Reklama

Vlhčené ubrousky 2017

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barus62
Kecalka 131 příspěvků 09.01.17 08:52
Vlhčené ubrousky 2017

Hezký den maminky,

jdu si pro názor, jaké vlhčené ubrousky jsou nejlepší? Ekonomicky výhodné a zároveň dobrý materiál. Vím, že hodně mamin to odsuzuje, ale pro mě není nad to, mít pořád po ruce ubrousek, který prostě a jednoduše po použití vyhodím.
Moje zkušenosti - Linteo Baby oranžové - pěknej hnus - malé, moc mokré, až moc pružné
Linteo Baby modré - docela se dají ale pořád se mi zdají moc mokré
Pampers (jakékoliv) - bezkonkurenční, krásně voní, materiál pevný a vlhké tak akorát, ale drahé
Huggies - dnes jsem otevřela první balení a zdá se mi vše ok, materiál super pevný, voňavé a vlhké tak akorát, ale drahé

Děkuji za vaše názory rady a postřehy.

Nejnovější recenze z kategorie Pleny a přebalování

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 09.01.17 08:54

Ja pouzivam linteo ruzove… Vzdy kdyz dodelavam balicek tak dole jsou trochu vic mokre ale pouzivam je 3,5r (ted uz na utirani prachu atd…univerzalni ) :lol:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19032 příspěvků 09.01.17 08:56

Pro mě jsou nejlepší modré Tesco - dobře se zase zavírají (používám ubrousky jen na cesty, doma ne, takže pro mě důležité), nesmrdí. Nejhorší pro nás modré Linteo (mokré, hrozně pění) a bílé pampers (strašně smrdí).

Martanka92
Kecalka 267 příspěvků 09.01.17 08:56

My používáme zelené tesco, dělají i balení myslím, že 3×72

Uživatel je onlineDiggy
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 09.01.17 08:58

Bílé z dm, jsem s nima moc spokojená, a pempers jsou taky bomba, ale ta cena

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.01.17 08:59

@barus62 používám pampers fresh clean, cenu ani moc neresim, o kolik je to dražší než ty linteo?

KKatka23
Echt Kelišová 7991 příspěvků 09.01.17 09:02

My používáme bílé z DM a spokojenost - prodávaj k tomu i krabici, že se to dá hezky uzavřít :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 09.01.17 09:02

Pampers sensitive care mam nejraději

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2371 příspěvků 09.01.17 09:04

Bílé z DM drogerie, jsou super. To samé z Rossmanna, teď mi vypadlo, jak se jmenují. Ale jsou čtyři balíčky v balení a stojí něco málo přes stovku.

Dovesilke
Závislačka 2934 příspěvků 09.01.17 09:04

Používám ubrousky z Lidlu a jsem spokojenná, zkuste koupit jedno balení na zkoušku, mají 2 druhy.

Karii
Povídálka 23 příspěvků 09.01.17 09:05

My pouzivame modre Tesco. Taky se mi libily oranzove Huggies, ale ty jsme dostali. A jeste ruzove Johnsons & Johnsons byly fajn, ale nevim kolik stoji, kupoval narychlo pritel. Pampers mi prijdou nejhorsi z tech co jsme meli. Jsou strasne nacucany. :)

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 09.01.17 09:05

Nejlepší jsou z Lidlu jsou pevné, akorát vlhké a navíc jako jediné mi je děti snesly, po ostatních se opruzovaly, ale používala jsem je jen na cesty, není nad čistou vodu.

Karii
Povídálka 23 příspěvků 09.01.17 09:07
@Dovesilke píše:
Používám ubrousky z Lidlu a jsem spokojenná, zkuste koupit jedno balení na zkoušku, mají 2 druhy.

Jeej vcera jsem je tam videla a jeste ve sleve a rikala si ze je vyzkousime. Tak jestli rikas, ze dobry, tak do toho pujdu. :)

Šmoulice
Kelišová 6650 příspěvků 09.01.17 09:11

Žádné nejsou dobré a smrdí všechny. Ceny nevím, ty neřeším.

Používáme Perlan. Na cestování máme teda vlhčené a to beru, co mají v lékárně. Naposledy jsem brala Hipp, měli nějaké mega balení. A ty máme na dlouho.

mar772
Kecalka 114 příspěvků 09.01.17 09:12

Bílé z DM jsou dobré, ale teď většinou beru z Lidlu a taky spokojenost. Měla jsem nedávno v ruce z Albertu ty se šmoulama a hrůza - tenké, malé a divně pění.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama