Venkovni susak

2073
9.7.10 15:31

Venkovni susak

Ahoj holky,
dostala jsme zahradni susak, ale prestoze byl psany asi na 4 pracky a ja tam dala jednu, tak sep roste zlomil :-( No ej fak,t ze trochu foukalo, ale zadny vichr to nebyl…
No a ted k veci - tak jsme se nastvala a koupila se znackovy: http://www.leifheit-shop.cz/…-zdarma.html a doufam, ze vice vydrzi, ale ted reism problem - zda ho mam nechat na puvodnim miste - to je idelani nebot je na volnem prostranstvi, je to na jihu takze cely den slunicko, ale problem je, ze jsme na kopic a dost casto tu fouka - tak se bojim, aby se zase nezlomil…
Nebo ho mohu dat do zavetri na dum, ale to je na vychod takze tam moc nesviti a temer tam neproudi vzduch tkaze to tu bude hur schnout a navci je to blizko domu a plotu :-(
Jako s timto susakem mate zkusenost - moh ho nechat na „pruvanu“
A jeste jeden dotaz kdyz tam pisi, ze to je na 4 pracky - fakt na nej mohu dat 4 pracky (plne) a prezi je to?
Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

154
9.7.10 15:47

já mam tedy skušenosti pouze s klasickými tyčemi a na tom šňůry.Záleží také na tom,jestli je otočnej nebo ne.Pokud ne tak bych ho asi nekupovala.Otočnej jo.Jakmile zafouká vítr,tak se bude točit taky a tím pádem má menší odpor větru a neměl by se zlomit.dala bych ho klidně na to samé místo jako ten předchozí,akorát bych skoušela postupně,co udrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
9.7.10 16:01

mám sušák obyčejnej za 800, na doporučení švagrový, která ho používá asi 5 let a je spokojená, mám ho teda 1 rok, ale jsem spokojená a moc, točí se a ani ve vichru se nezlomil, spíš by jsem řekla, že to předtím jste měli smůlu na nějaký kazový :nevim: jinak mě ty 4 pračky unese :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6989
9.7.10 16:37

Teda skoro tři tácy bych za to teda nedala. 8-o Sežen si někde čtyři lešenářský trubky,svařit do téčka, na to přivařit háčky, natáhnout šnůry a máš to skoro zadarmo. Do země se to betonuje, takže ti to vydrží do konce života. Pravda, moc estetický to není. Já to mám teda za barákem a nemůžu si stěžovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12681
9.7.10 16:41

bála by jsem se toho, že ty šňůry automaticka zajíždí nebo co, aby jsi nakonec neměla sušák, co se nezlomí, ale nepůjdou mu vytáhnout šňůry :lol: já by jsem teda do něj nešla, ale je to asi tím, že nemáme korunu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
9.7.10 16:46

nápodobně.Já si teda myslím,že to nevipadá tak zle,když se to natře,tak není co řešit.Má to i jednu víhodu navíc.Pověsíš si na to klidně i houpačku pro děti.Já mám ještě k tomu trám na peřiny a je to super.Šňůry používám zásadně jen s motaným lankem.Na jednu šňůru se mi vejdou dva povlaky na peřiny a jeden na polštář všířce.Pověsím na to až 6,7 praček.Pokud máš místo,tak doporučuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.10 17:08

ahoj, ja mam od viledy, myslim ze jsem ho kupovala v obi, nebo baumaxu uz nevim stal neco kolem 1500kc a jsem snim spokojena, vydrzel i vitr a pracek se mi tam vejde tak 4-5 :-) mam ho pres rok a jak rikam parada :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
9.7.10 18:00

U nás ten susák z téček je,co já pamatuju.Lezly jsme na něj jako malí.Jen vyměňuju šňůry a podle potřeby natřu.Je prostě nezničitelnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
9.7.10 18:58

Tenhle zrovna nemám, ale něco poobonýho, a problém není. No ale jak tu byla před dvěma roky vichřice Ema, no tak to s ním cloumalo solidně :-) Aby ne, cca 200 m od nás to rvalo smrky i skořenama :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5545
9.7.10 19:21

Ahoj, ja tenhle susak mam, tedy model o neco vetsi L500 a drzi vyborne. Jednu pracku pradla dam na jednu stranu a jeste misto zbyde takze celkem tak na 4-5 pracek. Zasouvani snur je super, vubec se nezaspini ani nezamotaji, to ze by se neotevrel je blbost, je fakt kvalitni, vydrzel i vichrice co nedavno byly. Byl sice drazsi ale ja urco nelituju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
9.7.10 21:29

Holky diky moc za rady.
Ja jsme puvodne mela take takovyo bycejny cca za 1000,– - no a vydrzel asi 5 let byla jsme spokojena - mela jsem ho prave i na vetru a vse prezil - tedy az do lonskeho roku kdyz se nekolikrat slozil a pak se zlomily ty plasty.
No a ted jsme dostala novy stal cca 700,– no kdo ho vyrabi uz nevim no a povesila jsme na nej jednu pracku - poctive jsme to rozvesila na vsechny strany - trochu fouklo a najenodu lezel na zemi trubka uplmne ohnuta a plasty zlomene. Ted jsme to vzala do obchodu, ze to zkusim zreklamovat, tak jsme zvedava co mi na to vyrobce rekne - mylsim, ze jsem fakt nepochybila…
No a to jsem se tak nastvala, ze jsme manzelovi rekla, ze tam chci trubky a klasicky natahnout snury, ze tohle me fakt neba, abych kazdy ork kupovala novy susak a jeste koukala jestli zrovna fouka nebo ne a manzel rekl, ze sem u to na zahrade nelibi a ze na to neni prostor, ze tento se da slozit apod apod…
Tak jsme prave patrala po sousedkach a vsechny meli ten co jsme koupila a rikaji, ze jsou moc spokojene, ze sice je to drazsi, ale ze se to vyplati. Sousedka ho ma uz par let a nemuze si vynachvlait dobre se sklada a prave jak se ty snury zatahuji tak neni problem, ze se zamotaji - coz se mi u tech predchozich stavalo. Navic drzi krasne vypnuty coz se mi u tech predchozich take moc nedarilo.
No jenze sousedka ho ma prave trochu schovany - tak jsme se prave bala, aby se zase nezlomil…
No jinak uznavam, ze cena je dost vysoka - ja ho nastesti sehnala v akci za 2200 + jeste s tim klipem zadarmo - tak alespon neco :-)
Takze diky moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama