Vlasová kosmetika

9541
11.5.07 11:13

Vlasová kosmetika

Ahoj, používáte někdo šampóny a kůry od firmy Goldwell nebo Schwarzkopf BC? Jaké s nimi máte zkušenosti? Má se jednat o profesionální třídu. Chci je na regeneraci, ale přeci jen stojí docela dost, tak mě zajímá, zda po nich máte vlasy lepší. Děkuju za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

261
11.5.07 12:35

Ahoj, já od BC měla pouze kondicionér na vlasy - ten neoplachovací. Byla jsem s ním spokojená,mám dlouhé vlasy, a dobře se mi rozčesaly.
Ale pak jsem si koupila od Schwarzkopfu taky takový podobný kondicionér, udělalo to tu samou službu, a bylo to snad o víc než stovku levnější.
A dnes jsem byla u kadeřnice, zjistila jsem, že BC patří taky pod Schwarzkopf. Já věřím, že i v drogerce se dají koupit kvalitní regenerační přípravky, ne jen u kadeřnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
11.5.07 12:46

Ahoj,
vlasová kosmetika z kadeřnických salonů JE o třídu, někdy i víc, lepší, než ta z obchodu. Mám zkušenosti s BC i Goldwell, ikdyž ne přímo se šampony. Ale já osobně bych si vybrala Goldwell. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
11.5.07 14:55

Ahoj

tak já používám jen dalo by se říct špičkové výrobky, a nějak mi uniká rozdíl:o)))) - ne dělám si srandu - jsou lepší ale zázraky taky neumí… máme v rodině tři kadeřnice, říkají že výrobky z kadeřnických salonů jsou určitě o stupen lepší než obyč. z drogerie...... já mám dost lámavé, zničené vlasy, a jak jsem psala zázraky se nekonají, ale bez problémů je rozčešu, což se ne vždy s drogistickým zbožím povedlo

Hodně taky prý záleží na hřebenech … a to obzvlášť rozčesávacích, protože tehdy jsou vlasy mokré a tudíž hodně „zranitelné“…

víc moudra si nepamatuju, jde mi to jedním uchem tam a druhým ven:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
11.5.07 15:00

A jaké teda používáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
11.5.07 15:24

Od Goldwellu používám tvarovací gely a laky, a šampony a kondicionéry sem tam goldwell ale ted mám Biotraitement od Brelilu… ten prej není až tak kvalitní al emě krásně voní tak jsem si ho vysomrovala… a ještě jsem měla od kámošky vlas. kosmetiku Alcina… a ta mi vyhovovala nejlíp…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
11.5.07 16:23

používám BC na rovné (smooth control) a nemůžu si vynachválit, vlasy se snáz češou, nemusím tak často používat žehličku (dřív jsem si třeba kupovala na rovné Avon nebo Sunsilk, to je někde úplně jinde - po každém vlhčím počasí jsem musela žehlit)
Ta cena se dá snést, prostě si to odepřu někde jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
11.5.07 20:29

Ahojda,

ja pouzivam Redken a jsem vic nez spokojena, mela jsem barvene, odbarvovane a ruzne tak nejak ponicene vlasy a jsem s nim fakt spokojena. Pouzivam sampon, kondicioner i masku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama