Více nebo méně sexuálních partnerů?

Anonymní
17.2.20 11:24

Více nebo méně?

Ahoj. Zajímalo by mě co je podle vás lepší. Je lepší si najít partnerku která měla za život více nebo méně sexuálních partnerů? Beru to už z oblasti toho že bych si tu holku chtěl vzít a mít s ní rodinu. Někdo říká že když měla za život více partnerů tak už je vydováděná a nepodvede. Někdo zas že když měla málo tak je větší šance že časem podvede. Dále bych se chtěl zeptat jaký máte názor na význam slova da… Spousta lidí si myslí že je to jen holka která je placená za sex. Slovo da ale nemá pouze jeden význam. Za děvku se považuje i holka která je promiskuitní. Stačí otevřít internet a hledat významy slov. A jaký máte názor na kamarádství s výhodama? Zase musím upozornit na význam slov… Lidé zapomínají na co je kamarád a na co partner. Partner na sex je ale kamarád ne. A že někdo hraje podle svých vymyšlených pravidel než podle těch které jsou nastavené to už je jeho problém

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1671
17.2.20 11:28

Já myslím že lidé jsi partnera hledaj podle toho jak jsi rozumí ne kolik má kdo zkušenosti. Devku =prostitutku považuji za tu co spi za prachy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11992
17.2.20 11:28

Myslím že moc premýšlíš a primráně se za těmi konstrukcemi schováváš, místo toho abys nacházel účinná řešení. A opravdu hodně se bojíš, že ti lidi, natož ženské ublíží.

To co potřebuješ je naučit se zkrotit svou úzkost a začít chodit mezi lidi, i mezi ženské a fungovat mezi nimi a najít odvahu oslovit tu, co se ti líbí, nezhroutit se z toho, když řekne ne a případně oslovit znovu nějakou jinou, co se ti líbí a posléze zkusit ji sbalit a pak se naučit jak udržet a pečovat o vztah.

To jsou věci, tkeré nevymyslíš předem, které se učíš přímo ze zkušenosti a z chyb.

A pokud jsi s tou, co se ti líbí, ty se líbíš ji a funguje vám parnterství a vzájemný respekt, tak je naprosto šumák, co bylo a nebo nebylo v minulosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2412
17.2.20 11:30

Nemyslím si, že existuje nějaká přímá úměra mezi tím kolik měl člověk partnerů a tím jestli bude věrný. Možná pokud by měl jen jednoho partnera tak tam by to možná svádělo k tomu zkusit ještě něco jinýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51014
17.2.20 11:31
@Anonymní píše:
Ahoj. Zajímalo by mě co je podle vás lepší. Je lepší si najít partnerku která měla za život více nebo méně sexuálních partnerů? Beru to už z oblasti toho že bych si tu holku chtěl vzít a mít s ní rodinu. Někdo říká že když měla za život více partnerů tak už je vydováděná a nepodvede. Někdo zas že když měla málo tak je větší šance že časem podvede. Dále bych se chtěl zeptat jaký máte názor na význam slova da… Spousta lidí si myslí že je to jen holka která je placená za sex. Slovo da ale nemá pouze jeden význam. Za děvku se považuje i holka která je promiskuitní. Stačí otevřít internet a hledat významy slov. A jaký máte názor na kamarádství s výhodama? Zase musím upozornit na význam slov… Lidé zapomínají na co je kamarád a na co partner. Partner na sex je ale kamarád ne. A že někdo hraje podle svých vymyšlených pravidel než podle těch které jsou nastavené to už je jeho problém

podle mně tak akorát a hlavně bych se na to neptala.
Je otázka co je to promiskuitní, na to budou různé pohledy. A kamarád s výhodami je fajn v období, kdy vztah nehledáme nebo nechceme, ale zároven potřebujeme někoho na sex, popovídání, případně zábavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
17.2.20 11:46

Myslím si, že nad tím moc přemýšlíš. Podvést tě může zkušená i nezkušená žena, o tom to není a nemyslím si, že by jedno či druhé tu pravděpodobnost výrazně zvyšovalo nebo snižovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 12:00

A kdyz ti tena rekne ze mela jednoho sexualniho partnera a ve skutecnosti jich bylo 30 poznas to jak. Ma to nekde nakreslene? :roll: samozrejme za cislo 30 si dosad jakekoliv cislo treba jen 3 atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12957
17.2.20 12:11

Zakladateli, řešíš p. itominy, zbytečně to rozpitváváš, ve skutečnosti budeš rád, když holku najdeš a bude tě chtít :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 14:16

@ludmilaadamkova Tak já osobně si myslím že člověk by měl být upřímný… Zvlášť když si toho člověka chci vzít nebo s ním mít rodinu. Tak abych věděl koho si vůbec beru nebo s kým chci mít rodinu. Já osobně bych nechtěl nějakou která měla sex s polovinou města ve kterém žiju. V ten moment bude jedno že to byla minulost… Protože ten cejch tomu člověku zůstane. A jak se někde zmíní její jméno tak každý bude vědět o koho se jedná. Dejme tomu že narazim opravdu na nějakou bývalou kurvu… Co si nechala v minulosti platit za sex… Podle vás bych s ní měl normálně být protože je to minulost? Podle mě by jeden o druhém měl vědět vše aby pak náhodou nelitoval koho si to vlastně vzal a s kým má rodinu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.20 14:21

@Michelle_M Já to vidím takhle… Jsou ženy které potřebujou k sexu lásku. A pak jsou tu ženy které ne. Podle mě když chodím s někým kdo provozoval v minulosti kamarádství s výhodama tak jak ji někde pustím samotnou tak je větší pravděpodobnost že mě podvede protože nepotřebuje k sexu lásku… A dle mého žena která je schopna spát s kamarádem je schopna spát i s někým koho zná ani ne hodinu… Jen ve svém okolí znám nejméně 5 takových žen

• Nahlásit
  • Citovat
51014
17.2.20 14:41
@Anonymní píše:
@ludmilaadamkova Tak já osobně si myslím že člověk by měl být upřímný… Zvlášť když si toho člověka chci vzít nebo s ním mít rodinu. Tak abych věděl koho si vůbec beru nebo s kým chci mít rodinu. Já osobně bych nechtěl nějakou která měla sex s polovinou města ve kterém žiju. V ten moment bude jedno že to byla minulost… Protože ten cejch tomu člověku zůstane. A jak se někde zmíní její jméno tak každý bude vědět o koho se jedná. Dejme tomu že narazim opravdu na nějakou bývalou kurvu… Co si nechala v minulosti platit za sex… Podle vás bych s ní měl normálně být protože je to minulost? Podle mě by jeden o druhém měl vědět vše aby pak náhodou nelitoval koho si to vlastně vzal a s kým má rodinu

A jak to víš, že víš vše? Jak poznáš, že je opravdu upřímná? A kdyby měla sex s polovinou města, kde žiješ, tak bys o tom věděl ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 16:14
@Anonymní píše:
@ludmilaadamkova Tak já osobně si myslím že člověk by měl být upřímný… Zvlášť když si toho člověka chci vzít nebo s ním mít rodinu. Tak abych věděl koho si vůbec beru nebo s kým chci mít rodinu. Já osobně bych nechtěl nějakou která měla sex s polovinou města ve kterém žiju. V ten moment bude jedno že to byla minulost… Protože ten cejch tomu člověku zůstane. A jak se někde zmíní její jméno tak každý bude vědět o koho se jedná. Dejme tomu že narazim opravdu na nějakou bývalou kurvu… Co si nechala v minulosti platit za sex… Podle vás bych s ní měl normálně být protože je to minulost? Podle mě by jeden o druhém měl vědět vše aby pak náhodou nelitoval koho si to vlastně vzal a s kým má rodinu

Naprosto jsi nepochopil co jsem napsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
17.2.20 17:40
@Anonymní píše:
@Michelle_M Já to vidím takhle… Jsou ženy které potřebujou k sexu lásku. A pak jsou tu ženy které ne. Podle mě když chodím s někým kdo provozoval v minulosti kamarádství s výhodama tak jak ji někde pustím samotnou tak je větší pravděpodobnost že mě podvede protože nepotřebuje k sexu lásku… A dle mého žena která je schopna spát s kamarádem je schopna spát i s někým koho zná ani ne hodinu… Jen ve svém okolí znám nejméně 5 takových žen

Aha. No asi takhle ti to řeknu, já v mládí taky nebyla svatá, ale manžela jsem za patnáct let nepodvedla, i když nabídky jsem měla :lol: a ani to nemám v plánu. Kdyby byl můj muž jako ty, nechal by ležet poklad ladem :lol: :mrgreen: Jestli si mě někdo někde cejchuje, je mi srdečně jedno a jemu naštěstí taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama