Venčení psa v karanténě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2564
25.11.21 16:42

Venčení psa v kara

Ahoj, já plně ockovana a skončily jsme s chlapem i s dětmi v karanténě, ještě s námi bydlí náš pes který se musí venčit ale po pravdě vůbec nevím jak to s tím psem je. Nikoho kdo by byl ochotný venčit nemáme(můj táta je nemocný a boji se ),chlap má rodiče přes 70let a že sousedů by psa určitě nikdo nevencil. Jinak máme ale plný panelák důchodců kteří neváhají stát za dveřmi a koukat co se kde děje a případně člověka okamžitě naprášit.(já jsem ráda že mi naší hodí alespoň nákup ke dveřím)Samozřejmě bych venčila s respirátorem a s rukavicemi a někde na poli kde chodí co nejmíň lidí. Tak by mě zajímalo jak to dělají ostatní pejskari z paneláku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1347
25.11.21 16:47

Ano, můžeš vyvenčit psa. Jen buď ohleduplná k ostatním, uvnitř na chodbě respirátor, venku dodržuj vzdálenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20508
25.11.21 16:56

Proč si skončila v karanténě, když jsi očkovaná? Psa bych normálně venčit chodila…to se může…nevím, co by chtěli sousedi udávat? očkovaní do karantény nechodí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2564
25.11.21 17:02

Teda opravují se jsem v izolaci nakazena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2564
25.11.21 17:04

Nakažení jsme všichni ctyri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.21 17:21

Kdyz jsme to s rodinou chytli v „prvni vlne“ vsichni, tak nam bylo hygienou receno ze se psem muzeme 250m od domu. Nejlepe brzy rano a pozde vecer kdyz nejsou venku davy. Samozrejme tenkrat s rouskou a rukavicemi, vycurat, vykakat a zpet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20508
25.11.21 17:24

@Leenuska aha…tak to potom jo…ale stejně můžeš jít psa venčit, už se to řešilo na jaře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.21 17:26

Chodila teda nejstarsi dcera, ta na tom byla nejlepe. Ale taky pak nas to na dva dny skolilo tak ze jsme ven nesli a pejsek si odskcí hold na plenu v koupelne. Ale my mame maleho gaucaka co ani pomalu na normalnich okolnosti moc vystrcit nos z bytu nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2564
25.11.21 17:26

Holky díky moc, já jsem to tak nějak tušila že se může chodit ale chtěla jsem se ujistit ať nic neporušuju. Me čeká ještě týden doma, chlap s deckama to mají až do 9.12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
25.11.21 17:42

S manželem jsme byli oba nemocni v únoru. A normálně jsme venčili. Venčil zrovna ten kdo se cítil líp. Vzali jsme si respirátor, rukavice a bylo. Nedá se nic dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4018
25.11.21 17:44

Já jsem se na to loni ptala přímo tý paní, co volala z hygieny. A řekla mi že můžu, ale ideálně ať v baráku nikoho nepotkám, vezmu si rukavice a dvě roušky nebo respik a je to ok. A samozřejmě jen na chvíli a mimo lidi. Já nakonec ale psa dala na chvíli k našim, mají zahradu. Bylo mi celkem blbě, tak jsem byla ráda, že vencit nemusím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2564
25.11.21 17:46

@Copataerika: no víš já mám akčního dědka jrt na víc má struvitovou dietu měl úplně nevidetelne ty struvitove kamínky(nebyla to ani velikost písku, zjištěno až pod mikroskopem)pro něj je lepší chodit častěji čůrat a by si tu močovou trubici proplachovala a ty struvity se mu tam neusazovaly, tak teď sice vencime omezene ale trápit ho nenechám. Jinak má 10 let a na plinu jsem zkoušela dřív ale nikdy na ni nesel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103318
25.11.21 17:48

Když jsme byli v karanténě tak venčil syn, šel brzo ráno, rychle v poledne a později večer delší dobu, měl roušku vždycky a s nikým se nebavil, nezastavoval a chodil od baráků dál k zahrádkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2894
25.11.21 17:55
@Copataerika píše:
Kdyz jsme to s rodinou chytli v „prvni vlne“ vsichni, tak nam bylo hygienou receno ze se psem muzeme 250m od domu. Nejlepe brzy rano a pozde vecer kdyz nejsou venku davy. Samozrejme tenkrat s rouskou a rukavicemi, vycurat, vykakat a zpet.

Dostala jsem stejné instrukce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2564
25.11.21 17:55

@Azereterez: No já bych ho taky dala ale táta se bojí že by tam třeba na ksirech nebo vodítku dotáhl covid, táta ma spinální svalovou atrofii(nevím jestli to píšu dobře, ta nemoc jak postupně odchází všechny svaly v těle),ještě tam bydli moje babča které bude 89let, tak prostě všichni ohrožení. Chlapovi rodiče jsou sice starši jsou ale vitální a na baráku ale děti a i psa nepohlidaji…Navíc chlapova máma vykecala sousedce od nás z paneláku že jsme nakažení.(potkaly se v obchodě)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat