Reklama

Opakované záněty močových cest - pomůže Gynex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicolicka
Stálice 72 příspěvků 14.02.17 09:46
Opakovane zanety mocovych cest pomuze gynex?

Ahoj potrebovala bych radu. S pritelem se pul roku snazime o miminko ale casto se mi vraci zanety mocoveho mechyre. Otazka zni pomuze gynex i v tomto smeru?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:01

@Nicolicka mně nepomohl ani náhodou. Jen antibiotika. Nech si udělat kultivaci pochvy, můžeš tam mít taky e coli, která právě způsobuje zánět močáku a je možné, že pokud jí v pochvě máš, tak přestupuje do moči. Je třeba to pak léčit antibiotiky. Já po vyléčení pochvy dlouho zánět močáku neměla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:09

Řešila jsem úplně to stejné, teď už vím, že záněty mám 48 hodin po styku. Takže když jsme se snažili 2,5 roku o miminko, tak záněty byly opravdu co chvilku :( Na psychiku nic moc. A to jsme ještě nevěděli, že to je spojené se stykem. Ale zpět k tvému dotazu. Mně pomohla kombinace Gynex a Renol. Gynex je na ženské orgány a Renol právě na ty močové cesty. Začala jsem je brát v červenci 2014, jela na vodu (kde většinou zánět dostanu) a tentokrát nic. No a v srpnu 2014 už jsem zjistila, že jsem těhotná. Možná náhoda, ale já za sebe doporučuji :srdce: :palec:

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:33
@Nicolicka píše:
Ahoj potrebovala bych radu. S pritelem se pul roku snazime o miminko ale casto se mi vraci zanety mocoveho mechyre. Otazka zni pomuze gynex i v tomto smeru? [/citac

vím, že to bude znít neuvěřitelne, ale nemáte při sobě kompatibilního muže, to po prvé… a po druhé, dodržujte pitný režim, absolutne nezbytné je jít se hned po sex. styku vymočit, nevím jestli je to napsáno česky správne, tuším použivate slovo vyčúrat, je to moc duležité, aby se bakterie z ustí uretry zanesené při pohlavním styku vyplavili proudem moču ven, po styku si taky osprchujte klín, používejte prezervatív. pokud budete často brát antibiotika, zničíte si imunitu, pokud je brát nebudete, tak hrozí chronická cystitída a nefritída, která muže proběhnout bez příznaku a pak vám hrozí zlýháni obličky a dialýza, proto si skuste zanety močových cest odstranit temito radami, které bývají u pacientek účinné…pokud budete dodržovat pytný režim a po sexe okamžité vymočení, tak by mali cystitídy přestat a dejte si do pořádku imunitu, vitamin C je dobrý, ale nepřehánet, protože krystaly vitaminu C v mega dávkach zase ničí obličky. A taky nezapomente na teplo v oblasti pánve a nohy taky držet v teple, aby ste neprochladla… :) a popřemejšlejte nad kompatibilitou vašiho partnera s vámi.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:38

Vím, že to bude znít neuvěřitelne, ale nemáte při sobě kompatibilního muže, to po prvé… a po druhé, dodržujte pitný režim, absolutne nezbytné je jít se hned po sex. styku vymočit, nevím jestli je to napsáno česky správne, tuším použivate slovo vyčúrat, je to moc duležité, aby se bakterie z ustí uretry zanesené při pohlavním styku vyplavili proudem moču ven, po styku si taky osprchujte klín, používejte prezervatív. pokud budete často brát antibiotika, zničíte si imunitu, pokud je brát nebudete, tak hrozí chronická cystitída a nefritída, která muže proběhnout bez příznaku a pak vám hrozí zlýháni obličky a dialýza, proto si skuste zanety močových cest odstranit temito radami, které bývají u pacientek účinné…pokud budete dodržovat pytný režim a po sexe okamžité vymočení, tak by mali cystitídy přestat a dejte si do pořádku imunitu, vitamin C je dobrý, ale nepřehánet, protože krystaly vitaminu C v mega dávkach zase ničí obličky. A taky nezapomente na teplo v oblasti pánve a nohy taky držet v teple, aby ste neprochladla… :) a popřemejšlejte nad kompatibilitou vašiho partnera s vámi.

a dávejte si pravidelne kontrolovat moč, i když nemáte pŔíznaky, močový sediment a kultivace a taky nezapomente na gynekologii, dejte si udelat ster z vagíny, protože nekdy muže vagína infikovat uretru

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:41
@Anonymní píše: Řešila jsem úplně to stejné, teď už vím, že záněty mám 48 hodin po styku. Takže když jsme se snažili 2,5 roku o miminko, tak záněty byly opravdu co chvilku :( Na psychiku nic moc. A to jsme ještě nevěděli, že to je spojené se stykem. Ale zpět k tvému dotazu. Mně pomohla kombinace Gynex a Renol. Gynex je na ženské orgány a Renol právě na ty močové cesty. Začala jsem je brát v červenci 2014, jela na vodu (kde většinou zánět dostanu) a tentokrát nic. No a v srpnu 2014 už jsem zjistila, že jsem těhotná. Možná náhoda, ale já za sebe doporučuji :srdce: :palec:

vám poradím to samé, jako zakladatelke, je to doopravdy účinné, před sexem se napít vody a po sexu hned vymočit a pak umít, nepouživat mydlo, stačí osprchovat proudem vody, dodržovat pitný režim, používat prezervatív, teplo se oblíkat, vela ovoce, zeleniny, zapracovat na imunite.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:42

A přeju hodne zdraví všem holkám, které mají tyhle problémy :)

Nicolicka
Stálice 72 příspěvků 14.02.17 10:48

Pravě hned po styku me to chyta a to chodim ihned curat i se oplachnout. A renol je volne prodejny? A muzu ho uzivat jako prevenci? Nechci do sebe rvat antibiotika skrz planovane tehu.

histep
Závislačka 3078 příspěvků 14.02.17 10:54
@Aenne píše:
vám poradím to samé, jako zakladatelke, je to doopravdy účinné, před sexem se napít vody a po sexu hned vymočit a pak umít, nepouživat mydlo, stačí osprchovat proudem vody, dodržovat pitný režim, používat prezervatív, teplo se oblíkat, vela ovoce, zeleniny, zapracovat na imunite.

Rada používat prezervativ je vskutku namístě, pokud se někdo snaží o početí.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:55
@Nicolicka píše:
Pravě hned po styku me to chyta a to chodim ihned curat i se oplachnout. A renol je volne prodejny? A muzu ho uzivat jako prevenci? Nechci do sebe rvat antibiotika skrz planovane tehu.

já mnela tyhle problémy, když jsem byla ve vztahu s nesprávnymi mužmi… a odkdy jsem potkala muže meho života, se kterým nám to klape na všech úrovních, tak zánety skončili…co je zajímavé, tak moje kmarádka to mnela takhle taky a pak sem to i nekde četla, že ve vztahu s nesprávnym mužem mávají holky časté zánety močových cest…neŔíkam, že je to tak u všech, ale neco na tom bude.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:56
@histep píše:
Rada používat prezervativ je vskutku namístě, pokud se někdo snaží o početí.

jasne že ne :) myslela jsem všeobecne na sex, kdy žena nechce otehotnet,

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:57

Zkus lichořeřišnici. Jsou to kapky, přírodní antibiotikum, mně pomohly jak na močové, tak i gynekologické záněty. Už přes rok mám klid. A samozřejmě dodržovat to, co už dodrzujes - hygiena, WC po sexu, neprochladnout, hodně pít.

Nicolicka
Stálice 72 příspěvků 14.02.17 11:04

Lichorerisnice se nesmi uzivat v dobe tehotenstvi ☹ coz v me snaze neni dobre. Ale musim rict ze je jedina co opravdu zabira. A renol se muze uzivat zaroven s gynexem?

Pipet
Generální žvanilka 24070 příspěvků 14.02.17 11:11

A co brusinky? To by mohly i těhule nejspíš :think:

Nicolicka
Stálice 72 příspěvků 14.02.17 11:14

@Pipet používám každý den

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama