Vidíte holku, nebo kluka?

18515
12.3.17 18:03

Kluk :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.3.17 18:05

Taky si myslím že je to pupeční šňůra.. Takhle velký koulicky by ještě asi neměl? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 18:14

@Terezameggi hlavni duvod proc si myslim, ze je to PS je, ze je videt ze jde nekam dolu… :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
12.3.17 18:15

@Jančullí a to já si myslím že tam má zakroucenou nohu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
12.3.17 18:16

@Jančullí koukám že jsi přidala týden těhotenství tak to fakt koule nebudou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 18:17
@ka2ka píše:
@Jančullí a to já si myslím že tam má zakroucenou nohu

No teď když na to znova koukám, tak možná máš pravdu… Těžko říct :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
12.3.17 18:19

V tomto týdnu se pohlaví určuje na 2D UTZ., z boku, podle sklonu pohlavního hrbolku s osou páteře. Nic víc není vidět. 3D je sice krásný, ale v tomto týdnu na něm pohlaví ješzě nepoznáš, protože holčičky i kluci vypadají stejně a liší se jen sklonem hrbolku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 18:20
@Jančullí píše:
@Terezameggi hlavni duvod proc si myslim, ze je to PS je, ze je videt ze jde nekam dolu… :think: :think:

No taky jsem si myslela. Ale jak už je tady napsané, možná to je nozka? :nevim: Zkoumam to se všech stran :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 18:23
@Terezameggi píše:
No taky jsem si myslela. Ale jak už je tady napsané, možná to je nozka? :nevim: Zkoumam to se všech stran :)

Každopádně je pravda že pup. šňůra vede směrem dolů… Kdoví, asi z toho nikdo moc nevycte.. Uvidíš časem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
12.3.17 18:32

@Fima Toť teorie. Já sama jsem u druhého těhotenství pindíka (ale ne kulky) viděla zcela zřetelně ve 13.tt na obyč ultrazvuku u svého dr. Z pohledu zespodu jsem viděla obě stehýnka a mezi nima pindíka, takže o žádném úhlu nemohla být řeč. I dr potvrdil, že je to fakt dobře vidět… akorát jsem teda pohlaví nechtěla vědět, no :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
12.3.17 18:44

Na 50% to je kluk :)

• Nahlásit
  • Citovat
703
12.3.17 18:50
@Doe_Jane píše:
Na 50% to je kluk :)
:mrgreen: :mrgreen: a na 50% holka :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18515
12.3.17 18:55

Bude to prostě miminko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
12.3.17 18:56

Ja bych rekla, ze tam vidim spise tu pupecni snuru a kousek nozicky, takze na stopro bych kluka nerekla, ale jak rekl muj gynekolog me, kdyz jsem se ptala jestli je to stopro, tak mi rekl, ze urcite to budeme vedet v den porodu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 19:11

@Jančullí Jak psala @Fima, v tomhle týdnu to jde poznat jen podle sklonu hrbolku, mi doktor řekl, že je směrem dolů a bude to holčička, teď jsem byla ve čtvrtek u jiného doktora (konec 17tt) a fakt ot na tu holku vypadá. Podle stáří fotku a datu už bys taky měla být 18-19tt ne? To už by mělo být poznat, pokud se miminko nebude schovávat. Jinak já si to myslela podle toho hrbolku už podle fotky z 11tt, kde právě šel ten hrbolek krásně vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama