Velbloudí packa - zařízlé kalhoty

5739
5.5.17 18:35

velbloudí packa - zařízlé kalhoty

Dneska jsem četla článek, že Japonci vyrábějí vycpávku, která vytvoří tzv. velbloudí packu v rozkroku při oblečení kalhot…odůvodnění, že to chlapy přitahuje 8o Oni jsou dost bizár to je fakt, ale tohle mě dost pobavilo. :mrgreen: Když kupuju kalhoty i tepláky ve sportu, tak se prohlížím dost detailně, protože mi to některé kalhoty dělají a mám do toho ještě dost klenutý venušin pahorek, to máme asi rodové a tak se za to spíš stydím a hledám kalhoty, ve kterých to nemám :oops:
Jak to máte vy, věděl někdo z vás, že se to chlapům líbí :nevim: Budu se na to muset zeptat manžela, jestli taky lustruje protijdoucí ženy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56965
5.5.17 18:42

@alisekR přijde mi to echt fuj, ale takových bab potkávám mraky.. mému se to tedy nelíbí, vždy se směje jak puboš :oops: :mrgreen: tedy pokud nějakou potká.. já tak nechodím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
5.5.17 18:43
@alisekR píše:
Dneska jsem četla článek, že Japonci vyrábějí vycpávku, která vytvoří tzv. velbloudí packu v rozkroku při oblečení kalhot…odůvodnění, že to chlapy přitahuje 8o Oni jsou dost bizár to je fakt, ale tohle mě dost pobavilo. :mrgreen: Když kupuju kalhoty i tepláky ve sportu, tak se prohlížím dost detailně, protože mi to některé kalhoty dělají a mám do toho ještě dost klenutý venušin pahorek, to máme asi rodové a tak se za to spíš stydím a hledám kalhoty, ve kterých to nemám :oops:
Jak to máte vy, věděl někdo z vás, že se to chlapům líbí :nevim: Budu se na to muset zeptat manžela, jestli taky lustruje protijdoucí ženy :mrgreen:

Zarizly kalhoty/leginy v pinde me vzdy odpuzovaly  :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
5.5.17 18:44

Ne :mrgreen:, velbloudí packu si fakt pořizovat nebudu  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22120
5.5.17 18:48

Nic zařízlého v zadku nesnesu a vycpávky si sama zajišťuju pestrou stravou ;-) Myslela jsem, že vycpávka do rozkroku je spíš pro chlapy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
5.5.17 18:50
@Russet píše:
Nic zařízlého v zadku nesnesu a vycpávky si sama zajišťuju pestrou stravou ;-) Myslela jsem, že vycpávka do rozkroku je spíš pro chlapy.

Tahle taky, aby měli na co koukat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
5.5.17 19:07

Ja se tomu teda asi spis smeju, kdyz to u nekoho vidim ale me jako holce to sexy neprijde… :lol: ale manzel rika ze kdyz to je jako trochu na nejaky stihly holce tak ze to vypada pekne ale nesmi to byt pry nejako moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
5.5.17 19:08

To chce asi obrázek:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 19:10

Podle mě je to super 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
5.5.17 19:22

Víte, jak zkušená hospodyňka rozpůlí kačenu jedním pohybem?
Vytáhne tepláky až do podpaží 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
5.5.17 19:30
@Pipet píše:
Vytáhne tepláky až do podpaží 8)
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
5.5.17 19:38
@Pipet píše:
Vytáhne tepláky až do podpaží 8)
:lol: ;) :lol: tak to me rozsekalo :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12758
5.5.17 20:02

Fuj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
5.5.17 20:04

Tak velebnosti a jdu blejt :poblion: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
5.5.17 20:07

A rika se tomu velbloudi pysk ne? :mrgreen: v nekterych kalhotech to mam taky :roll:
a v kalhotkach a plavkach :roll: :oops: divny pysky no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama