Větší počet císařů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaneCase
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 11.03.19 22:23
Vetší počet císařů

Holky prosim potrebuji nejake informace od vas, ktere mate za sebou vice cisarskych rezu. Moje gynekolozka to moc neresi, mam za sebou 2 cisare rok a pul po sobe a nevim kolik jeste muzu mit :mrgreen: deti bych jeste chtela, kontroloval vam nekdo jizvy? Nebo jak se pozna jestli jeste muzu mit deti? Desim se toho ze otehotnim a nastane problem, neli nejaka katastrofa :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lucias241
Kecalka 231 příspěvků 11.03.19 22:24

Mám za sebou tři. Každý po třech letech. Nikdy jsem s jizvou problém neměla.

Scarabea
Povídálka 42 příspěvků 11.03.19 22:25

Vím, že lékaři povolují 3 císařské řezy. Další je už risk, hrozí ruptura delohy. Ale sama zkušenost nemám, jen jsem se na to informovala, kdybych chtěla mít třetí dítě.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 11.03.19 22:30

Mám dvě kamarádky. Jedna má 3 děti (7, 5 a 2 roky) a všechny císařským řezem. Druhá kamarádka má 4 děti císařským řezem (u toho čtvrtého byla hodně hlídaná), ale dala to ve všech případech až do termínu. Páté už má od doktorů zakázané, že by ohrozila sebe i mimčo na životě.

eva valoi
Extra třída :D 11899 příspěvků 11.03.19 22:30

Tak jsou ženy, které měly rozhodně více než tři císaře. Ruptura hrozí spíš až při kontrakcích. Nicméně žádný med to rozhodně není. Kolik bys chtěla ještě dětí?

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 11.03.19 22:31

@JaneCase tak určitě bude mít tvoje gynDr. poporodni zprávy, kde by měl být popsán průběh operace a typ řezu. Mně třeba už rovnou na sále při druhem císaři chirurg řekl, že další dítě důrazně nedoporučuje vzhledem k množství srůstů a nutnosti T-řezu. Tudíž u mne je pravděpodobnost ruptury vysoká :,(

kytka007
Neúnavná pisatelka 18763 příspěvků 11.03.19 22:31

Mam za sebou tri a doktorka mi dala zelenou i na ctvrty, ale uz nemam sil na dalsi dite, tak to nevyuziju :-) To je asi individualni. Zalezi na ztenceni tkane kolem jizvy.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 11.03.19 22:32

Zjišťovala jsem si to, chceme tři děti. První šlo císařem, teď čekám druhé a i u toho mi doktorka říkala, že je velká pravděpodobnost císaře. Doporučují tři maximálně. Ale je to hodně individuální, někdo má problémy už po jednom, někdo vůbec. Kde o to, jak se hojíš.

Elenloth
Závislačka 4135 příspěvků 6 inzerátů 11.03.19 22:36

@JaneCase Kdyby lékaři předpokládali, že by dalším těhotenstvím nastala katastrofa, tak tě na to upozorní. Jinak ani oni nejsou všemocní a nemůžou vědět všechno, záleží, jak se tělo hojí. Tři SC jsou celkem OK, pokud jsi neměla předtím komplikace. Já mám 3 SC během 5 let, ale vybralo si to svou daň. Ale prý bych 4. SC ještě zvládla, řešili jsme to v průběhu porodu s operatérkou. Obecně 3-4 SC nejsou zas tak problém, ona ta děloha nepraská tak často, ale stát se to samozřejmě může.

Hobitka
Závislačka 4995 příspěvků 11.03.19 22:38

@Scarabea Povoluji dle stavu jizvy, dle toho, co vidi pri operaci. Mne po trech sekcich nedoporucili ctvrte tehotenstvi kvuli srustum, ale po druhe sekci bylo vse v poradku, treti mi nezakazovali. Znam holky, co jim nedoporucovali treti sekci nebo ani druhou. Se mnou byla pri treti sekci pani na pate. Takze je to asi hodne individualni. Tri sekce mam behem 5 let. @JaneCase Ja se uz primo behem druhe sekce zminovala, ze bych nerada koncila. I pak pri treti jsem se ptala a netvarili se, no. Ale ctvrte dite jsem stejne neplanovala, spis me to zajimalo.

JaneCase
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 11.03.19 22:41

@eva valoi uz asi jenom jedno, ale to jsem si myslela pri druhym taky :mrgreen: ja nikdy kontrakce nemela tak snad by to deloha mohla vydrzet :think:

JaneCase
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 11.03.19 22:45

Holky kdyz se vas tu seslo tolik mela bych jeste jeden dotaz. Jak jste prekonaly strach z toho ze bude dalsi porod cisarem? Ja pri ty predstave propadam panice 8o ale je mi jasny ze bez toho se dite nenarodi :mrgreen:

Hobitka
Závislačka 4995 příspěvků 11.03.19 22:46

@eva valoi Vidis, ja kazdou dalsi sekci snasela lip :think: , po te treti jsem byla 5.den plne kompetentni starat se o tri deti. Ale jinak taky vetsinou slysim, ze to je naopak. To si asi clovek musi vyzkouset :think: .

Hobitka
Závislačka 4995 příspěvků 11.03.19 22:49

@JaneCase Ja se dost bala tehotenstvi, aby bylo vse OK, zrovna jsem byla doma pul roku sama s tema dvema starsima… Porodu uz ne, naopak mi prislo fajn, ze mi daji termin uz na zacatku 39.tt a ze si clovek muze pekne naplanovat hlidani. Ja jsem nosnice, u me predcasne porody nehrozily.

eva valoi
Extra třída :D 11899 příspěvků 11.03.19 22:51
@Hobitka píše:
@eva valoi Vidis, ja kazdou dalsi sekci snasela lip :think: , po te treti jsem byla 5.den plne kompetentni starat se o tri deti. Ale jinak taky vetsinou slysim, ze to je naopak. To si asi clovek musi vyzkouset :think: .

Já sc nesla špatně psychicky. Fyzicky jsem docela fungovala, co taky člověku zbývá, když má mimino.)))

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama