Virová meningitida

19.7.21 13:43

Virová meninghitida

Ahoj holky, prosím pojďte mě psychicky povzbudit, kdo jste taky prodelala virovou meningitidu, jak dlouho jste ještě po ní měli problémy, bolesti hlavy apod, mě ještě ke všemu po lumbalni punkci zalehly uši a nejde s tím nic zatím dělat, mám 4letou holčičku a já jsem na pokraji psychických sil, pomalu 20dni s přestávkou jsem byla hospitalizovana na neurologii a pořád mi není dobře. Připadám si už jak nějaký hypochondr, ale mít 20dni zalehnute uši a slyšet sama sebe je opravdu na zblazneni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
218
19.7.21 13:47

Zkoušela jsi něco na otoky? Aescin, kortikoidový spray do nosu nebo Sinupret?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
19.7.21 13:52

@LuciMajdlochova Ahoj, Jdu tě trochu podpořit. S nádorem na mozku jsem byla v nemocnici bez mála 2 měsíce a většinu času jsem měla dvojitý a rozostřený vidění a bolesti hlavy. Když mi na to přišli a hospitalizovali mě, tak dceři bylo 8 měsíců. Úplně přesně vím, jak se cítíš :hug: ale neboj, nic netrvá věčně. Hlavně se snaž dát do psychické pohody a pak se i ta tvoje fyzická schránka umoudří a bude už jenom líp :hug: Držím palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
19.7.21 15:40

Já prodělala, odpovídala jsem už ve tvé předchozí diskuzi… Nevím, jaká všechna vyšetření ti dělali na ORL, ale mně asi po půl roce zjistili poškození Eustachovy trubice. Dostala jsem Mometason do nosu a ok. A jinak jsem první tři měsíce měla zakázáno koukat na TV, do mobilu i do knížky. Jinak prý hrozí trvalé bolesti hlavy a psychické problémy. Když budeš chtít, napiš SZ. Ať je brzy líp!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat