Večerní přejídání u miminka

11.2.20 21:08

Vecerni přejídání u miminka

Maminky potřebuji poradit, zacinam byt zoufala…
Mam doma mesicni dceru, cely den basti po 2-3 hodinách kolem 120 ml UM.
Padne 18hodina a zacne neustale plakat a dozaduje se jidla, dostane 120 ml, chvili klid a za chvil, treba po hodine chce zase jist, dam ji trosku a je schopna brecet dal… Konci to tak, ze kolem 9 si cucne treba 30 ml a usne…
Tohle trva od 18 do 21 hod.kdy se neustale dozaduje jidla.
Zkratka padne sesta a ona je jak zbesila na jidlo, ja nevim, jestli neco delam spatne, bojim se, abych ji tim neublizila, ona je az vztekla a hystericka, kdyz to jidlo nedostane, hledá pusinkou, ocucava si rucicky…
Poradte mi, co s tim? Mate to někdo take tak? Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

608
11.2.20 21:13

Tak ji dávej na noc o těch 30 ml víc.. Já bych to tak nehrotila :) když chce papat, tak ať papa :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 21:15

@Diana69 oni vsude pisi, jak, mas čekat 2 hodiny minimalne do dalsiho krmeni, v jejim veku by mela vypit cca 120 ml… Je to moje prvni dite a nevim, jestli ji tim neublizim treba… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2342
11.2.20 21:15

Dávala bych ji víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
11.2.20 21:17

Já bych ji dala kolik chce, ony zase budou dny, kdy bude pít méně než by měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
11.2.20 21:18
@Bachorka88 píše:
@Diana69 oni vsude pisi, jak, mas čekat 2 hodiny minimalne do dalsiho krmeni, v jejim veku by mela vypit cca 120 ml… Je to moje prvni dite a nevim, jestli ji tim neublizim treba… :(

Rid se malou a udeláš nejlepe :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
11.2.20 21:20

A spinka potom aspon dele? Nase mala to mela podobne - pres den kojeni ob 2-3 hodiny, pred spanim se nadlabla 3× ob hodinu/pul hodinu, ale vydrzela spat skoro celou noc (7-8 hodin). Tak jsem to neresila a brala jako plus :).

Kazdy miminko ma jine potreby, doprej mu, co potrebuje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1709
11.2.20 21:21

Dala bych 150 v tech 18h. A klidne i pres den, pokud ma hlad a vzdy vypije 120 do posledni kapky. Urcite ji neublizis, maximalne se pozvraci pokud se precpe, coz ale neni pravdepodobne, protoze miminka vi kdy maji dost a prestanou pit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 21:26

@eva.955 pres den spi cca ty 3 hodky po jidle a v noci k ni vstavam 1 az 2×…
U nas je horor pred spánkem, jinak je zlata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
11.2.20 21:28

Netrap ji hlady a dej ji, kolik chce. Neboj, neprecpe se a max se pozvraci, neublizis ji nijak, to je hloupost. Jasne ze nebude spat, kdyz ma hlad…
Nerid se jen tabulkama, kazde dite je jine. A hlavne klidek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15010
11.2.20 21:29
@Bachorka88 píše:
Maminky potřebuji poradit, zacinam byt zoufala…
Mam doma mesicni dceru, cely den basti po 2-3 hodinách kolem 120 ml UM.
Padne 18hodina a zacne neustale plakat a dozaduje se jidla, dostane 120 ml, chvili klid a za chvil, treba po hodine chce zase jist, dam ji trosku a je schopna brecet dal… Konci to tak, ze kolem 9 si cucne treba 30 ml a usne…
Tohle trva od 18 do 21 hod.kdy se neustale dozaduje jidla.
Zkratka padne sesta a ona je jak zbesila na jidlo, ja nevim, jestli neco delam spatne, bojim se, abych ji tim neublizila, ona je az vztekla a hystericka, kdyz to jidlo nedostane, hledá pusinkou, ocucava si rucicky…
Poradte mi, co s tim? Mate to někdo take tak? Děkuji!

to bude tim, ze vecer neplace z hladu. Vecer nastupuje v tomto veku kolika. Nekrmit, dodrzovat 3h interval a podle potreby nosit.

Mam doma to stejne v blede modrym. Kdybych krmila jako ty, tak ho asi roztrhne chudaka z brichabolu. Proste obrn se, ze vecer bude brecici. Musis nosit a konejsit. Ono to prejde za mesic nejpozdeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15010
11.2.20 21:32
@Kukacka123 píše:
Netrap ji hlady a dej ji, kolik chce. Neboj, neprecpe se a max se pozvraci, neublizis ji nijak, to je hloupost. Jasne ze nebude spat, kdyz ma hlad…
Nerid se jen tabulkama, kazde dite je jine. A hlavne klidek ;)

spatna rada.

Tohle plati u kojeni, u UM ne.

Navic mezi 2-6 tydnem zivota miminka k veceru placou a neni to hladem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 21:33

@warita ja jsem mela za to, ze kdyz se sape po rucickach, hkeda pusinkou a je uplne hlta, tak ma hlad… Ona normalne prdi a kadi, kadi treba 2× i 3× denne a prdi taky normalne…
A jakmile se doji, tak usne a spi…
Z koliky by prece neusnula, si teda myslím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 21:36

Mám dvouměsíčníhos syna přes den mi baští po 2a půl někdy po třech hodinách 120ml sunaru, někdy vypije celou dávku, někdy nechá 30ml někdy nechá 60ml ale někdy mu musím ještě třeba 30ml přidělat. Před spaním mi vypije klidně i 150ml a spí od 8 do 2-3, takže spí 6 až 7 hodin. Potom se vzbudí a zase zbaští třeba 150ml a spí do 8 a pak zase jedeme každé 2a půl až tři hodiny tak jak jsem psala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15010
11.2.20 21:37
@Bachorka88 píše:
@warita ja jsem mela za to, ze kdyz se sape po rucickach, hkeda pusinkou a je uplne hlta, tak ma hlad… Ona normalne prdi a kadi, kadi treba 2× i 3× denne a prdi taky normalne…
A jakmile se doji, tak usne a spi…
Z koliky by prece neusnula, si teda myslím

v tomto veku miminka nedokazou rozeznat hlad od bolesti, reaguji stejne. Muj syn si cpe pesticky do pusinky a hleda, i kdyz ma reflux jako remen a place z bolesti.

Pokud nakrmeni pomaha, ditko usne a dal neplace, tak smele do toho. Muj syn je schopny prorvat nekoolik hodin. Ja striktne dodrzuju 3h interval. Uz jsem par krat vymekla, pak jsem to litovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama