Vlasy - henna

2
27.4.20 15:47

Vlasy - henna

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, mate někdo zkušenosti s bezbarevnou hennou? Chtěla bych ji vyzkoušet, protože mam hrozně vysušené až lamavé vlasy. Zkoušela jsem uz všelijaké masky a zabaly, ale nic mi nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24538
27.4.20 16:49

No a mas vlasy přírodní nebo si je barvis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17992
27.4.20 17:43

Z čeho to máš vysušené? Barvením? Žehlením?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.4.20 19:14
@Kriss Tina píše:
No a mas vlasy přírodní nebo si je barvis?

Vlasy mam přírodní. Ani jednou za život barvene. Taky je mam přirozeně rovné, takže zehlicku nepoužívám. Kulma na vlasy a fen jdou taky mimo mě. Tenhle problém mam někdy od srpna. Měla jsem husté, lesklé vlasy a v sprnu jsem chytla silný zánět močových cest.. Od te doby po dobrani antibiotik mi začaly vlasy hrozne vypadavat, lamat se a jsou celkově na pohled slabé. Hustotu ztatily hned. Byla jsem i u doktory na ktev, ale všechny testy mam v pořádku. 8 měsíců mi neustále padaji vlasy, lamou se a trepi. Už jsem z toho zoufalá, nevim co s tim mam dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
27.4.20 20:30

Ahoj, já si dala jednou bezbarvou hennu, ale moc jsem neviděla žádný rozdíl. Pak jsem začala používat takovou nazrzlou, já jsem hodně tmavá bruneta, tak to bylo vidět jen na sluníčku jako odlesky. Jinak co se týče kvality vlasů, tak to podle mě žádný zázrak není. Lámaly se mi a padaly úplně stejně, když jsem hennu používala, jako před tím. Vysušené byly taky pořád stejně. :nevim: Určitě se mi tou hennou narovnaly, to i jiným kamarádkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat