Reklama

vláček do IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitkaaa
Kecalka 289 příspěvků 25.11.08 11:55
vláček do IVF

Ahojky jsem momentálně v umělém přechodu před stimulkou na 3IVF která by mela začít asi za týden no a protože depky a paniky se blíží hledám tady spolubojovnice :)

Reklama

Reakce:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.08 12:08

Ahoj, tak se přidej k nám!!!

http://emimino.cz/modules.php?…

kacatkoOOO
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 25.11.08 12:22

Ahoj holky mohla bych k vám do snažilek z car taky občas kouknout?? Jsem z čeká nás 1IVF ale nějak se k vám nemůžu dostat

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.08 12:25

kacatkoOOO - klidně se k nám taky přidej, stejně z „čeká náš 1.IVF“ jsou tam holky taky! Budeme rády, teď se nám tam daří takže snad vám to pomůže taky!
Holky jsou tam super a určitě se ti bude u nás taky líbit!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >