Velmi skromná svatba

Anonymní
4.8.20 18:52

Velmi skromná svatba

Dobrý den. Po několika letech váhání jsme se s přítelem nakonec dohodli, že bychom se rádi vzali :srdce: nejsme vůbec na nějaké velkolepé kýčovité svatby, právě naopak bychom chtěli velmi intimní, skromnou, malou svatbu. Rozhodli jsme se dokonce, že bez rodiny, pouze my a svědci, u rybníka v přírodě. Tak trochu na tajnačku. Ocenila bych jakékoliv rady a tipy, co budeme nutně potřebovat (prstýnky, šaty, kde je sehnat) co naopak můžeme oželet (fotograf, hudba, hostina) a případně kde sehnat. Taky by mě zajímalo, jak by to zhruba vyšlo finančně, pokud s takovou svatbou máte zkušenosti. Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18095
4.8.20 18:56

Tak ono nepotrebujes nic, akorat sebe a doklady :mrgreen: mama se vdavala bez satu i bez prstynku :D plati se akorat ten oddavajici kdyz to chces nekde venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 19:00
@Kriss Tina píše:
Tak ono nepotrebujes nic, akorat sebe a doklady :mrgreen: mama se vdavala bez satu i bez prstynku :D plati se akorat ten oddavajici kdyz to chces nekde venku.

A cenu přibližně nevíš? :)

• Citovat
  • Nahlásit
18095
4.8.20 19:02
@Anonymní píše:
A cenu přibližně nevíš? :)

Par stovek, nam rekli 2000kc, ale byl tam priplatek za to, ze je přítel cizinec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24751
4.8.20 19:09

Já bych naopak do fotografa investovala, takhle nebudeš mít z toho dne ani fotku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
4.8.20 19:11

A nebude lito rodičům, že tam nebyli? Jinak jsem pro všemi 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
4.8.20 19:14

Zakladatelko, pohled na svatby máme stejný. Vidím to tak, že není nic intimnějšího, proč mít na svatbě někoho, kdo se stejně víc těší na řízek než naše „ano“. Finančně se vejdeš do pár tisíc. Zaplacení poplatku za obřad je různé na jednotlivých úřadech, ale pokud ani jeden z vás není cizinec 2 000 Kč bude stačit. A s tím fotografem, nebude Ti to pak líto? Osobně nemám problém s tím udělat si svatební fotografie jen s partnerem, ale nikoho dalšího jsem s tímhle názorem zatím nepotkala, tak to proto se ptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 19:15

Vdavala jsem se nedavno jen se svedky. Ne teda u rybnika, ale v oddaci sini mesta. Saty, oblek, boty, kytka, obed ve 4, prsstynky, ucesani-kolem 20 tisic.

• Citovat
  • Nahlásit
1169
4.8.20 19:26
@Anonymní píše:
Dobrý den. Po několika letech váhání jsme se s přítelem nakonec dohodli, že bychom se rádi vzali :srdce: nejsme vůbec na nějaké velkolepé kýčovité svatby, právě naopak bychom chtěli velmi intimní, skromnou, malou svatbu. Rozhodli jsme se dokonce, že bez rodiny, pouze my a svědci, u rybníka v přírodě. Tak trochu na tajnačku. Ocenila bych jakékoliv rady a tipy, co budeme nutně potřebovat (prstýnky, šaty, kde je sehnat) co naopak můžeme oželet (fotograf, hudba, hostina) a případně kde sehnat. Taky by mě zajímalo, jak by to zhruba vyšlo finančně, pokud s takovou svatbou máte zkušenosti. Děkuju :kytka:

Máš vymyšlené nádherné místo svatby. Takže do toho fotografa by jste měli investovat, fotky budou fajn a budete mít navždy se na co dívat, jak to bylo krásné :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 19:31

Jee nebojte, můj svědek je kameraman, fotky budou  :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
4.8.20 19:34

Repelent proti komárům.
Jinak hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29829
4.8.20 19:38

Rodiče bych nevynechavala. Víš jak strašně jim ublizis? To bych asi moc těžko odpouštěla. Však tě nemusí nic stát, jen se podívají a zase můžou domů. Vždyť jsou to rodiče případná, vypiplali tě, milují tě tak, jak tě nikdo nikdy milovat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 19:55

Popravdě se trochu bojím, že to rodičům líto bude. Přítel má hodně akční a rozvrstvenou rodinu, rodiče má moc fajn, ale mají tendence nám do všeho až moc mluvit, tchán by určitě trval na tom pozvat všechny ostatní a obávám se, že svatba by tak nemusela být podle našich představ. Já mám jen mámu, té je to tak nějak jedno, s tátou nemám dobrý vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
Ziuatanejo
4.8.20 19:59
@inkakřivák píše:
Rodiče bych nevynechavala. Víš jak strašně jim ublizis? To bych asi moc těžko odpouštěla. Však tě nemusí nic stát, jen se podívají a zase můžou domů. Vždyť jsou to rodiče případná, vypiplali tě, milují tě tak, jak tě nikdo nikdy milovat nebude.

Ne všichni rodiče jsou milující a piplající. Zakladatelka se chystá tvořit novou rodinu, a jak to udělá je na ní a na snoubenci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 20:00
@inkakřivák píše:

Já svatbu beru jako vysoce intimní záležitost dvou lidí, ne jako představení.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama