vláček do IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitkaaa
Kecalka 289 příspěvků 25.11.08 11:55
vláček do IVF

Ahojky jsem momentálně v umělém přechodu před stimulkou na 3IVF která by mela začít asi za týden no a protože depky a paniky se blíží hledám tady spolubojovnice :)

Reakce:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.08 12:08

Ahoj, tak se přidej k nám!!!

http://emimino.cz/modules.php?…

kacatkoOOO
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 25.11.08 12:22

Ahoj holky mohla bych k vám do snažilek z car taky občas kouknout?? Jsem z čeká nás 1IVF ale nějak se k vám nemůžu dostat

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.08 12:25

kacatkoOOO - klidně se k nám taky přidej, stejně z „čeká náš 1.IVF“ jsou tam holky taky! Budeme rády, teď se nám tam daří takže snad vám to pomůže taky!
Holky jsou tam super a určitě se ti bude u nás taky líbit!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >