Viditelná šedá čárka

Anonymní
18.6.15 19:42

Viditelná šedá čárka

Ahoj, prosím o pochopení anonymu, nechci, aby známí věděli, že toto řeším.
Dělala jsem si těhotenský test, a vyšla mi po nějaké době druhá čárka, ale je šedá. Je dost vidět, tak nevím, jestli to mám brát jako pozitivní, nebo to jen průsvitá. Jak říkám, je vidět hodně, nemusím ji ani hledat, ani natáčet proti světlu, jen není růžová, ale šedá. Udělaly mi to 4 testy dvou druhů.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.6.15 19:44

Fotka by nebyla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.15 19:49

Fotku bohužel nemám, ale vidět by to bylo dost i na fotce, jen šedé, ne růžové.

• Nahlásit
  • Citovat
17278
18.6.15 19:52
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o pochopení anonymu, nechci, aby známí věděli, že toto řeším.
Dělala jsem si těhotenský test, a vyšla mi po nějaké době druhá čárka, ale je šedá. Je dost vidět, tak nevím, jestli to mám brát jako pozitivní, nebo to jen průsvitá. Jak říkám, je vidět hodně, nemusím ji ani hledat, ani natáčet proti světlu, jen není růžová, ale šedá. Udělaly mi to 4 testy dvou druhů.

a bylo to do limitu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.15 19:55
@ka2ka píše:
a bylo to do limitu?

Limit je tuším 10minut? Tak po půl hodině jsem si toho všimla.

• Nahlásit
  • Citovat
9139
18.6.15 20:05
@Anonymní píše:
Limit je tuším 10minut? Tak po půl hodině jsem si toho všimla.

Limit bývá spíš 5 minut. Po půlhodině už výsledek nemá žádnou váhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
18.6.15 20:06

Já se držím pravidla, že test je pozitivní i po limitu, pokud je stín růžový, jinak ne :think: To jsem četla mockrát a zdá se to spolehlivé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.15 20:13

A byla ta čárka opravdu tam kde má být? Jestli to třeba nebyl jen promočený ten předěl, jak je to slepené.. Pokud je to přímo v testovací oblasti, ani tak bych tomu váhu nepřikládala, ale šla bych určitě koupit jinou značku testu. Nebo spíš vícero rozdílných značek, jak se znám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.15 20:18
@PetiteFillette píše:
A byla ta čárka opravdu tam kde má být? Jestli to třeba nebyl jen promočený ten předěl, jak je to slepené.. Pokud je to přímo v testovací oblasti, ani tak bych tomu váhu nepřikládala, ale šla bych určitě koupit jinou značku testu. Nebo spíš vícero rozdílných značek, jak se znám :)

Právě, že je tam, kde má být. Bydlíme v malém městě, a mají jen 2 druhy testů, oba jsem vyzkoušla, a udělalo mi to na obou značkách.

• Nahlásit
  • Citovat
1767
18.6.15 20:23

Já myslím, že to šedé jsem mívala taky a pozitivní to nebylo. Pozitivní byl až ten, co šel do fialova - čili úplně v jiném cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.15 20:32
@ireeenka píše:
Já myslím, že to šedé jsem mívala taky a pozitivní to nebylo. Pozitivní byl až ten, co šel do fialova - čili úplně v jiném cyklu.

Právě, že já taky mám jen tu zkušenost, že to bylo růžové, a byla jsem těhotná. A když jsem nebyla, byl tam jen stínek, který byl vidět jen v určitém úhlu, nebo nic.Ale tohle co teď se mi nikdy nestalo. Proto mě to zmátlo.

• Nahlásit
  • Citovat
1767
18.6.15 20:37

A koukala ses tady? https://www.emimino.cz/…-seda-76385/
Prý to některé dělají. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.15 12:54
@ireeenka píše:
A koukala ses tady? https://www.emimino.cz/…-seda-76385/
Prý to některé dělají. :think:

Jj, už jsem to četla, asi to fakt nic nebude :) Jinak já dělala Woman secret a Galmed Comfort 10.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.12.15 10:29

Druha čárka šedá

Ahoj holky mam stejny problém a fotku mam 2 testy mi udělali tohle :nevim: miminko bych si prala :/… Mela jsem 8 dni bez ms a natož 9 den jsem to dostala ale ůplne silně a mam hrozny bolesti :/ :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.16 23:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam stejny problém a fotku mam 2 testy mi udělali tohle :nevim: miminko bych si prala :/… Mela jsem 8 dni bez ms a natož 9 den jsem to dostala ale ůplne silně a mam hrozny bolesti :/ :( :(

Jak jste dopadla? mám ho taky tak nevim.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama