Velká ranní záhada

35362
26.10.19 09:04

Velká ranní záhada

Svolávám zasedání detektivního kroužku :D. Už od včerejška doma občas v dlouhém intervalu slyším zvuk, který je asi takový, jako když šlápnete na gumovou pískací hračku. A pak zas dlouho nic. Je nějaké zvíře či umírající elektrický spotřebič, který by mohl takové zvuky dělat? Přijímám tipy i sázky. Doufám, že za gaučem neobjevím myší hnízdo. :think: Tak co, taky měl někdo takové duchy v domácnosti a co z toho nakonec vylezlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.10.19 09:10
@Tiger-lily píše:
Svolávám zasedání detektivního kroužku :D. Už od včerejška doma občas v dlouhém intervalu slyším zvuk, který je asi takový, jako když šlápnete na gumovou pískací hračku. A pak zas dlouho nic. Je nějaké zvíře či umírající elektrický spotřebič, který by mohl takové zvuky dělat? Přijímám tipy i sázky. Doufám, že za gaučem neobjevím myší hnízdo. :think: Tak co, taky měl někdo takové duchy v domácnosti a co z toho nakonec vylezlo?

Já jsem včera večer zase slyšel takové slabé pískání a zjistil jsem, že to dělá kovová poklice na hrnec v odkapávači. Použil jsem ji při vaření rýže a pak jsem ji zchladil studenou vodou, umyl a dal do odkapávače. Ta poklice je celá kovová včetně držadla a pravděpodobně vlivem různých teplot docházelo k pnutí a tomu zvuku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3131
26.10.19 09:11

No, vzhledem k tomu, že jsme tento týden odlovili myš za postelí… :? :poblion: :lol: Zrovna v tomhle období se stahují k barákům. Ale to bys asi zaznamenala i škrabkání a hryzání, pískat jsem ji vlastně ani neslyšela :nevim: Nemáte doma požární hlásič? (vzpomněla jsem si na scénu Phoeboe a požární hlásič v Přátelích :D )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35362
26.10.19 09:13

@Prof. Farnsworth Jj, poklice dělají děsné zvuky, když se na nich setkají různé teploty, ale takhle jsem je ještě pištět neslyšela a teď zrovna jaksi nejsou v permanenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35362
26.10.19 09:14

@Michelle_M :D jejda a možná jsi na to kápla. Máme a jednou došly baterky a začal pištět a k smrti vyděsil tchyni, kterou jsme nechali doma samotnou. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3769

Kdysi jsem koukala na tv a nějaká babina volala zvířecí záchranáře, že slyší pískání asi nějakého zapadlého zvířete někde v domě. Dojeli, rozebrali jí půl baráku a pak zjistili, že jí dochází baterky v detektoru kouře :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20604

No joooo pozarni hlasice…tyden jsem chodila co to doma piska v intervalech :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35362
26.10.19 09:15
@Bobsh píše:
Kdysi jsem koukala na tv a nějaká babina volala zvířecí záchranáře, že slyší pískání asi nějakého zapadlého zvířete někde v domě. Dojeli, rozebrali jí půl baráku a pak zjistili, že jí dochází baterky v detektoru kouře :mrgreen:
:D ještě že jí barák celý nevyplavili.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6428
26.10.19 09:19

Nám takhle ve skříni pípal požární hlásič, který manžel pořídil, vyzkoušel, nechal v něm baterie a samozřejmě ho nepřidělal. Říkal si o nové baterie :lol: :lol: chodila jsem asi pět dní, než jsem na to přišla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 09:24
@Bobsh píše:
Kdysi jsem koukala na tv a nějaká babina volala zvířecí záchranáře, že slyší pískání asi nějakého zapadlého zvířete někde v domě. Dojeli, rozebrali jí půl baráku a pak zjistili, že jí dochází baterky v detektoru kouře :mrgreen:

:lol: jo, jsou povolání, kde se lidi vážně nenudí, tohle mě pobavilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7749
26.10.19 09:29
@Tiger-lily píše:

Termostat píská když mu dochází baterky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 09:39

Nedávno jsem taky v kuchyni celý den slyšela podezřelé zvuky. Nakonec jsem zjistila, že je to otevřená a z části vypitá voda Rajec. Má takový to netekoucí pítko a uzávěr byl otevřený a nějak to pracovalo a pípalo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1801
26.10.19 09:39

Nám občas pohvízdává topení na toaletě, když je trochu zavzdušněné. Je to právě spíš občas hvízdání, než stálý zvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 09:43

A kdysi dávno jsme doma cítili nechutný smrad. Všechno jsme vyčistili, přebrali, odsunuli nábytek. Nikde nic. Až na druhý pokus jsme našli za lednicí chcíplou myš již ve značném rozkladu. Utopila se v odpadní/odpařovací nádobce zezadu lednice. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1243
26.10.19 09:45

A v jakém jste baráku? My bydlíme ve starém činžáku a ve špajzce je ve zdi dole takové jako odvětrávací okénko, které má zajišťovat, že tam bude chládek. Dlouhodobě jsme slýcháváli pípání a šustění, abychom zjistili, že z venkovní strany si tam nějaký podnikavý pták postavil hnízdo a vyseděl mladé :-). Holátka teď asi pípat nebudou, ale nemůžete mít někde ve zdi dutinu, kde by se někdo usídlil??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama