Skore tehotenske priznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenka866
Nováček 7 příspěvků 20.11.08 12:56
Skore tehotenske priznaky

Ahojte, mozte mi poradit? Pocas menzesu som mala nechraneny styk, po 6 dnoch mi zacalo byt zle od zaludka az vtedy som si uvedomila, ze mozem byt tehotna. Prekruteny zaludok mam dodnes, cize uz 7 dni, mam strasne chute, sladke, slane, boli ma pod bruskom, vcera som mala dokonca priznaky jak keby som mala dostat menstruaciu. ale ta je este daleko.vadi mi pach peceneho masa, ktores om mala rada, a jedla som arasidy ktore inak nemam rada. co poviete, mozem byt tehotna? prsia ma nebolia, aj test vysiel zatial negativne, ale to je este asi skoro. :(

Reakce:
Lenkae
Kecalka 141 příspěvků 20.11.08 13:34

Ahoj,

všechno je možné. :) Takhle po internetu ti nikdo neřekne, jestli jsi nebo nejsi těhu. Je možné, že sis to všechno vsugerovala a nebo taky ne. Takhle brzo snad odhalí těhu jen krevní test. Dělají ho v odběrových laboratořích v nemocnicích. Cenově se myslím vejdeš do 500kč a nebo si zajdi na gyndu. Ale myslím, že je ještě příliš brzy.

lenka866
Nováček 7 příspěvků 20.11.08 14:03

Dakujem za prispevok.No ale mna by to ani nenapadlo s tou tehotnosotu keby mi nebolo zle a ti e chute. Horsie je ze som fajciarka, a preto som az tak moc metrpezliva, lebo nechcem fajcit ked budem vediet ze cakam dietatko. Neviem ci sa daju vsugerovat chute a bolesti a pod…hm…:(

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 20.11.08 14:07

Těhotenské příznaky, které popisuješ, jsem začala pociťovat až tak od sedmého osmého týdne těhotenství ( a to už jsem měla pozitivní test, dokonce i první UTZ), myslím si, že to je spíš sugesce.Ale jak je psáno výše, možné je všechno, zkus ty krevní testy. :wink:

lenka866
Nováček 7 příspěvků 20.11.08 14:12

Judycum, ja som uz raz bola tehotna, prsia ma boleli od zaciatku v podstate, zle mi nebolo vobec od zaludka, len chute a zavrate. bolo to po 3-4 tyzdnoch.ked si vsak dam do ust maso napne ma a skoncila som s jedenim. Aj tie arasidy priam neznasam, a vcera mi veselo chutili. Sex pocas menstruacie bol preto ze je tam male riziko otehotnenia. a vobec som na dieta nemyslela ked mi zacalo byt zle. a myslis ze aj to pichanie a bolesti jak MS si domyslam?

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 20.11.08 14:26

Já si myslím, že když člověk to těhotenství moc chce a nebo ho naopak vůbec nechce, může si vsugerovat cokoli (kromě pozitivního testu).Ale je to strašně individuální, já měla každé těhotenství jiné, ale příznaky pokaždé později (až po vynechané menstruaci).V kaž­dém případě asi budeš muset vydržet, dokud se to nepodaří potvrdit nebo vyvrátit, nejdříve z krve…Moc držím palce, ať to dopadne tak, jak si přeješ…

lenka866
Nováček 7 příspěvků 20.11.08 14:29

dakujem ti

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 20.11.08 15:32

Leni s tím jestli jsi nebo nejsi těhotná budeš muset asi ještě chvilku počkat anebo investovat do krevních testů,ale jdu tě uklidnit,taky jsem byla kuřačka a otěhotněla jsem neplánovaně při antikoncepci,doz­věděla jsem se to až v asi druhém měsíci a do té doby jsem samozřejmě kouřila jako fabrika(dodělávala jsem školu stres a tak),hned jak jsem se dozvěděla o těhu jsem samozřejmě přestala,ale to podstatnější malý je naštěstí zdryví jako řípa a znám i maminy,které během těhu normálně kouřili,i když to bych asi nedala kvůli dítěti.Tak kdyby se ti potvrdilo těhu tak přestaneš,ale do té doby si s tím nelam hlavu a přeju hodně štěstí,aby to vyšlo podle tvých představ.

lenka866
Nováček 7 příspěvků 20.11.08 15:53

Paradise, si ma ukludnila. tak uvidim co za z toho vykluje

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 20.11.08 21:46

Tak za mě - pokud nápadně často nemočím a nemám zvýšenou teplotu, těhotná nejsem. Zbytek si vsugeruji velmi úspěšně.

lenka866
Nováček 7 příspěvků 21.11.08 08:31

ja praveze mocim casto, a vzdy len trochu. a mam zvysenu teplotu na 37st.

lenka866
Nováček 7 příspěvků 21.11.08 15:00

no a teraz mam 37,4, ale zacina ma boliet uz aj hrdlo, prve tehot. bolo tiez take zacinajuce hrdlo a teplota a to uz som cakala babo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >