Reklama

Dívčí boty pro větší velikost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiveta
Kecalka 110 příspěvků 26.02.18 08:59
Dívčí boty pro větší velikost

Dobrý den, prosím o radu ty, co mají zkušenost: kde kupujete dívčí boty pro holky s větší velikostí? Dcera má v 7 letech velikost 36 a mám problém jí koupit kvalitní boty. Dámské jí tedy kupovat nechci. Má úzkou nohu, občas koupíme Superfity, ale už nechce nosit pořád tenisky. Nebo Geoxy, ty jí taky sedí, ale za troje boty na sezónu je to docela pálka.
Teď jsem se dívala v asi sedmi obchodech na přechodové boty a NIC!
Děkuji za rady…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 26.02.18 09:16

Proc ji nechces koupit damske? Nerikam cerne kozacky na podpatku, ale nizke bez podpatku. Ted hodne delaj prechodovky v ruzove, cervene, modre, zlute barve. Jasne nedelaj s motylama apod, ale asi se daji sehnat nejaky “roztomilejsi”. Jinak osobne bych se mrkla na Primigi, Rieker, nebo obehla samostatne butiky misto retezcu. Tam obcas clovek najde poklad

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 09:27

36 uz je damska, tam se v dětském opravdu moc nechytnete. Ja mam taky 36 a daji se sehnat i pekne kozene v bezne konfekci jako Deichmann, Ccc, Humanic atd. chce to jen vic hledat. A nektere jsou i celkem roztomile.

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 26.02.18 09:29

Humanic, Deichmann, nebo na netu Botatex

fiveta
Kecalka 110 příspěvků 26.02.18 09:33

@Šarlota4 Děkuji za radu, dámské ještě nechci, má trochu vbočené kotníky a měla by mít ještě pevný opatek. Asi mám naivní představy o kvalitní dětské botě ve. 36 :mrgreen:. Jinak Primigi kupujeme také, jen u nás v dětských obuvích dcera vypadla z nabídky…mají do té 35 max. Přes net objednat taky zkouším, i za cenu, že něco vracíme.

fiveta
Kecalka 110 příspěvků 26.02.18 09:35

@TamaraAlmara Díky, Humanic a CCC mrknu i na dámskou, z Daichmanu nechci.

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 26.02.18 09:36

@fiveta chapu no ;( na druhou stranu ja mam 40 a 2× jsem si koupila divci adidasky :D za detske chteli 800 a za damske 1.600. Takze

fiveta
Kecalka 110 příspěvků 26.02.18 09:37

@pannda Díky, mrknu, Botatex neznám. Když vidím ty krásné botičky v menších velikostech, skřípu zubama… :D

fiveta
Kecalka 110 příspěvků 26.02.18 09:39

@Šarlota4 mám 39 a taky si občas koupím dětské…:-))))
A problém taky je, ža dcera v 7letech už má NÁZOR :mrgreen:

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 26.02.18 09:40
@fiveta píše:
@TamaraAlmara Díky, Humanic a CCC mrknu i na dámskou, z Daichmanu nechci.

Ja boty z deichmanu nesnasim. Tvrde, nekvalitni hnus. Ale maji ( ja tomu rikam mentos kolekce) a ty jsou drazsi 1.200 + jsou kozeny, a kvalitnejsi se zdravotnickou vlozkou. Ale to neni pro dite. Maji ty modely jak pro babči, vzdycky jsou tak 3 pary z deseti vhodny pro zenu 20+

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 26.02.18 09:42
@fiveta píše:
@Šarlota4 mám 39 a taky si občas koupím dětské…:-))))
A problém taky je, ža dcera v 7letech už má NÁZOR :mrgreen:

To je ten nejvetsi problem :lol: ten ma i moje 3 letka. Bohuzel dost vyhranenej :D vcera jsem ji byla obnovit satnik na prechod a jaro, no vzdycky se obavam reakce :D

fiveta
Kecalka 110 příspěvků 26.02.18 09:42

@Šarlota4 Aha, tak tam mrknu taky, mám stejný názor, já Daichmana a Baťu pro děti zavrhla už dávno, ani tam moc nechodím.

fiveta
Kecalka 110 příspěvků 26.02.18 09:42

@Šarlota4 :D :D

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 26.02.18 09:42

Nedivím se, že @fiveta nechce dámské pro dítě. Dámské boty jsou šité na dospělou. A i když jí na délku budou, nebudou jí sedět na šířku. Prostě to není na dětskou nohu. My jsme měli štěstí, že dcera měla ortopedické vložky a těma se ta bota vyplnila, ale bez nich by jí boty prostě nedržely na noze a plandaly by.

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 26.02.18 09:45

@fiveta ja te chapu. Ja mam ty chodidla divny nejaky a strasne blbe shanim boty. Musim mit bud conversky, nebo lodicky a baleriny kozeny. Vzdy zavidim holkam, ze maji 6 paru balerin apod. Ja jsem rada, ze jsem sehnala 1! v riekeru za 2.000. Hruza. Dcera zatim standardni nohu, ale do budoucna se docela bojim.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama