velka fetexa

17026
13.12.06 18:12

velka fetexa

ahoj holky,

nevite,pls,nahodou nektera,jestli existuje velka fetexa-myslim opravdu velka 200×90.Ja jsem vsude videla jen malou(tu mam)a tu o trochu vetsi.
Rikala jsem si,ze bych ji koupila prckovi do pokojicku.Do kocarku od mala pouzivam tu malou a nemuzu si ji vynachvalit jak je porad krasna:)

Syn ma uz svou velkou postel,zastylam mu na ni doboku,ale proste to uz nelze(pri jeho kravinkach :lol: ),budu muset ukladat periny do supliku a chtela bych pres prosteradlo pres den prehodit nejakou peknou deku.-protoze to neustale meneni prosteradla,i kdyz hezky barevneho 8) ,me uz pekne stve.

Nebo mate jiny tip,co na prehoz?

Diky

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

473
13.12.06 19:11

Čau Any, fetexsu výhradně dováží do ČR firma MIROS, můžeš se kuknout na www.miros.cz, ale jak jsem to pochopila já, tak fetexsa sice dělá velké deky, 160×220 a 220×240, ale v těch našidech dezénech s ovečkama a medvídkama asi jen ty malé, tj. 80×110 a 110×140. Buď si tam zkus zavolat nebo já to mám tady na Budějárnu kousek, tak se ti tam kdyžtak podívám a zeptám, dej kdyžtak vědět u nás v deníčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
13.12.06 19:31

Největší dělají 110×140 ( myslím s dětským motivem ) a najdeš jí na této adrese http://www.probaby.cz/Default.asp?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
13.12.06 19:35

Ahoj

Tak ja ji videla i ve velkich rozmerech u nas v jablonci s detskim motivem............ cena cca 2000 Kc

Ale uz nevim jak se ten kram jmenuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
13.12.06 20:02

ahoj holky,

moc dekuju za odpovedi,
mozna ze primo ovecky a medvidci uz potreba nejsou,spis tak neco „stredne“ :D -jako treba i pro starsi ditko ,je to prece jen dlouhodoba zalezitost a zvirat po zdech v pokoji je uz stejne az prilis :lol: .

Zuzko,dekuji za kontakt,brnknu jim,a pak napisu do denicku

Hezky vecer

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama