Ventilátor do bytu

118
2.6.16 08:27

Ventilátor do bytu

Ahoj holky,

jaký by jste koupily ventilátor do bytu? Klasický nebo sloupový? Máte s tím sloupovým nějaké zkušenosti? Sloupový se nám líbí víc, jelikož zabírá méně místa, ale nemám s takovým ventilátorem žádnou zkušenost. Místnost do které to potřebujeme je malá - ložnice, hlavní požadavek kromě chlazení je tichý provoz…

Díky za Vaše tipy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22711
2.6.16 08:29

@Cleopatraj40 U sloupového jde podle mě taky o to, že se dá různě natáčet, dáš si ho do místnosti kam potřebuješ a tak. Ten stolní není tak variabilní. My si ho natočíme třeba do stropu do rohu místnosti, aby jen rozháněl vzduch, ale nešel přímo na nás. Takže za mě sloupový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23591
2.6.16 08:31

Máme 2 klasické vysoké a 2 na stůl, ještě ze starého bytu. Teď v baráku už bydlí 4 roky na půdě. :-) Ty vysoké jsou super, že si je člověk postaví kam chce a natočí, ty na stůl jsme využívali v kuchyni, kde bylo málo místa a stál na lince. Se sloupovými neporadím, ty jsme neměli. :-) Důležité je ho pak v ložnici natočit, aby foukal mimo postel a jen vířil vzduch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
2.6.16 08:36
@Cleopatraj40 píše:
Ahoj holky,

jaký by jste koupily ventilátor do bytu? Klasický nebo sloupový? Máte s tím sloupovým nějaké zkušenosti? Sloupový se nám líbí víc, jelikož zabírá méně místa, ale nemám s takovým ventilátorem žádnou zkušenost. Místnost do které to potřebujeme je malá - ložnice, hlavní požadavek kromě chlazení je tichý provoz…

Díky za Vaše tipy :D

Dobré téma, taky se rozmýšlíme, který pořídíme letos, tak se tu snad inspiruju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
2.6.16 08:47

Zajímalo by mně hlavně, jestli jsou ty sloupové stejně výkonné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
2.6.16 09:05

My máme stropní i s bodovkami a nemůžu si ho vynachválit, nebýt ho tak v obývaku asi umřem vedrem, bo nám tu celý den svítí slunko a nemusím se bát, že ho malý shodí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7210
2.6.16 09:15

Hlavně koupit ventilátor co nejdřív, má být horký léto. Já to loni stihla na poslední chvíli, pár dní po tom, co jsem ho koupila (ten stolní teda), tak už byly všude beznadějně vyprodaný. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama