Vlakem do Chorvatska, jel jste někdo?

420
26.3.17 14:26

Vlakem do Chorvatska, jel jste někdo?

Ahojky,
koukáme po zájezdech do Chorvatska a objevila jsem, že jezdí z Prahy přímí vlak do Chorvatska do Splitu. Strašně se mi ten nápad začal líbit. Máme 2letou dceru a určitě by cesta vlakem byla příjemnější než busem.
Jel jste někdo tak to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56957
26.3.17 14:37

@werakla ano, jela jsem. Kup lůžka nebo lehátka, pokud lehátka, počítej s tím, že strávíš noc s cizími lidmi.. ale cesta jako taková pohodovka - celé to prospíš. Já jela v obyč kupé, 8 lidí a dalo se taky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3306

@werakla Taky by mě to zajímalo. Jen si nedovedu představit, jak se tam pak přesunout s malým dítětem do konkrétního letoviska. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664

@werakla jaky spoj? Nenasla sem.. ale zaujalo me to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17217
26.3.17 14:39

@Adrasteia my to meli pres cestovku Ceskych drah a tam na nas cekaly autobusy a rozvezly nas po mestech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56957
26.3.17 14:47
@Adrasteia píše:
@werakla Taky by mě to zajímalo. Jen si nedovedu představit, jak se tam pak přesunout s malým dítětem do konkrétního letoviska. :think:

co je na tom za problém? můžeš jet busem, mhd, pokud dál jede vlak, tak vlakem, najmout si taxi atd.. my jeli do splitu, odtama jakýmsi busem na Dubrovnik - vystoupili jsme náhodně - vybrali jsme si místo, které se nám z busu líbilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3306

@vokishka 8o A to je jako CK pro kohokoli, nebo jenom pro zaměstnance Českých drah?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4533

A na kolik to vyjde a přes jakou cestovku to máte, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56957
26.3.17 14:49
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3306
26.3.17 14:50

@martina.se Tak kdybych cestovala jen s manželem, tak klidně. S malými dětmi chci mít ubytko zajištěné předem. A představa, že ráno vysednu z vlaku a jdu zjišťovat jestli vůbec něco jede, tam, kam chci, kdy to jede a jestli náhodou nedám za taxíka majlant, se mi prostě vůbec nezamlouvá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56957
26.3.17 14:52
@Adrasteia píše:
@vokishka 8o A to je jako CK pro kohokoli, nebo jenom pro zaměstnance Českých drah?

pro všechny.. dala jsem odkaz.. ale bývá to brzo vyprodané.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56957
26.3.17 14:53
@Adrasteia píše:
@martina.se Tak kdybych cestovala jen s manželem, tak klidně. S malými dětmi chci mít ubytko zajištěné předem. A představa, že ráno vysednu z vlaku a jdu zjišťovat jestli vůbec něco jede, tam, kam chci, kdy to jede a jestli náhodou nedám za taxíka majlant, se mi prostě vůbec nezamlouvá.

tak si tam objednej ubytování na blind.. taxi? prostě stojí prachy, tak jak jinde.. ale je to rychlé.. vše vč cen si můžeš zjistit předem - objednat ubyt, odvoz atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56957
26.3.17 14:53

Mmchdm, je to na dlouho, ale cesta záhřeb split je naprosto úžasná, fakt jo.. nádherná krajina a pod.. místo spaní jsem čučela z okna..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17217
26.3.17 14:56

@Adrasteia nejsmr zamestnanci Čd. Ale je to uz hezkych par let, co jsme jeli. Byl to vlak s vagonama pro auta, takze nekteri tam meli i nalozena auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56957
26.3.17 14:59

@vokishka ano, dá se objednat i auto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu