Vitamíny pro povzbuzení

100
1.3.21 09:32

Vitaminy pro povzbuzení

Dobrý den, prosím máte nějakou radu ohledně doplnění vitamínů pro ženy, jsem nějak vyčerpaná bez energie, ve stresu, PMS se mi zhoršilo… cokoliv co by mě trochu nakoplo? Děkuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4162
1.3.21 09:39

Může pomoci cokoliv.
Hořčík, ten bývá ve stresu vydrancovanej, plus i zhoršení PMS by tomu odpovídalo.
Vyloženě na energii mi někdy pomohl Supradyn, ale bacha, je v tom Béčko, takže jsem byla rozežraná, což mi zvyšovalo stres a vztek.
Bylinky, ke kterým tě to táhne, na které máš vyloženě chuť, i to někdy pomůže, spíš psychicky.
Někdo si chválí tkáňové soli.
Fajn jsou zelené potraviny, Persen, můžeš-li si dovolit zpomalit a nebude tě stresovat to, že jsi celá vláčná…
Já teď zkouším právě pro tuhle podobnou ozdravu těla kozinec blanitý. Je jak na energii, zvládnutí stresu, imunitu, tak i na ženské rozházené hormony.
Přeju, ať najdeš. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21171
1.3.21 09:50

Supradyn Q10 nebo Geriavit Women Energy 30+ se ted dela i pro zeny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19713
1.3.21 10:00

Vitamíny jsou k ničemu, jen obrovskej marketing. Zkus čaj Pu-ehr. Je to černý čaj, doporučuju kupovat spíše ochucený. Mám vyzkoušeno, že nakopává metabolismus. Piju ho teď na jaře, když bývám bez energie a na mě funguje skvěle. Jedu jak tryskomyš…přidej k tomu procházky na jarním sluníčku a bude ti fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
1.3.21 10:01

Přidej do jídla víc ovoce - vitamín C + cukr + mikronutrienty dělají docela kouzla - klidně jako smoothie, tam dostaneš mražené ovoce + ořechy a semínka.

https://www.bezhladoveni.cz/…hie-recepty/

jinak suplementuj hořčík 500 mg ráno a 500 mg večer, v organické formě (ne bio, ale s organickou vazbou - třeba bisglycinát hořčnatý. Zeptej se v lékárně, budou to vědět). kdybys po tom měla průjem, sniž to na 250 mg. určitě pořád D3 - 1000 UI a b-komplex taky jen pomůže.

Zároveň zkus přijmout že holt teď je těžší období a spíš o sebe pečuj a ošetřuj se, než aby ses týrala tím, že nejsi dokonal výkonnýá a nezáříš štěstím.

Jinak teda v lednu mě menstruační cyklus zhoršil náladu natolik, že mě na 14 dní hodil do docela silné apatie, tak jsem naznala že teda než se smířím s tím, že už toho je na mě moc a zajdu si pro regulérní antidresiva jsem jště dala na měsíc šanci drmku (nějaké tablty s 250 mg extraktu) a nálada okolo únorového cyklu byla vícméně v cajku. Tak uvidíme co bude za měsíc. Jo pozor - může zvyšovat šanci na početí a neměl by se kombinovat s HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
1.3.21 10:09

Na PMS doporučuji pupalku dvouletou, hned první měsíc jsem zaznamenala velkou změnu k lepšímu, spíš tedy zmizel úplně. Ještě jsem k tomu pila sypaný čaj Rozkvět Indiánky, který je na hormonální rovnováhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
1.3.21 12:00

@Janli jaky druh ochucení, prosim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
1.3.21 12:08

A zkoušela jsi pít kontryhel? O tom se říká, ze je to univerzální ženská bylinka, tak třeba by pomohl i s tím PMS. A jinak souhlasím s vitamínem C, D neuškodí taky, a i ty další, co holky doporucovaly. Plus můžeš zkusit i nějaké zelené bylinky myslim teď třeba jako zelený ječmen, matcha čaj apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat