Velikost dětských bot z Lidlu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 26.02.18 09:29
Velikost dětských bot z Lidlu

Ahoj maminky, mám dotaz na vás, které máte doma boty z Lidlu, nejlépe velikost 21. Chci dcerám koupit tyhle boty jako náhradní či na zahradu, ale nejsem si jistá jestli mám dostatečnou velikost. Podle jejich kalkulačky by jim měly být dobře a dokonce i trochu větší. Ale nemají tam napsanou délku stélky, což by bylo docela dobrý. Můžete mi prosím poradit?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 26.02.18 09:33

Kalkulátor velikostí máš hned pod obrázkem nalevo

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 26.02.18 09:34

13 cm je pro 21 velikost dle kalkulačky

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 26.02.18 09:35

Kupovala jsem jednou z eshopu, a velikost seděla..

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 26.02.18 09:52

O té kalkulačce vím, psala jsem to i v dotazu. Spíš jsem si chtěla být jistá, že na to je spoleh. A abych nemusela boty za měsíc kupovat nové. Právě je chci vzít přes eshop. Na prodejnách už nejsou.

Nikody
Kecalka 173 příspěvků 26.02.18 10:10

@RenattaSedla tak snad kalkulačka sedí, ne? případně je vrať a objednej jiné nebo se dělá, že objednáš velikosti dvě a jedny pak vrátíš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama