Reklama

Vestavěná myčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sweetpuppy
Povídálka 26 příspěvků 12.12.16 13:52
Vestavěná myčka

Ahojky, chci poprosit o radu. Budu si kupovat první myčku v životě a vůbec se v tom nevýznam. Vím jen, že vystavěnou 60tku s suplikem na příbory. Ale raději se schovaným panelem anebo s panelem venku? A značku - Bosch, Aeg, Beko, Whirlpool? A co by měla myčka umět a které funkce Vám zase připadají zbytečné? Moc děkuji za rady a osobní zkušenosti

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hoa Mai
Kelišová 5562 příspěvků 14 inzerátů 12.12.16 13:58

@sweetpuppy Z dovolením se připojím k dotazu, já sice myčku mám, ale tu úzkou a chci si pořídit novou a mám stejné požadavky.
Jen ohledně panelu můžu poradit - mně skrytý panel nevyhovuje (máme v práci). Jendak vůbec nevidím, kolik minut zbývá do konce mytí a jednak se nám v práci často stává, že lidi otvírají myčku za provozu, protože je poměrně tichá a když jede třeba ještě konvice nebo někdo myje nádobí ve dřezu, tak vůbec nejde poznat, že myčka myje. Na panelu venku, který máme doma, jsem neshledala žádné nedostatky.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 12.12.16 14:01

My nedávno kupovali tuto:
http://mycky-nadobi.heureka.cz/beko-din-26220/

Vybírala jsem podle recenzí na netu, přišla mi dobrá v poměru cena/výkon. Zatím jsem s ní spokojená. Má panel skrytý, ale když je v provozu, svítí na podlahu takové červené světýlko, takže to člověk pozná.

sweetpuppy
Povídálka 26 příspěvků 12.12.16 14:09

@Hoa Mai a to jde otevřít za provozu?

@Sofie2013 a nevadí ti, že nevíš, kdy domyje?

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 12.12.16 14:10

Pokud máš malé dítě, tak doporučuju ten skrytý panel, když je myčka v provozu, tak svítí na zem červená dioda. Whirlpool má mizenou pověst už dlouho, Beko nám důrazně nedoporučoval truhlář, co dělá kuchyně. Já vybírala z těch „lepších“ (haha) značek podle recenzí na Heurece. A popravdě - používám jen základní program a odložený start, víc nepotřebuju. Eco programy myjí hrozně dlouho a úspora vody není zázračná, intezivní program použiju jednou za uherský rok :nevim:

Hoa Mai
Kelišová 5562 příspěvků 14 inzerátů 12.12.16 14:13
@sweetpuppy píše:

Ano, bez problémů jdou otevřít oba typy myček. Ve chvíli otevření ta myčka přestane mýt a po zavření zase začne.

Hoa Mai
Kelišová 5562 příspěvků 14 inzerátů 12.12.16 14:16
@Hoa Mai píše:
@sweetpuppy píše:

Ano, bez problémů jdou otevřít oba typy myček. Ve chvíli otevření ta myčka přestane mýt a po zavření zase začne. My máme 2 malé děti a s panelem venku jsem nikdy problém neměla, je pravda, že mačkají čudlíky, ale ono to stačí pohlídat prvních pár vteřin po zapnutí, to jde ještě přeprogramovat, takže kdyby do toho dítě bušilo, tak ti ji přeprogramuje. Po těch pár vteřinách už se program zafixuje a dítě si může mačkat, jak chce, nic se nestane. A myčku malé dítě neotevře.
Ještě mě teda napadlo, co bych osobně uvítala já - aby se myčka po domytí sama pootevřela. To moje myčka neumí.

Hoa Mai
Kelišová 5562 příspěvků 14 inzerátů 12.12.16 14:18

@barbuchablond A co máte za myčku? To je zajímavé, u nás (AEG) je třeba Eco program ten nejkratší. Já myju skoro jen na ten eco, protože jako jediný netrvá 2 hodiny.

Janli
Kelišová 5374 příspěvků 9 inzerátů 12.12.16 14:19

S malým dítětem je lepší skrytý panel. Značku doporučuju Bosh. Bohužel už jsme pár značek vyzkoušeli, každá vydržela 3-4roky. Boshka je první se kterou jsem opravdu spokojená, hlavně kvalita mytí je o několik levelů výše. Programy ti stačí krátký na oplach, střední na normální nádobí a dlouhý na hodně ušpiněné.

brandname
Povídálka 29 příspěvků 12.12.16 14:29

My doma nemáme vestavnou, ale podstavnou, což nemá vliv na informace.

Já bych určitě volila raději s panelem než bez, protože by mi velmi vadilo, kdybych nevěděla, kdy skončí mytí. Navíc některé, možná v dnešní době i všechny, mají program, který délku mytí přizpůsobuje nečistotě nádobí a klidně se daný program může zkrátit i o polovinu.

Máme doma 1,5letou dceru a není s ní problém. Je naučená, kdy může myčku pustit. Navíc si můžeš koupit myčku s dětskou pojistkou.

Z programů, které máme, využíváme rychlé mytí, poloviční náplň a program, který mytí přizpůsobí špinavému nádobí.

Příspěvek upraven 12.12.16 v 14:31

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 12.12.16 14:30

@Hoa Mai Máme Bosh, zánovní. Rodiče mají AEG asi 5 let a ta má programy kratší. Ono obecný trend je být eko a snižovat náklady, takže životnost se zkracuje, materiály jsou tenčí a programy delší, aby se ušetřilo deci vody.

tumpach
Kelišová 5845 příspěvků 12.12.16 14:30

U me vede znacka Aeg

sweetpuppy
Povídálka 26 příspěvků 12.12.16 14:32

@Janli napíšeš, které značky ti nevydržely?

sofie1974
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 12.12.16 14:33

Mám tuto, už jsem měla dvě myčky, takže můžu srovnávat https://www.datart.cz/…59M35EU.html?…. Doporučuji Bosch, panel mám viditelný, víc mi to vyhovuje, mimčo zatím nezjistilo, jak myčku vypnout:)

Hoa Mai
Kelišová 5562 příspěvků 14 inzerátů 12.12.16 14:34

Přidám ještě jeden dotaz, trochu mimo to, co zajímá zakladatelku, tak se jí tímto omlouvám. Máte zkušenosti s úzkou myčkou versus 60tkou? Já mám tu úzkou, kapacitně mi stačí, ale nejsem s ní příliš spokojená, nemyje úplně ideálně a to ani na ty intenzivní programy. A překvapilo mě, že stejnou zkušenost mají všechny moje známé, které úzkou myčku mají, nehledě na značku. Tak přemýšlím, čím to může být…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama