Velky prumer hlavicky v 30+1

208
13.8.21 10:47

Velky prumer hlavicky v 30+1

Holky jdu se sem poradit jestli nekdo mel takovou zkusenost :,(, docela se strachuju.
Vcera jsem byla na tretim screeningu v 30+1. Zaver - normalni nalez a ze odpovida stari tehotenstvi.

No a jako vzdy jsem si doma precetla zpravu a vydesila me hodnota BPD (biparietalni diametr neboli prumer hlavicky) coz odpovidalo 35+1 8o :?

Ostatni hodnoty jsou dle me jeste v ramci tolerance
obvod hlavicky 32+1
obvod bricha 30+5
delka stehna 28+6
ale ten pricny prumer teda 8o 35+1

Jinak se stari tehotenstvi tema hodnotama posunulo a je to 30+5, vahovy odhad 1600 g.

Ted se bojim zda to nebude liliput :,(, me to prijde strasne moc s tim pricnym prumerem hlavicky. Jinak v zprave mam jenom tydny kterym ty rozmery odpovidaji, samotne rozmery tam nepsala.
Prvni a druhy screening oba byly negativni, navic jsem delala krevni testy ten taky negativni. Ale trpaslictvi se geneticky stejne neprokazuje :?.
Jinak jsme mrnavy oba, ja 160, muz 165 a hlavu mame spis kulatou. Syn od jineho tatinka hlavu taky mel velkou ale v tehu jsem to vubec neresila, vsimla jsem si toho az po narozeni kdy jsem mu musela kupovat o nekolik velikosti vetsi cepicky a kolem tri let uz jenom dospelacke a je naprosto zdravy.
Muze to byt tim, ze jsme mrnavy a mame velke kebule nebo je to liliputstvi? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1919
13.8.21 11:45

Neplaš, neplaš. Závěr - normální nález. Kdyby bylo něco v nepořádku, Dr by ti to řekl. Mohlo se to i o pár mm, cm seknout, ale ještě to první dítě nahrává tomu, že to je v pořádku.
Jestli tě to ale takhle moc trápí, měla by sis tam stejně zavolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
13.8.21 15:35
@Kamkam píše:
Neplaš, neplaš. Závěr - normální nález. Kdyby bylo něco v nepořádku, Dr by ti to řekl. Mohlo se to i o pár mm, cm seknout, ale ještě to první dítě nahrává tomu, že to je v pořádku.
Jestli tě to ale takhle moc trápí, měla by sis tam stejně zavolat.

Ja jsem celkem stresar :,(, ale asi s tim pockam do pristi kontroly za 4 tydny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat