Vkládání inzerátu na MMB

15883
22.3.09 11:32

Vkládání inzerátu na MMB

Ahoj holky,

potřebovala bych poradit s vkládáním inzerátu na MMB… potřebuji docela rychle prodat kočárek a jak na potvoru se mi nedaří správně vložit inzerát či co :?: :roll: :roll:
Inzerát se mi pouze zobrazí na mé stránce, ale v databázi MMB již ne-e..když se odhlásím a kouknu se přímo na sekci kočárky, tak tam není…
Nevíte co s tím?

Děkuji za odpovědi :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5530
22.3.09 11:37

Inzerát tam asi je, ale zřejmě nemáš placené členství, takže musíš při vyhledávání zadat „OD VŠECH INZERENTU“, pak se zobrazi všechny inzeráty. Automaticky se totoiž zobrazují jen inzeráty od hvězd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.3.09 12:15

Presne jak pise Stazka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
22.3.09 12:23

Ryntyntyno - jj je to tak :wink:. Já jsem prodávala taky kočár a teda na tom MMB to bylo horzný. Nejde o služby, když někdo něco hledá, prostě si dá od všech inzeretnů a má tam všechno, ale je tam toho tolik… během tří dnů jsem ho měla tak vzadu, asi na 18 str., že jsem ho sama ani nenašla, už se mi nechtělo hledat a kdybych o měla jen tam, určitě bych ho neprodala :roll:. Měla jsem inzerát i na seznamu, ale nejvíc mě překvapil bazos.cz (pardon za tu reklamu, ale je to fakt a zkušenost :oops: :wink: ), kde jsem si ho topla (poslala sms) a byl ve vyhledavači a dokonce jako úvodní foto u zboží.cz a na prvním místě ve vyhledávači. Nevím, ale jestli to byla náhoda nebo zaplacená služba…

To jest jen moje zkušenost! :wink:

Přeju úspěšný prodej :wink: !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5530
22.3.09 12:34

Zapotila jsem se, ale nasla, ne? http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.3.09 12:51

ja take davam inzeraty na bazos a vse co tam mam se super proda..na MMB je to des-jak pise Nikola je tam toho hrozne moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
22.3.09 13:13

STAZI: A jooo :oops: :oops: :oops: Jsem si vůbec neuvědomila, že musím zadat „od všech inzerátů“ Díky za připomenutí :wink: :wink: :wink: A našla jsi ho dobře, to je přesně ten inzerát, už jsem i přišla na to, jak se zmenšují fotky, tak je tam šoupnu :lol: :lol: :lol:

NIKOLAA: Já mám taky ještě inzerát na tom bazoši a i na megainzerce…radši jsem si to pojistila na více frontách…a jen pro moji zvědavost, za jak dlouho jsi ho na tom bazoši prodala?

Holky,moooc vám děkuju, jste hodné, že jste se ozvaly tak rychle :) :wink: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
22.3.09 14:11

Já používám bazoš a annonci. MMB je strašně nepřehlednej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1956
22.3.09 14:28

Ahojki, já teda zřejmě jako jediná budu MMB chválit,,, používám už 3 roky, podotýkám placené členství, to nejlevnější, takže denně můžu aktualizovat 10 inzerátů, čili posouvat je dopředu, a nemůžu si stěžovat. Naopak s bazošem mám špatné zkušenosti, kamarádka, která tam prodávala věci, si jich pár šoupla ke mně na MMB a prodala. Ona na bazošu teda nic neplatila, a prý po pár asi dnech nebo týdnech, nevím, se jí inzertní fota vymazala. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
22.3.09 14:36

Já moc neprodávám, bo je to celkově přesycené a navíc třeba fotit a popisovat oblečení, pak to poštovné, co se už ani nevyplatí…

ale pár větších položek jsem prodávala, bez placeného členství a prodala jsem v pohodě. Kdysi dosti jeté golfky, teď jsem prodávala od XA právě korbičku a autosedačku (oboje jsem udala cca týden po vložení) plus pár menších položek.

Jasně, něco zůstalo, tak to zkusím jinde, ale to jsou už celkem malé položky, co mě nedrtí (hlavně místem).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
22.3.09 14:52
Ryntyntyna píše:NIKOLAA: Já mám taky ještě inzerát na tom bazoši a i na megainzerce…radši jsem si to pojistila na více frontách…a jen pro moji zvědavost, za jak dlouho jsi ho na tom bazoši prodala?

To záleží na tom, jaká je po tom poptávka, jakou máš cenu a kolik toho na netu je. Já jsem prodávala Chicco Liteway, nám nevyhovovaly a za dva týdny bylo prodáno. A celou dobu byl ten inzerát na prvním místě. A posílala jsem sms asi za 30 Kč, ale teda stálo to za to. Na seznamu mi na to kouklo přes 600 lidí a nic 8O …

X landera mám taky. Kamarádka ho prodávala taky za 13 000 a prodala :wink: , tak hodně štěstí.

Taminka, Anik - každýmu vyhovuje něco jinýho:wink:. Mě se taky zdá MMB trošku nepřehledný, ale je tam toho tolik, že se těžko divit. Ale zase je tam výběr. Jinak jsem to placený členství tam moc nechopila, chtěla jsem prodat jen nárazově a ne mít měsíční člentví… ale jsem blondýna, takže to může být klidně mnou :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15883
22.3.09 15:57

Ahoj,

bazoš používám dnes poprvé a MMB či spíš MMA jsem zatím jen kupovala, prodávám poprvé a MMB se mi zdá nepřehledný jen trošku :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
22.3.09 16:20

jj, já jsem taky poprvé :lol: . Prodej je nárazovka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu