Velké hubnutí při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 06:58
Velké hubnutí při kojení

Zdravím maminky :kytka:
Chtěla bych se zeptat jestli jste to některá takhle neměla. V druhém těhotenství jsem nabrala 20kg. V porodnici nechala tak 5kg. Doma pak během pár dní šlo dolů dalších 5kg. Pak už se to moc nehybalo. Tak jsem tomu pomohla, zdravější strava, pravidelně jsem jedla, trochu se hýbala. Zhubla jsem dalších 10kg za 4mesice asi. Malý je krásně baculaťoučky. Už má přes půl roku a začínáme s příkrmy, jenže já pořád hubnu, mám dole kilo každý týden. Bez toho aniž bych se nějak snažila. :nevim:. Všichni se mě ptají jestli nejsem nemocná :?.

Reakce:

modravlocka
Kecalka 262 příspěvků 17.10.18 07:30

Hubnutí při kojení je normální. Zkus navýšit energeticky příjem, pokud by to nepomohlo, je na miste návštěva lékaře.

bertoldina
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 2 inzeráty 17.10.18 07:31

Nech si zkontrolovat štítnou žlázu, může to být tím. Já nabrala 17kg, do dvou týdnů po porodu bylo dole 10, pak se to drželo a najednou sešup. Já už byla na endokrinologii sledovaná, tak se rychle na příčinu přišlo. I jsem byla strašně unavená.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 17.10.18 07:47

Nabrala jsem 14 Kg a zhubla 20 ;) taky se me hodne lidi ptalo,jestli mi neco neni,jestli nemam nejake problemy doma,ale ja byla fakt v pohode,jen jsem kojila a chodila na dve dlouhe prochazky denne :D dva a pul mesice zpatky jsem prestala kojit a nabrala jsem tri kila,ono to kojeni je pro telo fakt energeticky narocne ;)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 17.10.18 08:27

Musíš zvýšit energetický příjem. Já Mám 2 týdny po porodu v porodnici nechala 5 a během asi 5 dnů jsem zhubla dalších 5 .. šílený.. asi tomu pomohl i průjem. Hned jak jsem se dostala do normálu tak jsem zvýšila příjem tuků. Začala jsem si odpoledne dělat krupicovou kaši a zvýšila příjem bílkovin. A zastavilo se to. Bála jsem se že při tak rapidním hubnutí přijdu o mléko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 08:45

Taky se právě bojím aby se mi neztratilo mlíko, nebo píší, že při tak velkém hubnutí jdou do mlíka toxiny. Chtěla bych kojit aspoň rok. Tak snad to zvládnu :)

Holky moc děkuji, za vaše reakce. :kytka:

PavlušaW
Nováček 3 příspěvky 19.10.18 09:01

Já jsem v těhotenství nabrala 24kg, jsem měsíc po porodu a po příjezdu z porodnice jsem se vážila, 10kg dole a teď mě chybí 5 kg do své původní váhy. To kojení má své výhody????

PavlušaW
Nováček 3 příspěvky 19.10.18 09:02

Já jsem v těhotenství nabrala 24kg, jsem měsíc po porodu a po příjezdu z porodnice jsem se vážila, 10kg dole a teď mě chybí 5 kg do své původní váhy. To kojení má své výhody :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >