Matrace Lidl

4274
1.6.16 11:41

Matrace Lidl

Ahoj,
od zítra mají v akci v Lidlu matraci 90×200. Co si o tom myslíte? Máte někdo a jakou máte zkušenost?
Píší tam, že výška matrace je 18 cm. Má výška matrace vliv na nosnost? Tu tam bohužel neuvádí. Manžel má 106 kg, já 74 kg.
Tak já nevím no. Pořád slyším samé ódy na výrobky z Lidlu, že je to srovnatelné nebo lepší než drahé značky.

A co myslíte, půjde to na dračku? Vůbec netuším, které zboží tam v akcích nejvíc frčí. Moc tam nenakupuji a zítra bychom se tam dostali až kolem páté hodiny.

Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23235
1.6.16 12:16

Matrace z lidlu máme. Ty levné jsou v podstatě z obyč. molitanu nebo podobné hmoty, bud je rovná nebo s vroubky. Já jsem spokojená, děti taky. Ale manžel, který váží skoro jak ten tvůj, tvrdí, že je brzy proleží a budeme muset koupit jinou. Jemu vyhovovaly tvrdé pružinové, já na nich nemohla spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5996
1.6.16 12:28

@pe-terka jako bych četla o nás. Taky jsem měla matraci z Lidlu. Ano proležela se asi za 2 - 3 roky, ale za 1500 jsem ochotná si ji co dva roky koupit, než pružinové za skoro 3.000,– ze kterých mě akorát bolela bedra. Ale chlapovi naprosto vyhovuje ta pružinová :D Já jsem ji vyměnila se synovcem… Možná si koupím jednu z Lídlu do zásoby, kdyby už se na této nedalo spát :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
manilacore
3.6.16 19:44

Říká se že v lídlu mají dobré věci, protože je to zboží z německa. Kdo ale ví jak to nakonec je. My máme normal pamětovou madraci 200×200 tušim odněkad z netu. Jednou prolitá pivem, ale jinak je ok a drží :) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama