Vitamín C pro oddálení menstruace¨

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

josslyn
Povídálka 32 příspěvků 16.02.17 13:29
Vitamín C pro oddálení menstruace

Dočetla jsem se tady na emiminu i jiných fórech, že je možné oddálit menstruaci užíváním většího množství vitamínu C nebo požíváním citronů.
Zdá se mi to super, potřebuju oddálit menstruaci asi jen o den nebo dva. Příští pátek mám nějaké plány a v sobotu by měla přijít MS. Jenomže jí nemám na den a hodinu pravidelnou, takže je riziko, že by mohla přijít už v ten pátek nebo čtvrtek.
Potřebovala bych poradit, kdy začít citrony jíst a v jakém množství. Kolik dní před očekávanou MS? Děkuju :mavam:

Přečtěte si článek: Jak oddálit menstruaci?

Reakce:

markyj
Závislačka 4067 příspěvků 16.02.17 13:53

Ahoj, to je asi lepší koupit si v lékarně Ascorutin

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 16.02.17 14:12

Já jsem si jednou takhle zkoušela menstruaci posunout a místo krvácení jsem začala špinit, takže efekt nic moc :think: krvácení pak přišlo o 2dny později.

josslyn
Povídálka 32 příspěvků 16.02.17 14:12

@markyj Jo, o tom jsem také četla :) Ale přece jen mě více zaujala možnost vyřešit to ovocem - citronama.

Hobitka
Závislačka 3515 příspěvků 16.02.17 14:51

V puberte mi to docela fungovalo - vypit stavu z celeho citronu (jestli jsem to pila tak 2-3 dny pred, uz si to ale presne nepamatuju) a prichod o 1-2 dny pozdeji nebo v opacnem pripade sklenicku cerveneho a prichod o den dva driv zarucen. Citrony uz jsem dlouho nezkousela, vino funguje furt :mrgreen:.

josslyn
Povídálka 32 příspěvků 16.02.17 15:58

@Hobitka Supr děkuju za radu :) Chci ty citrony určitě zkusit, za to nic nedám, ale doufám, že zaberou :D

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 4 inzeráty 16.02.17 16:08

Zrovna na dnešek sem si potřebovala oddálit své úžasné dny, včera jsem si dala dva rozpustný vitamíny C, jeden ascorutin a skleničku vody s citronem. Kupodivu jsem se ráno probudila a MS nikde, tak asi přijde zejtra. Tak jsem ráda, že se podařila. Jinak mi chodí přesně vždy 16týho.

josslyn
Povídálka 32 příspěvků 16.02.17 17:49

@Quinn7 Doufám, že mi to taky zabere. Nakoupim citrony i Ascorutin a uvidím :)

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 16.02.17 19:14

@josslyn mě nějak citrón vůbec nepomohl. A jinak jsem nic jiného přírodního nezkoušela.

josslyn
Povídálka 32 příspěvků 10.02.18 09:04

Nemám ráda diskuze bez výsledku, tak bych jen doplnila, že mi Ascorutin spolu s citróny vážně pomohl a menstruace přišla asi až o 3 dny později :) Jestli to bylo dílem náhody, silou podvědomí nebo vážně zvýšeným příjmem vitamínu C tedy nevím, ale MS později přišla.

Lucka-Lucka123
Nováček 2 příspěvky 17.08.18 21:20

Ahoj holky tak 2 týdny před ms jsem pila stavu z poloviny citronu na detox a MŠ jsem měla očekávat v pá večer ale zatím nikde
Za týden mám soustředění s volejbalem anerada bych to dostala tam
Takže jestli máte nějakou radu jak ms přivolat tak vám budu moc vděčná .
Je mi 12. :)

Gabriela32
Nováček 1 příspěvek 18.08.18 15:33
@Lucka-Lucka123 píše:
Ahoj holky tak 2 týdny před ms jsem pila stavu z poloviny citronu na detox a MŠ jsem měla očekávat v pá večer ale zatím nikde
Za týden mám soustředění s volejbalem anerada bych to dostala tam
Takže jestli máte nějakou radu jak ms přivolat tak vám budu moc vděčná .
Je mi 12. :)

Mně pomáhá se hodně zapotit jakýmkoliv cvičením na břicho, dlouhou vyjížďkou na kole, během,.. A pak si večer dát horkou vanu a červené víno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >