Vnitřní ultrazvuk

81
21.3.16 21:06

Vnitřní ultrazvuk

Ahoj všem v prosinci jsem měla vyvolávačku dostavila se MS. Ale další nepřišla šla jsem tedy k doktrovi tak mi Předepsala Utrogestan, udělali mi vnitřní ultrazvuk a uklidnila mě že těhotná nejsem. Řekla mi že mám cisty. Píchli mi opět vyvolávačku ale nic… Zítra jdu znova na gyndu a mě zajímá je možné že by se přehledli? Nebo má někdo zkušenost čím je to zpusobeno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58735
21.3.16 21:09

@veverka019 bral Ti krev? to je základ zjistit HCG. Jinak ano, měla jsem cysty. Ale rozházený cyklus spíš kvůli anovulačnímu cyklu, neměla jsem ms třeba čtvrt roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4225
21.3.16 21:13

Ono to trva max 14dni nez se dostavi ms(driv nema cenu chodit na gyndu). Me vzdy po vyvolavacce chodila9-11den. Uvidis co rekne dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
21.3.16 21:13

@veverka019 mmchdm, nebralas HA nebo nějaký hormony?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
21.3.16 21:14

Testy z krve mi nedělala. Udělala mi ultrazvuk a prohmatávala mě. Řekla mi že se bát nemusím měla jsem spoždění zase měsíc. Předtím si ještě dělali testy.. A MS nepřišla je to 18 den :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
21.3.16 21:15

Ne nebrala jsem nikdy. Jen ted mi předepsali Utrogestan a měla jsem ho začít brát po MS. Tohle mi dělá MS od prosince kdy jsem byla na první vyvolávačce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2782
21.3.16 22:08

@veverka019 Milá zakaldatelko.
Nějak nerozumím, proč máš brát Utrogestan po MS. Většinou se dává po ovulaci k podpoře případného těhotenství. Pokud se bere před ovulaci, může způsobit její zablokování.
Do kdy si brala ten Utrogestan? Může způsobit, že se oddálí menstruace.
Jak dlouho po nedostavení MS chodíš na provokačky? Je to pěkný sajrajt.
Být tebou, tak se snažím se o přírodnější způsob srovnání cyklu, pokud ho máš nepravidelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2782
21.3.16 22:12

Provokačka ti může pěkně rozhodit hormony. Snaž se na ni moc nechodit. Radši počkej, až MS začne sama. Nevim, jak dlouhé máš cykly.
Někdy může být nějaká chvilková horm. nerovnováha a MS se dost opozdí. Pokud to není často, tak a´t to doktor vyvolávačkama neřeší.
Je to doktor, ví, co je to za sajrajt - dneska to ale doktoři píchají jako vitamíny - bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
21.3.16 22:19

Utrogestan mám jen předepsaný měla jsem ho začít brát až 16 dnů po té MS co se měla dostavit po vyvolavacce. Sla jsem k doktorovi abych si byla jistá že nejsem těhotná. Vždy dělá vnitřní iltrazvuk a minule mi řekla že m čistý a méně aktivní delohu že proto mě bolí podbrisek ale nic že mě nejde..Teď mám strach jestli se třeba nezmilila a nic mevidela..Četla jsem o nějaké bylince co má zlepšovat Ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9475
21.3.16 22:32
@veverka019 píše:
Ahoj všem v prosinci jsem měla vyvolávačku dostavila se MS. Ale další nepřišla šla jsem tedy k doktrovi tak mi Předepsala Utrogestan, udělali mi vnitřní ultrazvuk a uklidnila mě že těhotná nejsem. Řekla mi že mám cisty. Píchli mi opět vyvolávačku ale nic… Zítra jdu znova na gyndu a mě zajímá je možné že by se přehledli? Nebo má někdo zkušenost čím je to zpusobeno?

jak píše @martina.se já při anovuláku taky klině čtvrt roku bez MS, asi bych se na vyvolávačku taky pěkně vyprdla. já ji teda ted měla po revizi dělohy po zamklém těhotenství, ale jen proto, že už jsem měla přerostlou sliznici a fakt mě krutě bolelo břicho, takže jsem na to kývla. Dostala jsem dvojitou palbu a MS přišla do 4 dnů.

ten utrogestan taky moc nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9475
21.3.16 22:33
@markyska82 píše:
Provokačka ti může pěkně rozhodit hormony. Snaž se na ni moc nechodit. Radši počkej, až MS začne sama. Nevim, jak dlouhé máš cykly.
Někdy může být nějaká chvilková horm. nerovnováha a MS se dost opozdí. Pokud to není často, tak a´t to doktor vyvolávačkama neřeší.
Je to doktor, ví, co je to za sajrajt - dneska to ale doktoři píchají jako vitamíny - bohužel

nepíchají to jak vitamíny, tohle se dělalo dřív, že jakmile jsi nedostala MS v termíny, tak bum vyvolávačka, ale dneska už to nikdo (až na výjimky) nehrotí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
21.3.16 22:40

A jak jate poznali že máte anovulacni cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9475
21.3.16 22:50

Poznám kdy mám ovulaci a kdy ne. Loni jsem se s prohlídkou trefila zrovna do toho anovuláku, tak to i doktorka potvrdila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
21.3.16 22:57
@veverka019 píše:
A jak jate poznali že máte anovulacni cykly?

nijak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2782
21.3.16 23:09

@Pam12 Píchají to hodně často. Vidím to všude kolem sebe a na diskuzích o tom holky taky dost píšou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama