tampónu. Kdyby se těch x litrů za dvacet minut zbarvilo do ruda, asi bych měla jiné starosti, než že je to trochu nechutný. A sprchou se opláchnu před zabalením do ručníku vždycky.
Skoro bych řekla, že v té vodě budou horší věci než stopové množství vlastní krve.
A infekce bych se taky víc bála s tamponem. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9108
21.2.21 07:37

Já si ho po koupání samozřejmě hned zas vyndám… Většinou jdu až po dětech… A nejsem tam 3h, ale někdy mi pomáhá ta horká voda, na půl hodky se prohřát, kdyz boli břicho. Stačí mi teda co ze mě jde při sprchování. Nemusí to pak plavat ve vaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7449
21.2.21 08:27

@lilith1 no boooze, vsak je to jen krev..mne je to uplne putna, pak se osprchnu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat