Velká

109
15.11.22 18:10

Velká

Jak často se chodí na velkou?
Já chodím 3 denně a i tak me bolí břicho a nutí mě to pořád i přesto že nemám co už vytento.
Je to normální? Popřípadně kam s tím jít?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11560
15.11.22 18:29

V jakém věku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
109
15.11.22 18:34

Je mi 26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
109
15.11.22 18:35

Nevím může to být i tračník?
Vůbec nevím jak se tohle skouma..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
15.11.22 18:37
@Sejmy26 píše:
Nevím může to být i tračník?
Vůbec nevím jak se tohle skouma..

Hm.🤔
Všechny tvé diskuze stojí za to.
Měla by si navštívit jistého lékaře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
15.11.22 18:50

Není celkem běžné, že se „obvykle“ chodí 1× denně? Ráno…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65491
15.11.22 18:56
@Sejmy26 píše:
Jak často se chodí na velkou?
Já chodím 3 denně a i tak me bolí břicho a nutí mě to pořád i přesto že nemám co už vytento.
Je to normální? Popřípadně kam s tím jít?

Prestan se konecne porad sledovat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4043
15.11.22 19:36

@vokishka má pravdu, přestaň se pořád sledovat, nebo se z toho po. sereš… vlastně ne, už se stalo… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11875
15.11.22 19:51

@Ivan PPZ nemusí být…mělo by to být pravidelně u. nekoho denne u někoho ob den, normální je celkem i 1× za 3 dny..zakezi i na stravě…ale že výloženě 1×denne ráno to není pravidlo… je možné si na to udělat návyk, určitými postupy…pak je ale blbé když něco naruší obvyklou denní rutinu…se to sekne a může to trvat i několik týdnů než se to dá doporadku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4164
15.11.22 19:55
@topazio píše:
Hm.🤔
Všechny tvé diskuze stojí za to.
Měla by si navštívit jistého lékaře.

Myslíš „za ho.no?“ :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
17.11.22 20:41

Zkus to říct spíš obvoďákovi, může to být i nějaký jiný problém, ale třeba i jen stres, se kterým se pojí to sledování, jak u někdo píše. :nevim: Vyřešit s doktorem a ne tu. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24787
17.11.22 21:55

To má každý jinak. Normální frekvence se udává v rozmezí 3 x denně až 3 x týdně. Divné je to až v případě, že se u někoho ta dlouhodobá frekvence náhle výrazně změní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12027
18.11.22 05:28

Roky chodím ráno během dvou hodin 3× po sobě. A pokud je třeba tak i pak přes den.

Řešila jsem až když jsem měla průjem přes měsíc 7-14× denně, po pár měsících to přešlo zase do původního stavu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.